Gönderen Konu: saç ekimi sonrası prp ve mezoterapi planlaması  (Okunma sayısı 416 defa)

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi sonrası prp ve mezoterapi planlaması
« : 27 Aralık 2022, 14:55:36 »
saç ekimi sonrası prp ve mezoterapi ne şekilde yapılmalıdır? yani bunun bir planlaması olabilir mi? ben şu an prp yaptırıyorum 4. seferden sonra mezoterapi yapalım dendi ama bu konu bence halen daha muamma net olarak ortaya konmuş bir prp+mezoterapi planı yok malesef. görüşlerinizi almak istedim

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi sonrası prp ve mezoterapi planlaması
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2022, 15:10:28 »
Artık uzmanlar PRP ve mezoterapi yerine ikisinin de etkisini veren Bioxcin Quantum tavsiye ediyorlar. Ben de aldım kullanıyorum olmayan yerlerden bıyık ve saç çıktı
Saç Ekimim: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30341.0

MultiVitamin: Biotin 5000 + Perfectil + Xpecia + Krilom Omega 3 + Day2Day Collagen All Body Powder
Ürün: Evocapil Plus Şampuan+Evocapil Plus Sprey

Yiyecek: Keçiboynuzu Özü + Nar + Kabak Çekirdeği+ Yeşil Çay +6 litre Su+Et-Tavuk

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2022, 15:28:55 »
Artık uzmanlar PRP ve mezoterapi yerine ikisinin de etkisini veren Bioxcin Quantum tavsiye ediyorlar. Ben de aldım kullanıyorum olmayan yerlerden bıyık ve saç çıktı
bioxcin forte kullanıyorum ama bahsettiğiniz üründe alıp kullanmaya değer. tavsiyeniz için teşekkür ederim

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2022, 17:22:02 »
Genel olarak mesoterapi ve prp nin ayni anda ve ayda 1 kere olması tercih ediliyor. Saç ekiminden sonraki ilk 6 ay önemli. Yanında xpecia ya da aga-e evocapyl tarzı ürünler iyi olur
Saç Ekimim: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30341.0

MultiVitamin: Biotin 5000 + Perfectil + Xpecia + Krilom Omega 3 + Day2Day Collagen All Body Powder
Ürün: Evocapil Plus Şampuan+Evocapil Plus Sprey

Yiyecek: Keçiboynuzu Özü + Nar + Kabak Çekirdeği+ Yeşil Çay +6 litre Su+Et-Tavuk

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2022, 17:46:24 »
Genel olarak mesoterapi ve prp nin ayni anda ve ayda 1 kere olması tercih ediliyor. Saç ekiminden sonraki ilk 6 ay önemli. Yanında xpecia ya da aga-e evocapyl tarzı ürünler iyi olur
aynı anda yapılmasını yeni duydum. iki işlem aynı anda ağır olmaz mı?

Facebook Twitter Instagram