Gönderen Konu: Dutasterid ve finasterid kullananlar çocuk sahibi olmak için ilacı bırakmalı mı  (Okunma sayısı 3947 defa)

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Düz dünyacı olduğumu nereden çıkardın? Bak ben senin cahilliğini placebo ve nocebo etkisinin farkını bilmemenden; placebo diye nocebo'yu anlatmandan çıkarıyorum. Şurada kurduğun 10 cümle varsa 8 tanesi yanlış 2 tanesi yamalı. FDA örnekleri dedin FDA'in kendi sitesinden örnek verdim :)

"FDA bu ağbi boru mu, golay mı onlardan onay almak?" :)

Dutasteride ile beynini kızartmaya devam et. Sonuç ortada.
Beyin tutulması yaşıyor olmalısın. Hatalar yapılabileceğini açıklayan bir kuruma, bu açıklamayı göstererek güvenilemeyeceğini anlatıyorsun. FDA itibarına, güvenilirliğine gölge düşürecek bir açıklama neden yapsın? Bu hataları söylemekten gocunmuyorlar çünkü bu bilimin doğası. Tarihte üretilmiş ilaçların çok çok küçük bir kısmı günümüze ulaşabiliyor. Bazılarının daha iyi versiyonu çıkmış olsa da çoğu zarar potansiyeli yüzünden iptal edilmiş ilaçlar. Yüksek oranda zararlı olmuş ilaçlar çok nadirdir, öyle ki hepsi tarihe geçmiştir. Günümüzde kullanılan ilaç günümüzün bilimiyle sağlıklı bulunup, gelecekteki bilimle zararları bulunabilir. Bu zararlar küçük oranda olduğunda bile o diğer ilaçlar gibi iptal edilecek. Muhtemelen sadece binde bir gibi bir oranda insana zarar vermiş olacak. Şu an onay alan ilacın ileride zararlı bulunması bir risk ancak arveles içerken de aynı riske giriyorsun. Komplo teorisyenleri bilimin bu zaafını kullanıyor. Hataları didik didik edip tümevarım uyguluyorsunuz.
Mesela Nocebo yerine Placebo diyerek anlatım bozukluğu yaptım.  İstikrarını bozmuyorsun ve sürekli bu hatanın üzerine gidiyorsun :') Bir gün hastaneye işin düşecek, FDA ve türevleri kurumların onayladığı bi' ton ilaç kullanılacak üzerinde. Karşıtlığını aynı durumda da sürdürmeni istiyorum. Seçilim gelecek nesillerin daha zeki olması adına önemli.

Hardwayforyou

• Yeni üye
  • *
Düz dünyacı olduğumu nereden çıkardın? Bak ben senin cahilliğini placebo ve nocebo etkisinin farkını bilmemenden; placebo diye nocebo'yu anlatmandan çıkarıyorum. Şurada kurduğun 10 cümle varsa 8 tanesi yanlış 2 tanesi yamalı. FDA örnekleri dedin FDA'in kendi sitesinden örnek verdim :)

"FDA bu ağbi boru mu, golay mı onlardan onay almak?" :)

Dutasteride ile beynini kızartmaya devam et. Sonuç ortada.
Kardeşim ben de tav oldum bu elemanın yazdıklarına. Laf anlatmaya tenezzül etmedim çünkü öyle bir inandırmişkı kendini sen aksini iddia ettikçe o daha çok savunacak o yüzden sal kendi haline. Bilgi kirliliğinden en azından deneyip göreyim dedim 3 ay kullandım ilacı %30 saça faydası olduysa %70 cinsel ve fiziksel yönden problem çıkardı kabullenip yol verdim direkt.
  • Yaşınız 27

slade23

• Hero Member
Seni çok aktif ve insanlara sürekli bir şeyler aktarırken görüyorum. Çok iyi niyetlisin, sen bu forum için bir değersin. Bir de senin gibi olan Slade var. Umarım hayatında herşey yolunda gider.

Kardeşim güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim karanlık yolculuğumuzda kendimizi yakarak birbirimize ışık olmaya çalışıyoruz :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Andrea

• Hero Member
Seneca konumu işgal etmezsen sevinirim forumda kendi konunu açıp ya da genel sohbette fikir alışverişinde bulunabiliriz elbet ama sen burda benim konum üzerinden adama durduk yere laf söylüyorsun , tansiyonu yükseltiyorsun ve ayrıca konuyu amacından uzaklaştırıyorsun sadece ben değil yorum yapmayan kaç kişi konuyu okuyup bilgilenmeye çalışıyor 1.5-2 sayfa senin adama laf söylemerinle doldu zaten konuyu mahvettin önce kendine ve insanlara saygın olsun

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
DHT 'nin ana misyonu erkekliği oluşturmak. Ergenlikten sonra misyonunu tamamlıyor ve sadece Testosteron'un yardımcısı konumunda kalıyor. Bu yüzden DHT eksilmesi minimal derecede yan etki yapıyor. Burada yan etki yazanların en az %90'ı placebo etkisi yaşıyor. DHT baskılayan ilaçlar aynı zamanda Testosteron arttırıyor. Öyle erkeklik düşmanı falan değil yani. Bu algıyı değiştirin. Sadece hormon dengesini değiştiriyor. Düzenli kullanımda yeni denge sağlandığından yan etkilerin çoğu kalkıyor. Bu dengesizlik çocuk yapma verimliliğini düşürebilir mi? Bilemem.  Ancak Bu riske karşı çocuk planladıktan birkaç hafta sonra kullanımın bırakılması bile vücudu eski haline getirecektir.
Bana güvenmeyebilirsiniz belki. İnternet elinizin altında. Buna yönelik yapılan tonla araştırma var. FDA öyle kolay kolay bir ilacı onaylar mı sanıyorsunuz. Formül basit. Kullanırken her ay sperm kalitenizi ölçtürün, içiniz rahat olsun. En başında bir Üroloji uzmanına danışın. Reçete istemediğinizi sadece fikir danıştığınızı söyleyin. DHT eksilmesi ne gibi riskler taşır bi' sorun.  Doktorlara, bilime güvenin. Buluttan nem kapan birkaç insan yüzünden saçınızdan olmayın.

+1

Facebook Twitter Instagram