Gönderen Konu: Sac Ekimi Tavsiyesi (45 Yas)  (Okunma sayısı 618 defa)

Burak Sen

• Yeni üye
  • *
Sac Ekimi Tavsiyesi (45 Yas)
« : 02 Aralık 2022, 01:57:08 »
Merhabalar. 45 Yasindayim, Sac ekim merkezi ve nasil bir ekim yaptirmam konusunda tavsiye almak istiyorum. Benim asil derdim acikcasi dogal olmasi, illa kapanmak zorunda degil, yeterki ekilmis gibi durmasin. Forumdaki ekim yapanlarin arasinda guzel yapilanlar cok ama cok az sayida benim yaslarimda dogal gorunen ekim bulabildim. Tavsiyelere acigim. Sagolun. Bu arada fen kullandim ve ereksiyon sorunu nedeni ile biraktim.
Manuel im Auto mu tavsiye edersiniz?

Birde bunlara yeni basladim AGA konusu ile ilgili basligi okuyunca, buraya not dusmek istedim, bir ay sonra bir daha resim atarim. 
(5-10 ml Oral Hint Yağı ,Vit D , Keçiboynuzu ve karadut özü, Magnezyum, İyot , Solgar v2000,  2 bardak Yesil Cay, Sampuani birakma, İnversiyon/ Baş aşağı durma/ Amuda kalkma, Meditasyon, Cardio, Sigara yeni biraktim)

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac Ekimi Tavsiyesi (45 Yas)
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2022, 09:12:01 »
Merhaba,

benimde forumdan edindigim tecrübe olarak sana 2 Ekim planlamasi uygun olur diye düsünüyorum. saclarin benimki gibi ince ve donör kisitli gözüküyor. bu acikliklarda dr serkan aygina bir danis derim. bana tavsiye edilen, ekimden önce saclari güclendirmek. donör 2 ekim icin yeterli olurmu bilemiyorum ama sakal destekli yapilabilir. yanlis bilgiler verdiysem düzeltin beni arkadaslar.

yanlis anlasilmasin, ben henüz ekimimi gerceklestirmedim ama bu forumun sayesinde okuduklarimi ve gördüklerimi söylüyorum. daha  bilgili arkadaslar daha saglikli detaylar verebilir.
  • Yaşınız 35

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2022, 10:47:54 »
Dostum saç tellerinin ince olmasından dolayı sana tavsiyem 2 seans olacak şekilde saç ekimi yaptırman. ilk seans olarak ön tarafları öncelik verip 1 sene sonrasında donör bölgesinde kalan saç durumuna göre tepe vertex bölgesini saç ekimi yaptırabilirsin.

45 yaş saç ekimi için gayet ideal bir yaş grubu olup saç ekimi için uygunsun. Bunun dışında bu saç ekimi için ne kadarlık bir bütçen olduğuna ve saç ekimi olarak ne düşündüğüne göre değişir.

Saç tellerinin ince olmasından ve donör bölgesinin sıkıntılı olmasından dolayı alımının çok iyi yapılması gerekiyor. Bunun için merdiven altı yerlere gitmemeni tavsiye ederim. Eğer maddi durumun çok iyiyse ve güzel bir sonuç istiyorsan Asmed'i deneyebilirsin. Biraz randevu alması çok zor bir kurum olmasına rağmen işini güzel yapan bir yer. Başarılı olacaktır.

Bunun dışında İstanbul'da çok fazla yer olmasına rağmen senin dediğin gibi rahatça güvenebileceğin bir yer zor bulursun. İzmir Ankara ve Bursa gibi illerdeki kişiler hakkında çok bilgim yok fakat buradaki kişileri de araştırabilirsin. Forumda denk geldiğim kadarıyla oralarda da başarılı kişiler mevcut

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2022, 13:06:54 »
Hocam öncellikle yaşınız ekim için harika. Hani ne eksen güzelce çıkacak yaşlar. Lakin dediğiniz gibi güzel bi dogallık yakalanacak ekim yeri önemli. Bütçeniz önemli bu konuda. Bütçenizi bilmediğim için birşey diyemiyorum...

Ama diğer arkadaşların dediği gibi 2 ekim planlaması ve doğru bir ekim merkezi ile ömürlük saçlarınızla mutlu mesut yaşarsınız.

Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2022, 03:46:15 »
Dostum saç tellerinin ince olmasından dolayı sana tavsiyem 2 seans olacak şekilde saç ekimi yaptırman. ilk seans olarak ön tarafları öncelik verip 1 sene sonrasında donör bölgesinde kalan saç durumuna göre tepe vertex bölgesini saç ekimi yaptırabilirsin.

45 yaş saç ekimi için gayet ideal bir yaş grubu olup saç ekimi için uygunsun. Bunun dışında bu saç ekimi için ne kadarlık bir bütçen olduğuna ve saç ekimi olarak ne düşündüğüne göre değişir.

Saç tellerinin ince olmasından ve donör bölgesinin sıkıntılı olmasından dolayı alımının çok iyi yapılması gerekiyor. Bunun için merdiven altı yerlere gitmemeni tavsiye ederim. Eğer maddi durumun çok iyiyse ve güzel bir sonuç istiyorsan Asmed'i deneyebilirsin. Biraz randevu alması çok zor bir kurum olmasına rağmen işini güzel yapan bir yer. Başarılı olacaktır.

Bunun dışında İstanbul'da çok fazla yer olmasına rağmen senin dediğin gibi rahatça güvenebileceğin bir yer zor bulursun. İzmir Ankara ve Bursa gibi illerdeki kişiler hakkında çok bilgim yok fakat buradaki kişileri de araştırabilirsin. Forumda denk geldiğim kadarıyla oralarda da başarılı kişiler mevcut

Bunun dışında İstanbul'da çok fazla yer olmasına rağmen senin dediğin gibi rahatça güvenebileceğin bir yer zor bulursun???
bu nedemek yav ? neden bulamazsın rahatça güveneceği yer bursa da kaç ekimci var:)) güveneceği ?
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2022, 03:47:57 »
5-10 ml Oral Hint Yağı ,Vit D , Keçiboynuzu ve karadut özü, Magnezyum, İyot , Solgar v2000,  2 bardak Yesil Cay, Sampuani birakma, İnversiyon/ Baş aşağı durma/ Amuda kalkma, Meditasyon gibi durumlar sağlıklı olabilir ama bu duruma pek faydası olmaz dht blocer ürün gerekir

saç ekimide bence tepe nin yarısını es geçerek 2 ekim planlalanmalı donör ince alan geniş

ilk ekim planlamanız da bu şekilde olmalı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram