Gönderen Konu: saç durumu güncellemesi  (Okunma sayısı 534 defa)

orientis

• Hero Member
saç durumu güncellemesi
« : 12 Nisan 2022, 02:10:16 »
en son 4 ay önce falan foto paylaşmıştım

yavaştan finasteride falan başlasam mı bilmiyorum

tepe falan sıkıntı değil de şakaklar zaten açıktı fakat iyice babamınki gibi açılacak gibi duruyor

fikirlerinizi bekliyorum

orientis

• Hero Member
Ynt: saç durumu güncellemesi
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2022, 02:14:19 »
babamın durumu bu yaş 45
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2022, 02:46:41 »
 dayı daha ağır basar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2022, 02:54:01 »
dayı daha ağır basar

benim dayıların biri nw2 diğeri kel komple

koca kafalı olmasam valla dert etmezdim bu saç olayını
  • Yaşınız 20

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2022, 03:03:51 »
benim dayıların biri nw2 diğeri kel komple

koca kafalı olmasam valla dert etmezdim bu saç olayını
25 yaşındayım babandan halliceyim  yinede fine girmedim daha fhdhhd
  • Yaşınız 25

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2022, 03:16:23 »
25 yaşındayım babandan halliceyim  yinede fine girmedim daha fhdhhd

yarın git direkt alıp at ağzına.25 yaşındasın sporunu da yap hiçbir şey olmaz.psikoloji sağlam olduktan sonra gerisi boş

bazı elemanlar elleri titreyerek içiyor hapı sonra en ufak şeyde gelip forumlarda ağlıyorlar.boyle çekingensen bulaşma

ben şu an yaştan dolayı biraz geride duruyorum ve durumum şu anlık kötü değil sebeplerim bunlar
  • Yaşınız 20

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2022, 03:29:50 »
yarın git direkt alıp at ağzına.25 yaşındasın sporunu da yap hiçbir şey olmaz.psikoloji sağlam olduktan sonra gerisi boş

bazı elemanlar elleri titreyerek içiyor hapı sonra en ufak şeyde gelip forumlarda ağlıyorlar.boyle çekingensen bulaşma

ben şu an yaştan dolayı biraz geride duruyorum ve durumum şu anlık kötü değil sebeplerim bunlar
Çekingenlikten değil kanka benim tek testis sıkıntılı o yüzden üroloji doktorumla görüştüm normal olsa tavsiye ederimde sen riske etme dedi fhdhdh Allah'a şükür sıkıntı yok ama bilmiyorum velhasıl seninde saçlarında cansizlik cılız saç göremedim ben
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2022, 03:53:05 »
  bir bakıon genetik gelio bu geceki fotolara gore bir bakıon normal saç yaradılış boyle duruyor genetiksede yakın zamanda pek bişiler goturucek gibi durmuyor şu an tehlike yok.mantıklı olan genetik değil
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2022, 03:54:55 »
  bir bakıon genetik gelio bu geceki fotolara gore bir bakıon normal saç yaradılış boyle duruyor genetiksede yakın zamanda pek bişiler goturucek gibi durmuyor şu an tehlike yok.mantıklı olan genetik değil
Abi konuyla alakasız ama sen fotonu attın mı en son 7 ay önce bir konu açıp atacaktın
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 12 Nisan 2022, 03:56:50 »
 atmadım eskiden atıcak imkanım yoktu şimdi var eninde sonunda atıcam eskiden atardım eski senelerdi ne bilim şimdi piskolojik takıntı oldu sanki atarız bir ara belki uzun suure sonra belki eserse ne bilim saç işte salla gitsin

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Nisan 2022, 04:01:54 »
Çekingenlikten değil kanka benim tek testis sıkıntılı o yüzden üroloji doktorumla görüştüm normal olsa tavsiye ederimde sen riske etme dedi fhdhdh Allah'a şükür sıkıntı yok ama bilmiyorum velhasıl seninde saçlarında cansizlik cılız saç göremedim ben

kanka dalga saçtan önemli ya sen riske atma ;)
  • Yaşınız 20

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 12 Nisan 2022, 04:02:16 »
atmadım eskiden atıcak imkanım yoktu şimdi var eninde sonunda atıcam eskiden atardım eski senelerdi ne bilim şimdi piskolojik takıntı oldu sanki atarız bir ara belki uzun suure sonra belki eserse ne bilim saç işte salla gitsin

hayırlı sahurlar üstadım
  • Yaşınız 20

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Nisan 2022, 04:03:26 »
Abi yıllardır Fin igf minox herşeyi deneyimlemiş birisin hani sen ne kadar korudun durumun ne onu görmek ve cesaret umut almak adına şey ediyorum birde merak ediyorum rey Mysterio maskesiz işine döndü senin olay :)
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 12 Nisan 2022, 04:38:26 »
hayırlı sahurlar üstadım
cümleten hayırlı sahurlar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 12 Nisan 2022, 04:38:46 »
Abi yıllardır Fin igf minox herşeyi deneyimlemiş birisin hani sen ne kadar korudun durumun ne onu görmek ve cesaret umut almak adına şey ediyorum birde merak ediyorum rey Mysterio maskesiz işine döndü senin olay :)
:)

Facebook Twitter Instagram