Gönderen Konu: Proscar + Minoxil + Prp & Mezoterapi Tedavisi Hk.  (Okunma sayısı 818 defa)

karlidag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar + Minoxil + Prp & Mezoterapi Tedavisi Hk.
« : 01 Ocak 2023, 13:00:48 »
Merhabalar,

Doktor önerisiyle prp + mezoterapi yaptırmaya başladım. Ek olarak proscar 5 mg'nin 4'te 1'ini kullanıyorum. Bir de sabah akşam 5'er defa minoxil forte.

Yalnız bu tedaviye başladıktan sonra saç dökülmesi hızımın artmaya başladığını fark ettim. Elimi attığımda saç gelmeye başladı. 2. ayıma girdim tedavinin.

Benzer şekilde bu tedavi ile aynı şeyleri yaşayanlar var mıdır?

Arif Ayaz

• Yeni üye
  • *
Ynt: Proscar + Minoxil + Prp & Mezoterapi Tedavisi Hk.
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2023, 02:13:12 »
Merhabalar,

Doktor önerisiyle prp + mezoterapi yaptırmaya başladım. Ek olarak proscar 5 mg'nin 4'te 1'ini kullanıyorum. Bir de sabah akşam 5'er defa minoxil forte.

Yalnız bu tedaviye başladıktan sonra saç dökülmesi hızımın artmaya başladığını fark ettim. Elimi attığımda saç gelmeye başladı. 2. ayıma girdim tedavinin.

Benzer şekilde bu tedavi ile aynı şeyleri yaşayanlar var mıdır?
mioxil ilk zamanlarda minyatürleşmiş saçları döker diye biliyorum

KaanCarry

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2023, 23:00:27 »
prp ve mezoterapi bende yaptırdım ki doktorun dediğine göre saçım dökülecek korkma :D prp ve mezoterapi bence faydalı değil aksine kafanı delik deşik ediyor ben yaptıralı 6 ay olacak hala arada başıma sancı giriyor hem faydası yok hem pahalı hemde acı çekiyorsun onun yerine kendin dermaroller kullan 1-2 tanede ilaç takviyesi yap daha çok fayda görürsün zaten artık hangi doktora gitsen direk sana prp mezoterapi kitlemeye çalışıyor

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2023, 20:02:25 »
ilaç kullanıyorken dökülme normaldir hatta iyiye işarettir ayrıca KaanCarry'nin yorumunada katılıyorum.
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

Facebook Twitter Instagram