Gönderen Konu: Saç ekimi düşünüyorum. Saçım ekime uygun mu?  (Okunma sayısı 1126 defa)

Burock79

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi düşünüyorum. Saçım ekime uygun mu?
« : 07 Mayıs 2023, 13:12:29 »
Arkadaşlar herkese merhaba, uzun yıllardır saç dökülmesi problemi yaşıyorum ve dönem dönem yavaşlayan veya hızlanan süreçleri oldu. Yaşım 44 ve artık saç ekimi düşünüyorum. Takviye olarak sadece finasterid ve biotin kullanıyorum. Bazı fotoğraflar çektim ama ne kadar fikir verir bilmiyorum? Durumumu ve ekime uygun muyum bunu yorumlarsanız memnun olurum. Bu arada saç ekimi için Asuman hair aklıma daha çok yatıyor yani şimdilik düşüncem bu yönde, şimdiden teşekkür ederim.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi düşünüyorum. Saçım ekime uygun mu?
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2023, 13:36:56 »
aşırı uygunsunuz

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hietzsche

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2023, 16:42:05 »
ekime çok uygunsunuz ,donör bölge ,yaş ,açıklık saç kalitesi hepsi avantaj ,bahsi ettiğiniz saç ekimi merkezinde çok ultra bir sonuç alma ihtimaliniz çok yüksek.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2023, 16:17:46 »
Hakikaten Duck dediği gibi aşırı uygunsunuz.

Ama lütfen harika bir saç ekim merkezi seçin
Bu donör le harikaları yaratırlar mesala Asmed gibi
Global Moderator

Burock79

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2023, 17:06:17 »
Hakikaten Duck dediği gibi aşırı uygunsunuz.

Ama lütfen harika bir saç ekim merkezi seçin
Bu donör le harikaları yaratırlar mesala Asmed gibi
Hintell dediğin gibi aslında bütçeyi biraz daha zorlayabilirsem Asmed oldukça mantıklı bir seçim gibi görünüyor. Zaten ilk seçeneklerim arasında Asmed, Asuman hair ve Serkan Aygın vardı. Tabi ben öğretmen olduğum için ancak yaz aylarında ekim yaptırabilirim Haziran gibi mesela ve bu süreçte fiyatlar ne olur ona da bir bakmak lazım. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Burock79

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Mayıs 2023, 17:09:33 »
ekime çok uygunsunuz ,donör bölge ,yaş ,açıklık saç kalitesi hepsi avantaj ,bahsi ettiğiniz saç ekimi merkezinde çok ultra bir sonuç alma ihtimaliniz çok yüksek.
Hietzsche çok teşekkür ederim değerli yorumun için, yorumlarınızı dikkate alacağım. Herkes için en güzeli olsun.

Burock79

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2023, 17:12:37 »
aşırı uygunsunuz
Duck çok teşekkür ederim değerli yorumun için güzel moral oldu söyledikleriniz. Artık harekete geçme vakti diyelim.

Hietzsche

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Mayıs 2023, 14:16:17 »
Hietzsche çok teşekkür ederim değerli yorumun için, yorumlarınızı dikkate alacağım. Herkes için en güzeli olsun.

Rica ederim kardeşim umarım doğru ekim merkezi tercihi ile saçların hayalindeki gibi olur.

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2023, 14:31:12 »
Çok uygunsun tek olan şey doğru ekim merkezi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2023, 08:21:56 »
Hintell dediğin gibi aslında bütçeyi biraz daha zorlayabilirsem Asmed oldukça mantıklı bir seçim gibi görünüyor. Zaten ilk seçeneklerim arasında Asmed, Asuman hair ve Serkan Aygın vardı. Tabi ben öğretmen olduğum için ancak yaz aylarında ekim yaptırabilirim Haziran gibi mesela ve bu süreçte fiyatlar ne olur ona da bir bakmak lazım. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

asmed DİLEK ÇAKIR  EFSANE biri bence
koray hocanın ortağı o kanalları açsın
fiyat o zaman daha uygun sanırım
zaten asmed de alp hoca yerine Dilek çakır ekimleri devralsaydı b gurubunda uçmuştu ekimler şimdi devraldı sanırım kısaca efsane geri döndü koray hocadan sonra bence Dilek çakırdır bu işin üstadı.
dr serkan aygın da tabi tercihin olabilir bütçen yetmiyorsa

döviz artmadığı sürede fiyatlar oynamaz ama ekimi ne zaman yaptıracaksanız yaptırın önemli
değil ekim merkezine karar verip kapora gönderince fiyatı sabitlemiş olursunuz
atıyprum 6 ay sonraya gün almak mesala kaparo gönderip gün almak
insanlar bunu yaparsa fiyat dan ileri tarihte etkilenmezher merkez için geçerli
ama bekleyip 1 ay kala randevu alıyorlar hata bu
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2023, 08:28:56 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Burock79

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2023, 20:38:59 »
Arkadaşlar tekrar merhaba bir süredir ayrı kaldım ama bu süreçte Asmed ile bağlantı kurdum. Bana saç durumum ile ilgili bazı planlamalar ve fiyat seçeneği sundular. 5000 greft ekileceği ve 2 günlük bir ekim planlaması yapıldığı söylendi. Toplam süreç 4 gün, ilk gün konsültasyon, 2-3 ekim, 4' üncü gün yıkama şeklinde. Fiyatlar şu şekilde Grup A yani Koray Erdoğan ekerse 180.000 TL(15.000 Euro), Grup B ekerse 114.000 TL(9500 Euro) ama Grup B' de kim ekiyor onu bilmiyorum Dilek Çakır olabilir sormayı unuttum. Bugün Alina hanım ile görüştüm o bana Koray hoca yapsın sizin ekimi dedi. Şakaklara da ekim yapacağını söyledi ve o yaparsa daha iyi olur dedi ama fiyat gerçekten tuzlu bu şekilde ve benim bütçemi zorlar. Ben Dilek Çakır'ın da ekimlerine baktım onun da çalışması güzel, hatta şakak çizimleri ve ekimi de gayet hoş görünüyordu baktığım çalışmasında. Hintell bana daha önce Dilek Çakır adını vermişti ve onu önermişti. Hintell ve diğer arkadaşlar yorumlarınız benim için çok önemli, değerlendirirseniz sevinirim. Bu arada yazmayı unutmuşum Asmed'de Euro kuru 12 TL olarak sabitlenmiş.

cengover21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Haziran 2023, 23:09:57 »
ben olsam bu saça tercihim asuman hair olurdu.

Solotürk6666

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 27 Haziran 2023, 20:18:38 »
Bugün Asuman Hair ile 4 ay sontasi icin randevu yaptim garanti olmasi icin kapora göndermek istedim kabul etmediler fiyatta konusuldu aslinda ama huzursuz oldum şahsen ne yapmak gerek

muratbakara

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Haziran 2023, 20:07:30 »
Ekonomik durumlar sürekli değiştiği için kapora alıp fiyatı sabitlemek istememiş olabilirler diye düşünüyorum. Malum sürekli değişiyor rakamlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Haziran 2023, 15:18:53 »

Yakında zam gelir çünkü döviz arttı asgari ücret arttı biliyorsun asgari ücret en son artışında her şeye %100 neredeyse zam geldi.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram