Gönderen Konu: SAÇI DÖKÜLEN ARKADAŞLARA TAVSİYELER  (Okunma sayısı 1497 defa)

kutsal bilge

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇI DÖKÜLEN ARKADAŞLARA TAVSİYELER
« : 12 Ocak 2022, 01:12:21 »
Öncelikle merhaba, yıllardır bu konuyu araştırıyorum ve kullanmadığım ilaç kalmadı diyebilirim. öncelikle kullandığım ürünler hakkında deneyimlerimi aktaracağım. (erkek tipi saç dökülmesi yeni başlayan dostlarıma bilgi vermek için yazıyorum.)
Minoxidil; kesinlikle başlanmaması gereken bir ilaç, sadece 6 kutu kullandım ve saç miktarımı yarıya indirdi. yaptığı baş ağrısı da cabası. forumlarda tekrar saçın çıkacak sabret vs yorumlarına aldanmayın bence. çok kullanmak istiyorsanuz saçsız bölgelere sürülmesini öneriyorum, saçlı bölgelerde kendi saçınızı döküp yerine kol kılı gibi kıllar çıkartıyor ve bunu saç sanıyoruz. Açık kumral sağlam saçlarımı dökerek yerine siyah kılımsı şeyler çıkardı. kullandıkça saçlarınızı döküp kıla çeviren bir ilaç. saçı seyrek olan arkadaşlar çıkan kılları saç sanıp seviniyor ve herkese leblebi gibi öneriyor.(piyasanın en iyisi sayılabilecek markaydı)
AGA-E tablet; genelde forumlarda vs. adını az duyabileceğiniz bir takviye; Xpecianın 3-4 katı kadar etkili içeriği çok zengin fakat fiyatı da fazla, takviye olarak kullanılmasını diğerlerinden daha çok önerdiğim ürün. (fiyatından dolayı bıraktım)
Finasterid; kullandığımdan beri saçlarımı bebek saçına çevirdi aşırı inceltti, dökülme hafif azaldı. sabah ereksiyon olayı kişiden kişiye göre değişir bende kullandığım zaman aralığında tamamen kesti, ve aşırı derecede göz kuruluğu yapıyor dht gözleri de etkiliyor. ilk aylarda meme kısmında yangı hissettim ve doktorum jinekomasti başlangıcı olduğunu ilacı bırakmam gerektiğini söyledi bıraktım. bırakalı uzun bir zaman oldu ama meme bölgeme dokunduğumda hala biraz yangı hissediyorum. sizde de farklı bir tepki vereceğini sanmıyorum sonuç olarak aynı hormonları baskılıyoruz.
X-pecia; bitkisel takviyelerin emilimi zor olduğu için saw palmettodan çok bir şey beklememek lazım, bu tür ürünlerin fazla bir faydasını görmezsiniz. yine de önerebileceğim bir ilaç.
procapil; minox illetinden sonra saçlarıma çok iyi gelen bir topikal. döngü olayı vs yok, saçlarınızın kalınlaştığını hissediyorsunuz. bunun için %5lik ürünleri önerebilirim.
saçlarım günlük olarak 100-200 tele yakın dökülüyordu şu an 10 tel anca dökülüyor, uygulamalarımı yazıyorum umarım işinize yarar.
günde 1 2500Mcg biotin
günde 1 omega 3
günde 1 x-pecia
2 günde bir duştan sonra nemli saça dermaroller 5-10 dk sonra procapil sprey.
ısırgan otu keten tohumu ve bal karışımını her akşam sütle içiyorum. ( faydası oluyor mu daha anlayamadım)

Emre Yepyeni

• Yeni üye
  • *
Ynt: SAÇI DÖKÜLEN ARKADAŞLARA TAVSİYELER
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2022, 10:02:35 »
Finas saç nasıl inceltiyor Koray Erdoğan olsun 30 mikron altına inmemiş  saçları kalınlaştırıyor demişti.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Ocak 2022, 11:07:52 »
Öncelikle merhaba, yıllardır bu konuyu araştırıyorum ve kullanmadığım ilaç kalmadı diyebilirim. öncelikle kullandığım ürünler hakkında deneyimlerimi aktaracağım. (erkek tipi saç dökülmesi yeni başlayan dostlarıma bilgi vermek için yazıyorum.)
Minoxidil; kesinlikle başlanmaması gereken bir ilaç, sadece 3 kutu kullandım ve saç miktarımı yarıya indirdi. yağtığı baş ağrısı da cabası. forumlarda tekrar saçın çıkacak sabret vs yorumlarına aldanmayın bence. (piyasanın en iyisi sayılabilecek markaydı)
AGA-E tablet; genelde forumlarda vs. adını az duyabileceğiniz bir takviye; Xpecianın 3-4 katı kadar etkili içeriği çok zengin fakat fiyatı da fazla, takviye olarak kullanılmasını diğerlerinden daha çok önerdiğim ürün. (fiyatından dolayı bıraktım)
Finasterid; kullandığımdan beri saçlarımı bebek saçına çevirdi aşırı inceltti, dökülme hafif azaldı. sabah ereksiyon olayı kişiden kişiye göre değişir bende kullandığım zaman aralığında tamamen kesti, ve aşırı derecede göz kuruluğu yapıyor dht gözleri de etkiliyor.
X-pecia; bitkisel takviyelerin emilimi zor olduğu için saw palmettodan çok bir şey beklememek lazım, bu tür ürünlerin fazla bir faydasını görmezsiniz. yine de önerebileceğim bir ilaç.
procapil; minox illetinden sonra saçlarıma çok iyi gelen bir topikal. döngü olayı vs yok, saçlarınızın kalınlaştığını hissediyorsunuz. bunun için %5lik ürünleri önerebilirim.
saçlarım günlük olarak 100-200 tele yakın dökülüyordu şu an 10 tel anca dökülüyor, uygulamalarımı yazıyorum umarım işinize yarar.
günde 1 2500Mcg biotin
günde 1 omega 3
günde 1 x-pecia
2 günde bir duştan sonra nemli saça dermaroller 5-10 dk sonra procapil sprey.
ısırgan otu keten tohumu ve bal karışımını her akşam sütle içiyorum. ( faydası oluyor mu daha anlayamadım)
belki monixa katilabilirim burda ama hocam finasterid 6 ay da fayda veriyor anca inceltmesi mümkün değil ya bence

kutsal bilge

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Ocak 2022, 15:07:29 »
Finas saç nasıl inceltiyor Koray Erdoğan olsun 30 mikron altına inmemiş  saçları kalınlaştırıyor demişti.
yabancı forumlarda da benimle aynı etkiyi gören insanlarla tanışıp konuştum. Genel bir problem olmayabilir ama kullandığım süre boyunca saçlarımı inceltti, şakaklardan döküp vertex bölgesini kuvvetlendirdi. yan etki olarak göz kuruluğu, kasık ağrısı ve ereksiyon sorunları yaşadım. bıraktıktan 2-3 ay sonra bu yan etkiler düzelmeye başladı diyebilirim. (7 ay, günde 1mg kullandım)

Emre Yepyeni

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2022, 18:15:53 »
Valla bilemedim knka ama bence o finastan değildir ama sen bilirsin saç incelmesi demekki finasta etki etmemiş senin şakaklara zaten saç dökülmeden önce yani tamamen kök gitmeden önce incelir saç

kutsal bilge

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Ocak 2022, 20:36:16 »
belki monixa katilabilirim burda ama hocam finasterid 6 ay da fayda veriyor anca inceltmesi mümkün değil ya bence
finasteridi son çare olarak kullanılması gerekiyor bence. saç konusu psikolojik boyutlara geçtiyse o zaman kullanılmalı ve bağlı kalınmamalı diye düşünüyorum. bana 1 fayda sağladıysa 10 zarar sağladı.

Facebook Twitter Instagram