Gönderen Konu: Saç ekimi ile ilgil itavsiye  (Okunma sayısı 953 defa)

Eto98

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi ile ilgil itavsiye
« : 04 Nisan 2022, 21:09:15 »
Merhaba. Şuan 23 yaşındayım ve saçlarımın durumu fotoğraflarda görünen şekilde. Yakın zamanda saç ektirmeyi düşünüyorum. Yapabileceğiniz her türlü yorum ve öneriye açığım. Forumda incelediğim kadarıyla orta sınıf kliniklerde fiyat performans açısından genel olarak medeks ve akl polikliniği çok öneriliyor. Aklımdan bu işi halledebilmek için 15 bin lira gibi bir rakam geçiyor. Bu konudaki önerileriniz de bana yardımcı olur. Şimdiden teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi ile ilgil itavsiye
« Yanıtla #1 : 04 Nisan 2022, 22:13:09 »
2 merkezin de saç ekim sonucları ve ekim planlamaları güzel fiyatına göre

Ama senin var olan saçların çok incelmiş genel bir seyrelme var kafanda şu anki var olan saçların dökülme kıvamında ve dökülmen devam ediyor

Saç ekimi ile birlikte dökülmen devam edecektir hızlanacaktır o yüzden finasterid gerekli sana araştır kullan başla doktora danışarak öyle saç ekimi yaptır derim

Ve 2 tane saç ekimine ihtiyacın var senin 1 ekimle olmaz

Önden ortaya 1 saç ekimi tepe 1 sene sonra öne ekilenlerin durumuna göre 2 ekimi yaptırırsın.
Global Moderator

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2022, 18:24:38 »
Evet açık alan bir hayli geniş ve hintell in dedigi  gibi mevcut saçlarında çok incelmiş
Yaşında 23 demek oluyor ki bu yaşa kadar bu şekilde bir açılma oluşmuş ise devam edecektir
Planlaman 2 seans olmalı tek seansta tepe kapanmayacaktır ben Medeks te ektirdim tavsiye edermiyim kesinlikle ederim ama kararı kendiniz verecekceksiniz

Eto98

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2022, 20:08:16 »
Birkaç yerle görüştüm görüştüğüm yerler de 2 seansla yapılabileceğini 2. seansın birinciden yaklaşık 1 yıl sonra yapılabileceğini söyledi. Açıkçası benim ciddi sinirimi bozan kısım ön ve orta bölüm zaten. Hatta oradaki saçlar düzgün olursa yeterince uzadıklarında verteksi de bir miktar daha kapatacaklarını düşünüyorum. Bir de bugün akl kliniğiyle görüşmemde karşımdaki kişi bana kök hücre tedavisiyle ekim yapmamı önerdi. Birkaç gün önce böyle bir tedavi görmüştüm ancak bana para tuzağı gibi gelmişti. Bu konuda bilginiz var mı? Bir de başarılı bir ekim olması durumunda nasıl bir beklenti içinde olmalıyım. Eski haline dönmek için çok mu kötü durumda yoksa iyi bir görüntüye kavuşabilir miyim sizce? Referans olması için dökülmeye ilk başladığı zamandan bir fotoğraf da ekledim.
  • Ekim Tarihi: 01.05.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 23

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Nisan 2022, 00:20:33 »
sizin durumunuzda olupta saç ekimi ve tedavi ile eski günlerine dönen kişiler var fakat genede çok beklentiye girmeyin derim .
saç ekiminde amaçlanan dence packing dediğimiz olayı gerçekleştirmektir yani insan gözünün dikkatinin saçın seyrekliğine odaklanamayacağı bir sıklık yaratarak iyi bir görünüm için ilizyon yaratmaktır amaç.sizinde saç ekiminden beklentiniz bu olmalı.
ayrıca fiyat performans olarak iyi sonuç alınabilecek yerler arasına ahmet tosun'uda ekleyin bence ,onunlada görüşmeniz faydalı olabilir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 06 Nisan 2022, 00:22:00 »
Birkaç yerle görüştüm görüştüğüm yerler de 2 seansla yapılabileceğini 2. seansın birinciden yaklaşık 1 yıl sonra yapılabileceğini söyledi. Açıkçası benim ciddi sinirimi bozan kısım ön ve orta bölüm zaten. Hatta oradaki saçlar düzgün olursa yeterince uzadıklarında verteksi de bir miktar daha kapatacaklarını düşünüyorum. Bir de bugün akl kliniğiyle görüşmemde karşımdaki kişi bana kök hücre tedavisiyle ekim yapmamı önerdi. Birkaç gün önce böyle bir tedavi görmüştüm ancak bana para tuzağı gibi gelmişti. Bu konuda bilginiz var mı? Bir de başarılı bir ekim olması durumunda nasıl bir beklenti içinde olmalıyım. Eski haline dönmek için çok mu kötü durumda yoksa iyi bir görüntüye kavuşabilir miyim sizce? Referans olması için dökülmeye ilk başladığı zamandan bir fotoğraf da ekledim.
Dostum bu fotoyu kaç yaşında çektin?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2022, 01:12:56 »
sizin durumunuzda olupta saç ekimi ve tedavi ile eski günlerine dönen kişiler var fakat genede çok beklentiye girmeyin derim .
saç ekiminde amaçlanan dence packing dediğimiz olayı gerçekleştirmektir yani insan gözünün dikkatinin saçın seyrekliğine odaklanamayacağı bir sıklık yaratarak iyi bir görünüm için ilizyon yaratmaktır amaç.sizinde saç ekiminden beklentiniz bu olmalı.
ayrıca fiyat performans olarak iyi sonuç alınabilecek yerler arasına ahmet tosun'uda ekleyin bence ,onunlada görüşmeniz faydalı olabilir.

ahmet tosun ikinci bir ekim için benimde aklımı kurcalayan bir isim güncel fiyatı nedir acaba bilginiz varmı?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2022, 01:17:13 »
 once olan dokulmeyi frenleme ve saçları kalınlaştırmayı arastır.ekim sonraki adım
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Eto98

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 06 Nisan 2022, 20:39:29 »
Bugün medeks ile görüştüm. Tek ekimle biraz zorlanırsa tamamının kapanabileceğini söylediler. Verteks kısmı biraz açık kalabilir dediler tutması en zor bölge olduğundan. Tek seansta halletme gibi bir takıntım yok açıkçası. Ön ve ortayı iyi şekilde kapatabilirsem ileriki zamanda verteksi de düşünebilirim. Ön ve ortanın da tamamen kapanabileceğini güzel bir sonuç alabileceğimi belirttiler. Kök hücre tedavisini de sordum pazarlama taktiği dedi. Kendileriyle görüşmeyi planlıyorum. Ama hala kök hücre tedavisi ile ilgili merak içindeyim. Konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 23

Eto98

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 06 Nisan 2022, 20:39:57 »
Dostum bu fotoyu kaç yaşında çektin?
Buradaki fotoğrafım 20 yaşındayken çekildi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 23

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Nisan 2022, 08:37:34 »
Bugün medeks ile görüştüm. Tek ekimle biraz zorlanırsa tamamının kapanabileceğini söylediler. Verteks kısmı biraz açık kalabilir dediler tutması en zor bölge olduğundan. Tek seansta halletme gibi bir takıntım yok açıkçası. Ön ve ortayı iyi şekilde kapatabilirsem ileriki zamanda verteksi de düşünebilirim. Ön ve ortanın da tamamen kapanabileceğini güzel bir sonuç alabileceğimi belirttiler. Kök hücre tedavisini de sordum pazarlama taktiği dedi. Kendileriyle görüşmeyi planlıyorum. Ama hala kök hücre tedavisi ile ilgili merak içindeyim. Konu hakkında bilgisi olan var mı?
açıklık oldukça geniş Medeks doğru tercih olacaktır bence

Eto98

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 08 Nisan 2022, 10:43:39 »
Medeksin ekimlerini inceledim. Genelde çok yüksek sayıda greft ile işlem yapıyorlar. Forumda genelde 4500 üzeri ekimler çok doğru bulunmuyor ancak medeksin 6000 civarı ekimleri gördüğüm kadarıyla da başarılı görünüyor. Yüksek greftli bir ekim olması durumunda sorun yaşar mıyım sizce? Örneğin şuan ön ve ortaya 5500 greftli ekim yaptırırsam daha sonrasında tepede işlem yapılabilir mi? Greft sayısı anlamında nasıl bir yol izlenmeli sizce? Son olarak bazı klinikler donörümün zayıf olduğunu söylemişti medeks donörün gayet yeterli olduğunu söyledi. Bu konudaki yorumunuz nedir?
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 23

mıstık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 08 Nisan 2022, 20:12:36 »
Donör zayıf değil gibi sanki dostum bende medekste ektirdim fakat bölüşe bir açıklığım yoktu

Antifav

• Full Member
« Yanıtla #13 : 10 Nisan 2022, 23:53:27 »
Saçlarınız dökülmeye devam ediyor yaşınız da çok genç. Önünüzde iki seçenek mevcut ya medeks gibi tek Ekim'de başarılı olan bi yerde yüksek greftli ekim yapacaksınız ya da süreci zamana yayarak iki ekim yapacaksınız. Ben de medeks ile akl klinik arasında kalmıştım. Medekste tek ekim yaptırdım. Ama sana önerim daha garanti olan iki ekim yapmak.
  • Ekim Tarihi: 12.01.2022-18.02.2023
  • Ekim Merkezi ismi MEDEKS
  • Greft Miktarı 5300+3000
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi xpecia

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Nisan 2022, 01:45:50 »