Gönderen Konu: 26 Yaş Saç Ektirmeli miyim  (Okunma sayısı 418 defa)

Whıtehair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
26 Yaş Saç Ektirmeli miyim
« : 27 Ağustos 2022, 16:03:00 »
Merhabalar . Öncelikle forumdaki bütün arkadaşlara teşekkür ederim . Bu forum sayesinde çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Benim durumuma gelecek olursak kulak üstünden enseye doğru yoğun bi seyrelme var tepe bölgem ve şakaklarım açık . Donörümün de çok kaliteli oldugunu düşünmüyorum açıkçası . Ama geri kalan bölgeler şuan için idare eder durumda . Asmede ve muttalip kesere mail attım dönüş bekliyorum. Sizin fikirleriniz oldukça önemli iyi kötü yorumlarını bekliyorum. Özellikle verteks ekime müsait mi , donör ekime elverişli mi ve verteks ekimle ne kadar kapanır. Şimdiden teşekkür ederim

Whıtehair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 26 Yaş Saç Ektirmeli miyim
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2022, 16:11:46 »
Donör bu şekilde

Skooo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2022, 16:43:04 »
Bence ektir ama böylede kötü durmuyor zamanla daha da dökülecektir bu sefer ortalara 2. Bir seans gerekecek iyi bakarsan ortaların 5 10 yılı var saçlı bir şekilde 40 a merdiveni dayarsın zaten ençok saça ihtiyaç olan yaşlar  ;D

Whıtehair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2022, 17:27:33 »
yorumun icin cok tesekkur ederim Skooo . Sonuna kadar katılıyorum aynı kafadayız 😄 ikinci bi ekime ihtiyaç duyacağımı  ben de düşünüyorum ilkine bi cesaret edersem gerisi gelir 😄

Skooo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2022, 17:44:07 »
Bende şuan cesaret aşamasındayım eylülde ettireceğim inşallah hakkımızda hayırlısı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2022, 21:43:01 »
Saç ektirebilirsin iyi bir ekimle güzel sonuç alırsın ama tepede ve kafanın bazı bölümlerinde incelen saçlar var yani dökülme devam edecek korumadan ekime girersen tepe daha hızlı dökülür ince saç çok çünkü
Global Moderator

Whıtehair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2022, 23:50:14 »
yorumun için teşekkürler hintell korumadan kastın finasterid ve xpecia tarzı ürünlerle saçı desteklemem diye düşünüyorum. Benim de aklımda ama yan etkilerinden dolayı biraz çekinceliyim .

Facebook Twitter Instagram