Gönderen Konu: Saç ekimi  (Okunma sayısı 317 defa)

Mrhdk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi
« : 22 Ocak 2023, 18:35:56 »
Merhaba, yaş 32 saç tipi ince ve seyrek yapılı, saç ekimi yaptırmalı mıyım? Ahmet tosun akl ve asuman hair arasında kaldım yardımlarınızı beklerim

Passenger

• Full Member
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2023, 18:58:02 »
Asuman hair a gidersen efsane bir sonuç olur..
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2023, 20:28:41 »
Saç ekimine uygunsunuz güzel çok ileri olmadan bir ön çizgi kendi saç çıkışına uyumlu saç yönleri ve sıklık iyi olursa kendi saçlarına uygun güzel olur o yüzden iyi bir merkez seçmelisin bu saç herkese emanet edilmez
Global Moderator

Mrhdk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2023, 21:29:08 »
Ahmet tosun donör bölge alımları forumdan araştırdığım ekimlerde çok başarılı o yönü hoşuma gitti ama ön çizgi konusunda çok arada kaldım konu araştırmaktan yoruldum :)

Mrhdk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2023, 23:53:00 »
Hintell bu yazdığım merkezlere emanet edilir mi sence

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2023, 01:02:57 »
İki merkezinde çok başarılı sonuçları var ahmet tosun donör bölge konusunda bir tık daha üstün  saç çıkartma konusunda ise asuman hair biraz  daha ağır basar bence.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2023, 08:26:51 »
Benim saç ekimi yaptırmadığım zaman ki gibi saç açıklığınız var. Önemli olan doğru bir ön çizgi, temporal peaks ve kendi saçlarınızla uyumlu saç yoğunluğunu yakalamak. Ahmet Beyin daha önceden çalıştığı merkezde sonuçlarını forumdan takip ediyordum ama ekimlerde kendisi mi vardı açıkcası bilmiyorum. Bir tane çok güzel sonucu var forumda ama  çok fazla takipte olduğum bir merkez değil açıkcası. Negatif bir düşüncem de yok ama. Asuman Hair'da ön çizgileri kişiye özel estetik yapıyorlar ama gördüğüm kadarıyla donör alanı yoruyorlar. Açıkcası ben iki merkez arasında kalsam Asuman Hair'i seçerdim. Birde bu açıklık için endişelerinizin ve beklentilerinizi karşılayabilecek Hakan Doğanay'ın konularına da forumdan bir göz atın derim. Onlar hem estetik ön çizgi yapıyorlar, hem de donörde temiz çalışıyorlar. Kafanızı karıştırmak için yazmıyorum bunu ama yaş ve benzer açıklığımız yakın olduğu için kendi naçizane görüşümü yazdım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Mrhdk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Ocak 2023, 09:16:24 »
Benim saç ekimi yaptırmadığım zaman ki gibi saç açıklığınız var. Önemli olan doğru bir ön çizgi, temporal peaks ve kendi saçlarınızla uyumlu saç yoğunluğunu yakalamak. Ahmet Beyin daha önceden çalıştığı merkezde sonuçlarını forumdan takip ediyordum ama ekimlerde kendisi mi vardı açıkcası bilmiyorum. Bir tane çok güzel sonucu var forumda ama  çok fazla takipte olduğum bir merkez değil açıkcası. Negatif bir düşüncem de yok ama. Asuman Hair'da ön çizgileri kişiye özel estetik yapıyorlar ama gördüğüm kadarıyla donör alanı yoruyorlar. Açıkcası ben iki merkez arasında kalsam Asuman Hair'i seçerdim. Birde bu açıklık için endişelerinizin ve beklentilerinizi karşılayabilecek Hakan Doğanay'ın konularına da forumdan bir göz atın derim. Onlar hem estetik ön çizgi yapıyorlar, hem de donörde temiz çalışıyorlar. Kafanızı karıştırmak için yazmıyorum bunu ama yaş ve benzer açıklığımız yakın olduğu için kendi naçizane görüşümü yazdım.
8
Evet Hakan Doğanay aklımda aslında ama şehir dışında olması Ekim sonrası takip sürecinde uzak bir olması beni düşündürüyor, sizin sonuçlarınızı formda görme şansım var mı sanırım asmedde yaptırdınız

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Ocak 2023, 20:30:00 »
Tabii ki buradan bakabilirsiniz konuya.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2023, 20:45:48 »
 asumanda eker tosunda eker.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mrhdk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2023, 00:40:26 »
Bu açıklığa kaç bin greft olur ortalama sizce

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 29 Ocak 2023, 01:00:50 »
Çizgiye göre değişir, tahmini saç sıklığınıza göre 2500 - 3000 arası ekerler.

Facebook Twitter Instagram