Gönderen Konu: Saw Palmetto Tonik Yapmak  (Okunma sayısı 314 defa)

kelimsi05

• Sr. Member
Saw Palmetto Tonik Yapmak
« : 23 Nisan 2023, 16:21:12 »
Arkadaşlar gelin kafa kafaya verelim yapmak istediğim bir şey var. Saw palmetto tonik yapmak istiyorum. Örneğin hali hazırdaki bir toniğin içine yüksek konsantrasyonda saw palmetto kapsülü atıp yapmak gibi var mı önerileri olan yüksek konsantrasyonda nasıl yapabiliriz?

heprotar

• Sr. Member
Ynt: Saw Palmetto Tonik Yapmak
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2023, 00:00:02 »
Saw palmetto içeren piyasada bol bol sprey var onlar bile etkisiz iken bizim yapacağımız nasıl etkili olacak  :) genede yapmak istiyorsan propilen glikol
İle çözdürüp yapmayı deneyebilirsin ama ömrü ne kadar olur bilemeyeceğim .

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2023, 00:04:24 »
Arkadaşlar gelin kafa kafaya verelim yapmak istediğim bir şey var. Saw palmetto tonik yapmak istiyorum. Örneğin hali hazırdaki bir toniğin içine yüksek konsantrasyonda saw palmetto kapsülü atıp yapmak gibi var mı önerileri olan yüksek konsantrasyonda nasıl yapabiliriz?
minoxidil gibi saw palmetto da ne kadar sistemik olursa o kadar kardır
dışarıdan sürülen etkenlerin yaklaşık %5'i derden emilir diye hatırlıyorum
%5'ini almak yerine neden oral olarak kullanmayasınız ki?
sadece ru58841 gibi son derece güçlü antiandrojenler derideki androjenleri silip süpürür fakat ru58841 dağsa saw palmetto olsa olsa taş olur
ben değmez diye düşünüyorum fakat beni dinlemeseniz olur umarım saçmalıyorumdur ve son derece güzel sonuç alırsınız
ben denemezdim
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2023, 02:13:32 Gönderen: duck »

Günlük 1.25 mg finasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2023, 02:06:25 »
Saw palmetto içeren piyasada bol bol sprey var onlar bile etkisiz iken bizim yapacağımız nasıl etkili olacak  :) genede yapmak istiyorsan propilen glikol
İle çözdürüp yapmayı deneyebilirsin ama ömrü ne kadar olur bilemeyeceğim .

Değerli dostum piyasada saw palmetto kafein vb içerdiği söylenen spreylerin hepsinde denizde kum tanesi kadar var o maddelerden. Amacımız içerikteki saw palmettoyu arttırmak
  • Yaşınız 26

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2023, 02:08:47 »
minoxidil gibi saw palmetto da ne kadar sistemik olursa o kadar kardır
dışarıdan sürülen etkenlerin yaklaşık %5'i derden emilir diye hatırlıyorum
%5'ini almak yerine neden oral olarak kullanmayasınız ki?
sadece ru58841 gibi son derece güçlü antiandrojenler derideki androjenler silip süpürür fakat ru58841 dağsa saw palmetto olsa olsa taş olur
ben değmez diye düşünüyorum fakat beni dinlemeseniz olur umarım saçmalıyorumdur ve son derece güzel sonuç alırsınız
ben denemezdim

Oral olarak xpecia kullanıyorum zaten fakat sprey olarak da haftada 3-4 kullanacağım mesela birini dermastamp günü gibi az da olsa güçlendirecek bir sprey ihtiyacım var ve şimdilik kuvvetli antiandrojen kendin istemiyorum. Son koz olarak mesela finasteridi saklıyorum xpecia yetiyor. Ru tarzı bir spreyi de finasterid yanında kullanırım anca o da dökülmelerim ve açılmalarım artarsa şu an stabilim. Sadece saçların güçlenmesine bir tık destek amaçlı bir şey düşünüyorum
  • Yaşınız 26

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2023, 06:21:59 »
Işe yaramaz
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Facebook Twitter Instagram