Gönderen Konu: THE HAIR CLİNİC AHMET TOSUN  (Okunma sayısı 933 defa)

Erol KURTAY

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
THE HAIR CLİNİC AHMET TOSUN
« : 15 Haziran 2022, 14:18:03 »
Merhaba arkadaşlar. Yaşım 28 Uzun süredir saç ekimi yaptırmayı düşünüyordum , Asker arkadaşlarımdan 4 kişi yaptırdı  bütün hepsi sırayla  Ahmet  hocaya gitti ve sonuçlarını gözlerimle gördüm bende yaptırmaya karar verdim , Ahmet hocayla görüştüm fiyat konusunda yardımcı oldu  , her şey tamamdı ama hala soru işaretleri kafamı kurcalıyordu , bu süreçte MALİKA Hanım uzun uzun bütün sorularımı cevapladı  ve ardından ,   o sırada Ahmet  hoca Şu cümleyi kurdu, ( EROL BİZİM AMACIMIZ BAŞARIYI YAKALAMAK SENİN AMACIN MUTLU OLMAK SENİN ARADIĞIN MUTLULUĞU BİZ BAŞARABİLİRİZ  ) çok net bir konuşmaydı  ve orda ikna oldum ekim tarihi aldım .
13.06.2022  Sabah erkenden THE HAIR CLİNİĞE Gittim tabi ki heyecan çok fazla  Ahmet hoca operasyon sürecini anlattı nasıl bir yol izleyeceğimizi ve ekim yapılacak bölgenin çizimini gerçekleştirdi benim onayımla , ardından beklenen an geldi başladık,  Değerli ekip arkadaşları ERCAN BEY  , SADETTİN BEY , BEYZA HANIM , GİZEM HANIM , Tüm gün boyunca her dakika yanımda oldular çok eğlenceli zamanın nasıl geçtiğini anlamadım dahi ve sonunda değdi dedim ilgileri muhteşem sıcak kanlılıkları samimiyetleri bu süreçte en büyük destekçim oldu . hani herkesin  kendi işinde çok temiz bir iş çıkartınca gurur verici bir bakışı olur ya yüzünüzde işte , ekim bitti bütün ekipte o yüz ifadesini gördüm herkes çok başarılı bir iş çıkardık bakışları vardı .
, AHMET HOCAM  sağ olsun sık sık  oto kontrolü sağladı devamlı sürecin takipçisi oldu ve kanal açımını bizzat kendisi yaptı ,
En güzel tarafı ekim bitti güle güle yok telefonla aranıyorum ekim sonrası da sürecin yakın takipçisi oluyorlar, istediğim zaman telefonla arayıp kafama takılan soruları sorabiliyorum anlamadığım noktaları , sizi  yalnız bırakmak yok anlayacağınız
Emeği geçen bütün  herkese bütün THE HAIR CLİNİC EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...
SONUÇ OLARAK ŞUNLARI SÖYLEMEK İSTİYORUM BEN ÇOK MUTLUYUM AHMET HOCAM SİZ VE EKİBİNİZ ÇOK BAŞARILI MAŞALLAH :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: THE HAIR CLİNİC AHMET TOSUN
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2022, 22:47:42 »
Ekim öncesi donör bölgeni eklermisin

Açık alan baya fazla tek ekimle bu kafa kapanmaz bir saç ekimi daha gerekecektir süreç sonu
Ekimin temiz güzel sık donör saçlarında kaliteli kalın telli ise iyi bir sonuç olur açık alana göre sonra bir sıklaştırma daha düşünürsün ön çizgi planlamanda gayet güzel hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsın
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2022, 22:56:31 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2022, 23:00:25 »
hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız bu arada kaç greft ekilmişti onu yazmamışsınız.

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2022, 00:56:07 »
Kaç greft ekildi.Dönür önceki ve sonraki halini görme imkanımı var mı?

Erol KURTAY

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2022, 19:02:39 »
Ekim öncesi donör bölgeni eklermisin

Açık alan baya fazla tek ekimle bu kafa kapanmaz bir saç ekimi daha gerekecektir süreç sonu
Ekimin temiz güzel sık donör saçlarında kaliteli kalın telli ise iyi bir sonuç olur açık alana göre sonra bir sıklaştırma daha düşünürsün ön çizgi planlamanda gayet güzel hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsın
Değerli admin çok teşekkür ederim ,
İkinci ekim için şuan düşünmüyorum Ahmet hocam alabildiği kadar donör aldı  , ekim sonrası bakım sürecim çok güzel geçiyor Ahmet bey yakın takipçisi umarım istediğim mutluluğu yakalarım ☺

Erol KURTAY

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2022, 19:11:58 »
hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız bu arada kaç greft ekilmişti onu yazmamışsınız.

Çok teşekkür ederim  5270 greft ekildi ☺

Erol KURTAY

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2022, 19:13:07 »
Kaç greft ekildi.Dönür önceki ve sonraki halini görme imkanımı var mı?
5270 greft teşekkür ederim ☺

Onaltı Yıl Sonra

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2022, 19:17:26 »
Hayırlı olsun inşallah her şey gönlünüzce olur 🧿

Kalde

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2022, 14:19:40 »
Son durumunuz nasıl şu anda

Erol KURTAY

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Ağustos 2022, 18:37:57 »
Arkadaşlar herkese merhaba 50. Günüm çok memnunum güzel sonuç aldım Dökülme dönemine giriyorum kaşıntı ve batmalar köklerin hücre diplerine yerleştiğine işaret olduğunu düşünüyorum  6-8 ay içersinde yeni saçlarıma kavuşmayı planlıyorum mutlaka tavsiye ederim arkadaşlar  ekim yaptığınız yeri gidin görün ve o atmosferi yaşayın iyi yerler iyi sonuçlar getirir   :)

jean valjean

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Ağustos 2022, 18:59:46 »
Fotoğrafta daha bir sonuç yok hocam bir aç aya kadar belli olur. Umarım iyi sonuç alırsınız. Fiyat ne ödediniz, kaç ekip var , fiyata prp dahil mi biraz detay verir misiniz clinic ile ilgili .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Ağustos 2022, 18:59:42 »
İnşallah hocam güzel sonuç alırsınız süreciniz olağan akışında
Global Moderator

eergen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2022, 11:04:55 »
Hocam geçmiş olsun son durumunuz nedir güncelleme yapabilir misiniz?

Kelliğe_giden_yol

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2022, 12:23:19 »
50. Günde nasıl güzel sonuç oluyor hocam 😂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Aralık 2022, 13:05:58 »
Değerli admin çok teşekkür ederim ,
İkinci ekim için şuan düşünmüyorum Ahmet hocam alabildiği kadar donör aldı  , ekim sonrası bakım sürecim çok güzel geçiyor Ahmet bey yakın takipçisi umarım istediğim mutluluğu yakalarım ☺

Rica ederim hayırlı olsun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram