Gönderen Konu: SAÇ EKİMİ KURTARABİLİRMİYİM!  (Okunma sayısı 993 defa)

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇ EKİMİ KURTARABİLİRMİYİM!
« : 03 Ocak 2023, 17:49:13 »
Merhaba ilk ekimim olacak güzel sonuç alınabilir ki lütfen yorumlarınızı bekliyorum acil olarak yaş 24

Değerli fikir ve yorumlarınızı bekliyorum ilk ekimim olacağı için endişelerim de var forumuda fiili olarak takip ediyorum son 1 2 aydır ve 15 subatta Ekim planlandı.Siz neler düşünüyorsunuz çok endişelendigim için tüm fikirleri merak ediyorum.. Saygılar

Musa Turcan

• Full Member
Ynt: SAÇ EKİMİ KURTARABİLİRMİYİM!
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2023, 22:39:17 »
Üst taraftaki saçlar baya ince ekim esnasında o saçlar ölebilir ilaç tedavisini araştırıp öyle kararını ver bence.
2 ekim planlamalısın ilaç tedavisi olmazsa vertex daha da açılacak gibi bence. Donör güzel duruyor

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2023, 23:05:06 »
yaş olarak ekim için dezevantajlısınız fakat yapacak bir şey yok sadece tedavi ile düzelmez bu saçlar şu aşamada en mantıklısı donör bölgeyi çok iyi kullanan ve saç çıkartma yüzdesi yüksek olan bir yerde saç ektirip olan saçlarınızı ise etkili tedaviler ile koruma altına almak.

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2023, 23:10:47 »
Üst taraftaki saçlar baya ince ekim esnasında o saçlar ölebilir ilaç tedavisini araştırıp öyle kararını ver bence.
2 ekim planlamalısın ilaç tedavisi olmazsa vertex daha da açılacak gibi bence. Donör güzel duruyor

değerli hocam  fikriniz için teşekkür ederim haklısınız ama artık ilerde  de döküleceği için duramazdım olan saçları koryuacağım elimden geldiğince ilaçlar ile  verteks içinde ilerde tekrar bi sıklaştırma düşünüyorum tabiki

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2023, 23:15:18 »
yaş olarak ekim için dezevantajlısınız fakat yapacak bir şey yok sadece tedavi ile düzelmez bu saçlar şu aşamada en mantıklısı donör bölgeyi çok iyi kullanan ve saç çıkartma yüzdesi yüksek olan bir yerde saç ektirip olan saçlarınızı ise etkili tedaviler ile koruma altına almak.

bende öyle düşündüğüm için ekime yöneldim hocam merkezlerde aynı şeyi söyledi olan saçlarıda götürebildiğim kadar götümeye çalışacağım teşekkür ederim.Donor bölge hakkında ne düşünoyrsunuz peki sağlıklı bir görüntü elde edilebilir mi 3500 dokuya göre 4000 greft planlandı

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2023, 02:05:24 »
arkadaşlar değerli forum üyeleri yorumlarınızı bekliyorum farklı açıdan fotolarda atabilirim

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2023, 14:59:18 »
Kardeşim fin kullanmayı düşünürsen ekim öncesi 6 ay ekim sonrası 12 ay kullanarak güzel sonuç elde edersin.

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2023, 15:01:06 »
Reis teşekkür ederim 15 Şubatta ekimim var sonrasında kullanmayı düşünüyorum ek vitamin ve takviyelerle umarım güzel olur burayida bilgilendiririm hem

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2023, 15:12:42 »
Reis teşekkür ederim 15 Şubatta ekimim var sonrasında kullanmayı düşünüyorum ek vitamin ve takviyelerle umarım güzel olur burayida bilgilendiririm hem

O zamana kadar başlamalısın :) az çok demeden. kullan

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2023, 15:18:29 »
Kardeşim merhaba. Eğer Fin kullanmazsan sac ekimin başarılı olsa bile saçların dökülecek. Artı senin de dediğin gibi saçların ince yapılı ve yaşın da genç. Donor güzel ama maalesef sınırsız değil. Iyi bir merkez seçmen şart yoksa bu halini bile ararsın. Üstte arkadaşlar yazmış, ekim oncesi ve sonrası olmak üzere Fin kullanmalısınız.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2023, 16:15:38 »
Kardeşim merhaba. Eğer Fin kullanmazsan sac ekimin başarılı olsa bile saçların dökülecek. Artı senin de dediğin gibi saçların ince yapılı ve yaşın da genç. Donor güzel ama maalesef sınırsız değil. Iyi bir merkez seçmen şart yoksa bu halini bile ararsın. Üstte arkadaşlar yazmış, ekim oncesi ve sonrası olmak üzere Fin kullanmalısınız.

kardeşim merhaba bir yerinden bir şeyler uydurma.

DHT oranı değişkendir dökülüp dökülmemesi korumasına bağlı alternatifler ile gayet muhafaza edebilir bknz; Saw bir blocker ve ortalama 2 senelik kullanımda gayet 8-9 sene korur ki yeterli bir süreç.

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2023, 18:00:31 »
Üslûp çok çirkin, senin gibileri yüz yüzeyken de bu üslupla konuşmaz genelde, ama buradan kolay geliyor tabii, anlıyorum...

Konuya gelirsek; konuya giriş tarzından belli olduğu gibi okuduğunu anlayamamışsın. Ben Sae korumaz diye bir iddiada bulunmadım, 2 yorum önce bir arkadaşa tavsiye ettim hatta doğal bir DHT blocklayici olduğu için. Senin DHT bloklama konusunda Fin ile Saw i bir tutman zaten olayı bilmediğini gösteriyor, biraz daha araştır ,oku. Böyle kahvehane tarzıyla olmaz, dışarıda birisi seni çok pis bozar.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2023, 19:07:31 »
resimlerden gördügüm kadariyla donör okadar iyi diyemem, cok cansiz gözüküyüor.

kafa da maalesef saclar uzun oldugu icin kamofle olmus yani göründügünden daha acik.

yas olarakda daha gencsin yani 30 var 40 lar var .

yani gelisi güzel ekim yaptirirsan belki kisa süre mutlu olursun .
cok iyi planlamak gerekiyor , önden üste dogru bir ekim ilerki yillarda da duruma bakmak gerekir .

ekimden sonra fin e baslamanin bir faydasi yok , simdi basliyacaksin ki saclar güclensin ekime hazir olsun.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 06 Ocak 2023, 19:10:47 »
Üslûp çok çirkin, senin gibileri yüz yüzeyken de bu üslupla konuşmaz genelde, ama buradan kolay geliyor tabii, anlıyorum...

Konuya gelirsek; konuya giriş tarzından belli olduğu gibi okuduğunu anlayamamışsın. Ben Sae korumaz diye bir iddiada bulunmadım, 2 yorum önce bir arkadaşa tavsiye ettim hatta doğal bir DHT blocklayici olduğu için. Senin DHT bloklama konusunda Fin ile Saw i bir tutman zaten olayı bilmediğini gösteriyor, biraz daha araştır ,oku. Böyle kahvehane tarzıyla olmaz, dışarıda birisi seni çok pis bozar.

Yüz yüze mi ver numaranı Türkiye geleceğim bu hafta görüşelim istanbulda bak bakalım nasıl konuşuyorum erkeğe bak.
Kahvehane tarzı diye fikir belirtiyor istatiksel bir sonuç ortada %33'lük bir fark varken sen istediğin gibi yıllarca fin kullabilirsin çok severim senin gibiler gibi klavyeden konuşma bana derdin varsa görüşürüz söylersin yüzüme sen bu üslüptan anlıyorsun..
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 19:41:12 Gönderen: BeRan »

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 06 Ocak 2023, 19:14:22 »

Yüz yüze mi ver numaranı Türkiye geleceğim bu hafta görüşelim istanbulda bak bakalım nasıl konuşuyorum erkeğe bak.
Kahvehane tarzı diye fikir belirtiyor istatiksel bir sonuç ortada %33'lük bir fark varken sen istediğin gibi yıllarca fin kullabilirsin  çok severim senin gibileri  gibi klavyeden konuşma bana derdin varsa görüşürüz söylersin yüzüme sen bu üslüptan anlıyorsun.

Aslanım beni kimse bozamaz sen keyfine bak ayrıca, adamım diye dolaşanı indirir kaldırırım.
Benim sıkıntım yok hiçbir konuda ;)
Okumaya gelecek olursak, Rusça ve İngilizce biliyorum yeterli kaynağa zaten ulaşıyorum Türkçe SAW PALMETTO yazıp fikir ve teori üretmiyorum istatiksel olarak bolca scholar üzerinden baktım. Dht zamanla zayıflayadığı doğru olmasına rahmen dümdüz dökülür demek sığır yorumu, senin olduğunu söylüyorum mesela 10 sene bir cacık kullanmadan aynı ölçekte o eşitlikle devam eden adam için yorumunda şans mı oluyor. .
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2023, 19:41:25 Gönderen: BeRan »

Facebook Twitter Instagram