Gönderen Konu: Yas 23 saç ektirmeli miyim?  (Okunma sayısı 657 defa)

Deniz0720

• Yeni üye
  • *
Yas 23 saç ektirmeli miyim?
« : 02 Şubat 2022, 11:54:44 »
Merhabalar, yaşım 23. 20 yasımda saçımın sol ve sağ kısımlarında yavaş yavaş açılmalar başladı, 22 yasında saclarımın açıldığını farkettim. Agresif bir dökülmem yok sadece duşta 10 - 30 tel arası dökülmeler oluyor. Yatağımda felan çok nadir saç teli görüyorum. Saç tellerim oldukca kalın ve gür ve kendimi bildim bileli saçlarım hep gürdü. Halen daha gür fakat saçımın sağ ve sol kısımları açık, saçımı uzattığımda açıklık belli olmuyor fakat saçıma bu şekilde hiç bir stil yapamıyorum ve aşırı rahatsız olmaya başladım ve bende takıntı haline geldi. Saç ektirmek istiyorum imkanım ve zamanım var sizce sonuç iyi mi olur kötü mü olur fikirlerinizi almak istiyorum. Ektirdikten sonra hüsrana ugramak istemiyorum.

Sekerjojuk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yas 23 saç ektirmeli miyim?
« Yanıtla #1 : 02 Şubat 2022, 15:15:05 »
bence henüz erken, biraz sabretmelisin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Şubat 2022, 20:11:59 »
Erken saç ekimi için dökülme durumuna göre saçlarını güçlendirmenin yollarını ara medikal destekle
Global Moderator

Deniz0720

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2022, 22:11:50 »
Erken saç ekimi için dökülme durumuna göre saçlarını güçlendirmenin yollarını ara medikal destekle
Önerin için teşekkür ederim, saçıma ne kadar bakım yapsam bir şey kullansam da gidenler geri gelmiyecek sonuçta ilk önce ekim daha sonra medikal bir tedavi düşünüyorum şuanda.

Deniz0720

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2022, 22:17:13 »
bence henüz erken, biraz sabretmelisin
İlerleyen yaşlarda 2. ekimi de yaptırabilirim, şuanda sabretmemi gerektiren durum nedir ? yorumun için teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2022, 22:31:44 »
Önerin için teşekkür ederim, saçıma ne kadar bakım yapsam bir şey kullansam da gidenler geri gelmiyecek sonuçta ilk önce ekim daha sonra medikal bir tedavi düşünüyorum şuanda.

Yanlış ürünler kullırsan bir anlamı olmaz
Saç ekimi için erken önce araştır forumu medikal olarak saç ekimi için erken
Global Moderator

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2022, 22:33:21 »
İlerleyen yaşlarda 2. ekimi de yaptırabilirim, şuanda sabretmemi gerektiren durum nedir ? yorumun için teşekkürler.

kendi saçlarının arasına ekim yaptırmayı düşündüğünü sanarak yorum yapılıyor ama ben seni anladım  :) daha çok ön çizgiden rahatsızsın  :) ön çizgiye 1500 greftlik bir ekim yüzünü güldürür fakat bu tarz bir ekim yapacak bir merkezi kolay kolay bulamazsın.muttalip keserin ön tarafa yaptığı 1000 ,1500 greft arası ekimleri incele sana az çok fikir verecektir ne demek istediğimle ilgili.

Deniz0720

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2022, 00:54:02 »
kendi saçlarının arasına ekim yaptırmayı düşündüğünü sanarak yorum yapılıyor ama ben seni anladım  :) daha çok ön çizgiden rahatsızsın  :) ön çizgiye 1500 greftlik bir ekim yüzünü güldürür fakat bu tarz bir ekim yapacak bir merkezi kolay kolay bulamazsın.muttalip keserin ön tarafa yaptığı 1000 ,1500 greft arası ekimleri incele sana az çok fikir verecektir ne demek istediğimle ilgili.
Aralara saç ekimine ihtiyaç duymuyorum, arkadaşlar belki arka ve üst kısmı görmediği için öyle demiş olabilirler. Ön saç çizgimin düzelmesini istiyorum sadece. Denizli’de yaşıyorum önerebileceğiniz saç ekim yeri var mı? yorumun için teşekkürler 🙏

Facebook Twitter Instagram