Gönderen Konu: Sac ekimi sonrasi prp + mezoterapi  (Okunma sayısı 398 defa)

hydn7

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi sonrasi prp + mezoterapi
« : 24 Aralık 2023, 00:09:25 »
Merhabalar. Eylul ayinda emphairda sac ekimi gerceklestirdim. Donor bolgede az bir miktar kusmeler oldu. Haricinde 4100 greft ekildigi icin tepede bosluklar kaldi. Sonrasinda destek icin prp mezoterapi karisimi bir paket tavsiye ettiler. Ben de tepelerde aciklik olup diplerle ufak kil ve tuyler oldugu icin o ufak cansiz saclar canlanir diye prp + mezoterapi yaptirmak istedim. 2 hafta arayala 1 prp tekrar 2 hafta arayla da mezoterapi yaptiriyorum. prp icin endisem yok ama mezoterapi icin bu kadar kullanimdan sonra saclarda bagimlilik vs olup birakinca eskisinden daha kotu olur mu diye merak ediyorum. Minoksidil gibi. Sonucta bu kurumlar ticaret icin bu urunleri satiyor. Boyle bir durumla karsilasinca tekrar urun satacaklardir. Cevremde sac ektirip sadece hediye 1 adet prp disinda bu islemleri yaptiran yok. Haliyle gayet guzel saclara kavusuyorlar. Ama benim tepedeki saclar icin tekrar ekim derdiyle ugrasmamak icin mezoterapi yaptirmak istedim. Su ana kadar 2 hafta araliklarla prp+prp+mezoterapi+prp
+mezoterapi yaptirdim. Bu konu hakkinda fikirlerini merak ediyorum. Tesekkur ederim.

Facebook Twitter Instagram