Gönderen Konu: yaş 26 ekim için doğru zamanmı ?  (Okunma sayısı 433 defa)

Eren Yavuz

• Full Member
yaş 26 ekim için doğru zamanmı ?
« : 08 Aralık 2022, 21:26:12 »
merhaba 26 yasım bitmek üzere 27 olucam 3 yıldan beri saclarımda dökülme var ancak şakaklarım dökülüyor sadece baska bölgelerde sorun yok şimdi benim ekim icin beklememe gerek varmı yoksa artık zamanı geldimi (birde benim bölgem icin ortalama 20 bin tl bütceli klinik tavsiyelerinizi bekliyorum) teşekkürler

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Ynt: yaş 26 ekim için doğru zamanmı ?
« Yanıtla #1 : 08 Aralık 2022, 21:30:24 »
Saç dökülmesi 30lu yaşlara kadar devam eden bir şeydir. Ailede saç dökülme istatistiklerini kontrol et ve eğer bu çok dökülme riski varsa ve şuanki durum seni çok rahatsız etmiyorsa saç ektirmeyi biraz daha geciktirebilirsin.

Şuan saç ekimi yaptırırsan ve saç dökülmen devam ederse daha kötü bir görüntü ortaya çıkabilir fakat saç dökülmen kronik bir işlem değil de basit bir işlem ise dökülmen durduktan sonra ekim yaptırırsan daha güzel bir görüntüye sahip olabileceğin düşüncesindeyim.

Eren Yavuz

• Full Member
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2022, 21:38:00 »
Saç dökülmesi 30lu yaşlara kadar devam eden bir şeydir. Ailede saç dökülme istatistiklerini kontrol et ve eğer bu çok dökülme riski varsa ve şuanki durum seni çok rahatsız etmiyorsa saç ektirmeyi biraz daha geciktirebilirsin.

Şuan saç ekimi yaptırırsan ve saç dökülmen devam ederse daha kötü bir görüntü ortaya çıkabilir fakat saç dökülmen kronik bir işlem değil de basit bir işlem ise dökülmen durduktan sonra ekim yaptırırsan daha güzel bir görüntüye sahip olabileceğin düşüncesindeyim.

ailede babam 55 yasında inanılmaz gür sacları var ama dayıların ikiside baya kel :)
büyük ihtimal bu ay bende ekim yaptırıcam bundan sonra daha cok bi dökülme olucağını düsünmüyorum bakalım hayırlısı
  • Ekim Tarihi: 01.10.2023
  • Ekim Merkezi ismi akl klinik
  • Greft Miktarı 4250
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi booster set , coraspin

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2022, 21:50:10 »
ailede babam 55 yasında inanılmaz gür sacları var ama dayıların ikiside baya kel :)
büyük ihtimal bu ay bende ekim yaptırıcam bundan sonra daha cok bi dökülme olucağını düsünmüyorum bakalım hayırlısı

Eğer kafanda ekim yaptırmaya karar verdiysen bunu başarılı bir kişiyi tercih etmelisin. Maddi olarak ucuz olsun diye başarısız hiç bilinmedik yerlere giderek hiç istemem. Daha kötü sonuçlarla karşılaşabilirsin.

Bölge olarak ne taraftasın bilmiyorum ama gerekirse azıcık daha para biriktirip başarılı birini tercih etmelisin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2022, 21:52:42 »
saç ekimi yaptıra bilirsin ama öncelikle kendi saçlarını korumaya almalısın dht blocer ilaçlarla sonra seyrek alanlara girilir ve doldurulur

bütçeni 35 yaparsan bu ekimi yapacak uygun merkezler

dr hakan doğanay
dr serkan aygın
Global Moderator

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2022, 22:13:23 »
şimdilik bölgesel seyrekleşme olan yerlere ve ön bölgeyi ektir .ilerde ikinci bir ekime ihtiyacın olacak tüm hesabını ona göre yap.
bahsettiğin bütçeyle ahmet tosun ,şahin çelik ve akl den biri iyi bir seçim olabilir.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2022, 22:20:21 »
sadece sakaklarda degil dökülmen, vertex de seyrelme var ilk resimde belli .
cok iyi planlama yapmak gerekiyor , cok iyi dr/merkez secmelisin .
simdi baslarsan en az 2 yada 3 ekime ihtiyac duyarsin

Eren Yavuz

• Full Member
« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2022, 23:04:47 »
şimdilik bölgesel seyrekleşme olan yerlere ve ön bölgeyi ektir .ilerde ikinci bir ekime ihtiyacın olacak tüm hesabını ona göre yap.
bahsettiğin bütçeyle ahmet tosun ,şahin çelik ve akl den biri iyi bir seçim olabilir.

akl yada medeks suan bana en yakın olan onlarla iletisime gectim görüsüyoruz suan
  • Greft Miktarı 4250
  • Yaşınız 27

Eren Yavuz

• Full Member
« Yanıtla #8 : 08 Aralık 2022, 23:06:08 »
sadece sakaklarda degil dökülmen, vertex de seyrelme var ilk resimde belli .
cok iyi planlama yapmak gerekiyor , cok iyi dr/merkez secmelisin .
simdi baslarsan en az 2 yada 3 ekime ihtiyac duyarsin

hadi ya o zaman kötüymüs ama yapıcak bisey yok gerekiyorsa mecbur 2.yi de ektiricez
  • Greft Miktarı 4250
  • Yaşınız 27

Eren Yavuz

• Full Member
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2022, 23:07:55 »
saç ekimi yaptıra bilirsin ama öncelikle kendi saçlarını korumaya almalısın dht blocer ilaçlarla sonra seyrek alanlara girilir ve doldurulur

bütçeni 35 yaparsan bu ekimi yapacak uygun merkezler

dr hakan doğanay
dr serkan aygın

dht blocker arastırıcam teşekkür ederim dediğin bütceler beni biraz zorlar o yüzden daha kendi bütceme göre yerler bakıyorum akl ve medeks gibi
  • Greft Miktarı 4250
  • Yaşınız 27

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #10 : 08 Aralık 2022, 23:11:43 »
Fiyat bazlı bakıyorsan yanlış yaparsın. Başarılı bir sonuç için biraz maddiyatını zorlaman gerekecektir. İstanbul dışı istiyorsan, Ankara, İzmir ve Bursa gibi çevre illerdeki kişileri araştırabilirsin.

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2022, 23:41:41 »
dökülme durumun devap edecek muhtemelen ama saç ekimi iyi gelir sclapın kanlanması açısından bu şekilde dökülmende frenleyecektir bir miktar tabi ekim planlaması çok iyi olmalı ve sık olan yerlere ekim yaptırmamalısın.

Facebook Twitter Instagram