Gönderen Konu: Büyük resmi görmüyorsunuz!  (Okunma sayısı 652 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Büyük resmi görmüyorsunuz!
« : 30 Haziran 2022, 13:01:19 »
Dünyayı yöneten aileler var.Bu ailelerin bir kolu saç lobisine sahip.Korona, maymun çiçeği salgın hastalıklar.Hepsi kelliği yayma amaçlı planlı hareketler.Aşılandık niçin? Siz sanıyormusunuz virüse karşı direnç sağlamak.Hayır! İçerisindeki bir madde gizli kellik için zemin hazırlıyor.Sokağa çıkın bakın aşılananların saçlarında seyrelme başladı.Şimdi de yeni FDA onayı alan ilaç.Niçin peki düşündünüz mü? Minoxidil 1980, finasterid 1992, olumiant 2022... Artık uyanın uyanın.Hitlerin yarım kalmış projesi üstün ırk projesinin adımlarını atmışlar.Hitlerin neden tek testisi vardı biliyormusunuz? Ele geçen yüzlerce belgeden biri sadece biri bu konu hakkında ilk sinyallerini vermişti.Bizi finasterid ve avodarta mecbur bırakıp testisimizle oynamak.Bunu ben demiyorum bizzat resmi belgelere geçmiştir.Hitler yazıda nediyor "2 testis 1 testisi götürür" çok açık değil mi? Durun daha bitmedi.Asıl bombayı şimdi patlatıyorum.Hintell bir casus.Evet siz babanızın hayrınamı bu forum kuruldu sanıyorsunuz? Adam yurt dışına veri sızdırıyor hehey yavrum hehey.Tüm ekim sonuçları, kellik tedavileri bunları gönderip üstün ırk projesine destek veriyor.Acayip bir trafik akışı var.Bu sitenin masraflarını kim karşılıyor? Tabiki dünyayı yöneten saç lobileri.Çok safsınız çok.Ben bi bildiklerimi anlatsam var ya...

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Büyük resmi görmüyorsunuz!
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2022, 13:22:28 »
Oyun büyük yeğen,Amarigalılar bizim saçlarımızı kıskanıyor!
  • Yaşınız 31

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2022, 13:30:54 »
Oyun büyük yeğen,Amarigalılar bizim saçlarımızı kıskanıyor!

Hemde çok büyük.Ama hepsini ifşa edicem.Ellerimde dökümanlar var.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2022, 14:08:35 »
Dış güçler saçımıza bile göz dikti  biz bu Türkleri nasıl kel bırakabiliriz diye sabah akşam bunu düşünüyorlar  kahrolsun ABD   :)

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Haziran 2022, 14:10:45 »
Dış güçler saçımıza bile göz dikti  biz bu Türkleri nasıl kel bırakabiliriz diye sabah akşam bunu düşünüyorlar  kahrolsun ABD   :)

Aynen öyle hep bu dış güçler.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Haziran 2022, 17:21:21 »
Gördük gördük büyük resmi ama tersten hemde:)
Global Moderator

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 30 Haziran 2022, 17:34:56 »
Şaka bı yana boşu boşuna aşı olduk şuan aşı olan görmüyorum
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Haziran 2022, 17:52:57 »
Gördük gördük büyük resmi ama tersten hemde:)

Yakalayın!!! Maskesi düştü  ;D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2022, 00:13:54 »
Şaka bı yana boşu boşuna aşı olduk şuan aşı olan görmüyorum
son gunler arttığı soleniyordu gene eşte dostta çıkmaya basladı.aşıyı bulan türkte aşıyı satma peşinde galiba gecti sanmayın gelio hesabı yapıo belki doğru soluo.turizm için serbest bıraktılar ortalık gene kaynamaya baslıyor.sıcakta azalır falan ama ne zaman kurtulcaz bu seyden.maymun çiçeği hastalığıda istanbulda bir kişide çıkmış
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2022, 13:19:09 »
Yakalayın!!! Maskesi düştü  ;D

Ne maskesi:)
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 01 Temmuz 2022, 13:59:11 »
  şaka bir yana son yıllar paronoyaklık çoğaldı.deli bir akraba ile 5 senedir uğraşıyoruz.müptezeldi delirdi madde paronoyak yapmış eşten dosttan müptezel olanlarına bakıom hep ağzında aynı şeler abd beni takip ediyor herkes ajan şu bu her yer deli doldu.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 01 Temmuz 2022, 14:23:24 »
Ne maskesi:)

Hintell, hintell, hintell... Ah dostum hiç yakalanmıycan sandın dimi? Şimdide bilmiyormuş numarası yapıyorsun.İyi bir hacker sitenin veri tabanına ulaştığında her şeyi görecektir.Geçenlerde workshop vardı sende ordaydın.Gizli çekilmiş kapalı kapılar ardında neler konuştuğunuzu çok iyi biliyorum.Söylesene ne teklif edildi? Koray erdoğanda mı işin içinde? Nerden geliyor bu paralar? Saç ekimini tanınmamak içinmi yaptın? Aklımda deli sorular.Şuan bunları dedim diye tehdit altında olabilirim.Can güvenliğim yok.Saç lobisinin arkasınaki isimler çok tehlikeli.Eğer bir gün ansızın forumdan kaybolursam bilin istedim.

Burdan emekli kel rumuzlu kişiyide bir kaç sözüm var.Kendisi hintellin en sadık adamlarından biridir.Forumda adminin olmadığı zamanlar kendisi işleri yürütür.Yaşı hemen hemen herkesten büyüktür.Peki neden yaşı büyük olmasına rağmen burda hiç düşündünüz mü? Hayır, saç sorunu olduğu için değil.Kendisi yıllarca saç lobisine hizmet etmiş tecrübeli bir kişidir.İşlerin nasıl yürüdüğünü çok iyi bilir.Açın gözünüzü açın.Bakın yakalanacağını anladı konuyu değiştiriyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 01 Temmuz 2022, 14:26:04 »
 sadece ajanım

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 01 Temmuz 2022, 14:33:22 »
Vee DavyJones....

Bu adam hakkında bildiklerimi bir anlatsam var ya nutkunuz tutulurdu.Kendisi forumun jokerini temsil ediyor.Dikkatleri başka yöne çekip hintellin işlerini kolaylaştırır.Sizler bu kişiyle uğraşırken hintell saç lobisiden kazandığı kara paraları aklıyordu.Ne saç problemi vardır ne de tip sorunu.Tamamen plavra.Açtığı konulara dikkatli bakın genelde cuma günlerine denk gelir.Niçin peki? Çünkü haftsonuna hintellin yetiştirmesi gereken şeyler var onları halletmesine yardımcı olur.Ödemeler pazartesine sarkmamalı.Fakat davy son zamanlarda hintellin onu kullandığını fark etti.Bu yüzden ters düştüler ve boommm!!! DavyJonesi şutladı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 01 Temmuz 2022, 14:34:56 »
sadece ajanım

Hah işte gördünüz itiraf etti.Az kaldı az çökertcem sizin saç lobisini.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram