Gönderen Konu: Finasterid sorunu  (Okunma sayısı 925 defa)

Lana1900

• Jr. Member
  • **
Finasterid sorunu
« : 10 Eylül 2021, 22:48:54 »
Yaklaşık 1 senedir proscar kullanıyorum 1/4 seklinde.Ilk birkaç ay cinsel istekte azalma vs.yapmadi ama son 10 gündür erekte olmada güçlük spermde belirgin azalma gibi durumlar oluştu.Biraz ara verme kararı aldım umarım düzelir.Yan etkilerin kalıcı olmadığı söyleniyor doğru mu ve ne zaman düzelir.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Finasterid sorunu
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2021, 22:56:33 »
 kısa zamana toplarsın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Lana1900

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2021, 23:02:37 »
Insallah.Biraz korktum açıkçası.Eskiden de DHT tavan yaptığından midir nedir cinsel istek aşırıydı şimdi neredeyse hiç istek kalmadı son zamanlarda özellikle.Surekli kullanırım diyordum ama pek öyle bir ilaçta değilmiş.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2021, 23:04:12 »
 mevsimsel gecişlerde kuş küsmesi çok oluyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Lana1900

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2021, 23:08:40 »
Hocam çok mevsimsel olduğunu düşünmüyorum eski halimi bildigim için:d Lafin özü keseceğim bakalım ne olacak.Toparlasinda olmadi dönem dönem kullanırım.

Fearles

• Full Member
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2021, 12:24:29 »
Kullandığınız 1 sene boyunca olumlu gelişimler gözlemlendiniz mi?
  • Ekim Tarihi: 17.07.2020
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi mossi vitamin

Lana1900

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 11 Eylül 2021, 14:27:52 »
Evet. Saclarim kuvvetlendi ve dökülme azaldı.Rengi hemen hemen aynı kaldı asiri bir kararma olmadi.Saclari güçlendirdiği muhakkak ama sürekli kullanılacak bir ilaç mi emin değilim.

Fearles

• Full Member
« Yanıtla #7 : 11 Eylül 2021, 18:33:55 »
Anladım etkisini kaç ay içerisinde gördüğünüzü farkettiniz? Sürekli kullanırsak vücutta olumsuz bir şeyler olacağına eminim.
  • Ekim Tarihi: 17.07.2020
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi mossi vitamin

theodin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 11 Eylül 2021, 19:29:14 »
Arkadaşım yan etki görmemek için finasterid jel kullansana.Yine de yan etki varsa bitkisel takviye kullanabilirsin ama jel kullannalar da yan etki olmuyor sanırım
  • Ekim Tarihi: 10.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi serkan aygın
  • Greft Miktarı 3168
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi finasteride gel, hair 360 tablet, hair 360 growth faktör şampuan

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Eylül 2021, 20:02:22 »
 jele pek inanmıyorum ben insallah yanılırım jel konusunda

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Eylül 2021, 20:18:32 »
jele pek inanmıyorum ben insallah yanılırım jel konusunda

Dut enjeksiyonun da bile adam oral dut kullandırtmaya devam ediyor hastalarında kaldı ki fin jel. Bana da mantıklı gelmiyor…
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Eylül 2021, 20:31:57 »
 5 arla testo birleşip dhtyi oluşturuyor.finasterid bileşenlerden birinin yerine gecip dhtyi azaltıyor falan.revivogen animasyon videosunu izlemiştim dht bloker maddeler b6 azelik çinko sawpalmetto falan vitaminde koymuşlar içine normalde dht saç kokune dokunup geri donerken genetikte oraya bağlanıp saçın kanını emiyor ama revivogen bileşenleri oraya dhtden once oturup dhty kovuyordu.finasterid lokal ne yapıcan dhtyi nasıl kovcak kökten.aşağıya inip köktemi bileşenlerden birinin yerine gecicek.şimdiye kadar bu kadar yan etkiden bırakan var firmalar 50 kere çıkartırdı eczane camlarında bir sürü saç ürünü var onun yerine lokal fin urunleri olurdu

Lana1900

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 11 Eylül 2021, 22:04:53 »
Anladım etkisini kaç ay içerisinde gördüğünüzü farkettiniz? Sürekli kullanırsak vücutta olumsuz bir şeyler olacağına eminim.
                                                                       4 ve 5. aylarda etkisini hissettirdi saclar olumlu yönde gelişti ama bu cinsellik konusu beni ürkütuyor o yüzden ara vereceğim kesinlikle

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Eylül 2021, 22:32:21 »
Psikoloji de çok önemli acaba kuşuma bişey olur mu kaygısı yaşarsan ve bunu takıntı yapıp devamlı kuşun performansını takip edersen kuş bundan olumsuz etkilenir...kanatlarını açıp gökyüzünde bulutlara tekme atmak istemez...Durum psikolojik olabilir...olmayabilir de bunu öğrenmenin yolu ürolojiye gidersin... Eğer biyolojik bir sorun yoksa psikolojiktir...

Lana1900

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 11 Eylül 2021, 22:40:29 »
Eyvallah hocam zaten OKB var bende buna rağmen hiç kafama takmamıştım ama son zamanlarda kafaya takılacak duruma geldi.Bakalim zaman ne gösterecek.

Facebook Twitter Instagram