Gönderen Konu: The Hair Clinic - Ahmet Tosun 5750 Greft  (Okunma sayısı 2533 defa)

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
The Hair Clinic - Ahmet Tosun 5750 Greft
« : 27 Haziran 2022, 23:28:52 »
Arkadaşlar Merhaba,

20.05.2022 tarhinde 5750 greft ekim işlemi gerçekleşti. Yaş 38. Ön çizgi, kök alımı ve kanal açımı işlemlerini Ahmet Tosun yaptı. Operasyon sırasında ağrım olmadı. Herşey güzel geçti. Ahmet bey ve ekibine çok teşekkür ederim. İlk bir aylık fotoğrafları toplu paylaşıcam. İşlerim yoğun olduğu için ancak vakit bulabildim. Birinci ay prp yaptırmaya gittiğimde klinikten fotoğrafaları da aldım. Ekimden sonraki 10 gün dikkat gerektiren bir süreç. Ben 10 gün evde dinlendim. 10. gün kabuk dökümünden sonra işime geri döndüm. Ekimden sonraki birkaç gün yüzümde ödem oluştu. Bunun dışında herhengi bir problem yaşamadım. Vitamin olarak quality life vitamin complex'ini kullanıyorum. Ayrıca klinikten aldığım Mossi London Ozonized Hair Oil Complex kullanıyorum. Ekim öncesi fotoğraları paylaşıyorum.

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: The Hair Clinic - Ahmet Tosun 5750 Greft
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2022, 23:41:38 »
Birinci gün yıkamasından sonra çekilen fotoğraflar. Yüzümde birkaç gün ödem oluştu. Ama korkulacak birşey değildi. Buz ve masajla kısa sürede geçti. Ön çizgimden gayet memnunum. Doğal olduğunu düşünüyorum. Yatarken sızlamalar olduğu için 4 gün yatmadan önce ağrı kesici kullandım.

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2022, 00:15:27 »
10. gün kabuk dökümü klinikte yapıldı. 5. günden sonra saçlarımı günde iki kere yıkadım. Çok kaşıntı olduğu zaman kafamı fısfıs ile ıslatıyordum. Kliniğin verdiği Mossi London şampuanını ve losyonunu kullandım.

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2022, 00:32:15 »
30 gün sonra prp yaptırdım. İlk bir aylık süreçte spor yapamadığım için sadece akşamları yürüyüş yapıyordum. Vitaminimi düzenli kullanmya çalıştım. Sigara kullanmıyorum. Alkolü de çok fazla aramıyorum. Birkaç ay daha kullanmayı düşünmüyorum. Şuan için vitamin dışında herhangi bir şey kullanmıyoum. İlerideki duruma göre takviye birşey kullanabilirim. Aklıma gelenleri paylaşmaya çalıştım. Sorularınız varsa lütfen sorun. Hayatta hiçbir şey kolay değil. Önemli olan başlamak.

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Haziran 2022, 07:24:32 »
Kabuk sonrası görüntünüz güzel ve son resimlerde şok dökülme de baya ilerlemiş gözüküyor
Saç ekiminiz temiz ve kaliteli sürecinizde sağlıklı her şey yolunda sizin için hayırlısını dilerim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Haziran 2022, 07:44:45 »
Selamlar kabuk sonrası görüntüyü bende beğenmiştim son resminizde de şok dökülmenin sonlarına gelmiş görünüyor cild sağlıklı ekim süreci olağan akışında
Her şey yolunda ve sağlıklı görünüyor bundan sonrada artık güzel çıkışlar bekliyoruz inşallah saç ekiminden
Global Moderator

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Haziran 2022, 22:54:32 »
Selamlar kabuk sonrası görüntüyü bende beğenmiştim son resminizde de şok dökülmenin sonlarına gelmiş görünüyor cild sağlıklı ekim süreci olağan akışında
Her şey yolunda ve sağlıklı görünüyor bundan sonrada artık güzel çıkışlar bekliyoruz inşallah saç ekiminden
Teşekkür ederim.

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Haziran 2022, 22:55:22 »
Kabuk sonrası görüntünüz güzel ve son resimlerde şok dökülme de baya ilerlemiş gözüküyor
Saç ekiminiz temiz ve kaliteli sürecinizde sağlıklı her şey yolunda sizin için hayırlısını dilerim
Teşekkürler.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Haziran 2022, 23:35:32 »
düzenli paylaşım için teşekkürler,ahmet tosun başarılı sonuçları yoğunlukta olan birisi umarım sizin ekiminizde güzel neticelenir .şu ana kadar yüklediğiniz fotoğraflardan ekimin gidişatının iyi olduğu anlaşılıyor ,kendi saçlarınız içinde etkili takviyeler alırsanız iyi olur.

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Haziran 2022, 00:23:55 »
düzenli paylaşım için teşekkürler,ahmet tosun başarılı sonuçları yoğunlukta olan birisi umarım sizin ekiminizde güzel neticelenir .şu ana kadar yüklediğiniz fotoğraflardan ekimin gidişatının iyi olduğu anlaşılıyor ,kendi saçlarınız içinde etkili takviyeler alırsanız iyi olur.
Güzel yorumun için teşekkür ederim. Çıkışların durumuna göre takviye alacağım.

suzy_q

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 10 Temmuz 2022, 01:50:05 »
Güzel ekim olmuş, umarım çıkışlarda güzel olur hayırlı olsun :)

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 10 Temmuz 2022, 20:00:08 »
Süreç sağlıklı ilerliyor şimdilik yüklediğiniz resimlerden öyle anlaşılıyor.

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2022, 22:56:15 »
Güzel ekim olmuş, umarım çıkışlarda güzel olur hayırlı olsun :)
Teşekkür ederim kardeşim. Umarım sende ikinci ekiminden güzel sonuç alırsın.

erkutkuzey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2022, 22:57:44 »
Süreç sağlıklı ilerliyor şimdilik yüklediğiniz resimlerden öyle anlaşılıyor.
Teşekkürler. Bu hafta yeni paylaşım yapacağım.

ufukgündoğdu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Ağustos 2022, 12:31:08 »
Hayırlı olsun gayet başarılı gözüküyor inşallah memnun kalırsın ahmet beyin ve ekibinin ellerine sağlık

Facebook Twitter Instagram