Gönderen Konu: Finasterid sorunu çözer mi  (Okunma sayısı 479 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Finasterid sorunu çözer mi
« : 07 Aralık 2021, 18:01:45 »
Merhaba ,
Karar vermekte çok güçlük çekiyorum . Açıkçası yan etkileri beni korkutuyor . Cinsel anlamda , goguslerin büyümesi , beyin sisi , unutkanlık vs . Birde dht vücut için faydalı bir hormon olduğu için 20 yaşında bunu baskiladiğım zaman ileride ne gibi sorunlar ile karşılaşırım , iç organlara vs sorun eder mi gibi sorular kafamda .
Kullansam haftada 3 kere 1 mg yada 0,80 mg almayı düşünüyorum .  Ve sporu biraz daha arttırmak .
https://drive.google.com/file/d/114b4n1VsqQrpFSmhRIIZfrYyY4KFgqq2/view?usp=drivesdk

Cardozoo

• Hero Member
Ynt: Finasterid sorunu çözer mi
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2021, 19:29:00 »
Hocam ekle kısmından foto ekler misin konuna
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2021, 19:50:23 »
Hocam ekle kısmından foto ekler misin konuna

Linke tıklayınız

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2021, 20:00:52 »
Yaşın da verdiği avantaj ile finasterid iyi toparlayabilir. Ama psikolojik olarak hazır değilsen ve sürekli kafaya takıyorsan fine yaklaşma bile.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2021, 20:02:13 »
Yaşın da verdiği avantaj ile finasterid iyi toparlayabilir. Ama psikolojik olarak hazır değilsen ve sürekli kafaya takıyorsan fine yaklaşma bile.

Karar veremiyorum .

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2021, 05:12:21 »
Karar veremiyorum .
Karar veremiomus kullanma ne yapak yani ??

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Aralık 2021, 19:57:16 »
Bu kadar korkup yan etkileri kafaya takarsan plasebo etkisiyle yan etki kesin görürsün sen zaten. Ben de 20 yaşındayım ve senin gibi hiç korkmadan aylarca düşünmeden direkt başladım finasteride şu an 1 yılı geçti kullanıyorum. Üniversiteli yıllarımı saçsız geçiremem yaşıtlarım sigara alkol uyuşturucu içerek vücutlarına amaçsızca zarar veriyorlarsa ben saçımı tutmak için bu hapı içip vücuda zarar vermeyi göze alırım ayrıca hiçbir zararını fark etmedim. Birçok saç ekimci de kullanıyor onlar da hastalarına tavsiye ediyor. Hintell de kullanıyor ben hiçbirinin çüküm koptu memem oramdan fırladı dediğini görmedim çok nadir bir şey o yan etkiler. Çoğunlu da psikolojik yan etkiler
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Aralık 2021, 23:32:38 »
Bu kdr korku yaparsan her türlü bu yan etkileri görürsün ztn ... dökülme tarzına bakılırsa agresif dökülüyor Fin her halükarda kullanacaksın yada erken yaşta  kel kalıp ekim düşüneceksin bende 23 yaşındayım kullanıyorum bir sorun çıkmadı korkma dünyanın sonu değil ilacı bırakınca yan etkiler geciyor
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Facebook Twitter Instagram