Gönderen Konu: Askerlikte proscar kullanımı  (Okunma sayısı 257 defa)

kelkalmamaliyim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Askerlikte proscar kullanımı
« : 21 Mart 2024, 13:56:46 »
Herkese selamlar.
Önümüzdeki aylarda askere gitme durumum var. Hali hazırda kendim 4/1 proscar kullanıyorum. Bunu askerde kullanmaya devam etmek için nasıl bir yol izlemeliyim? Konu hakkında tecrübesi olanlar var mı?

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Askerlikte proscar kullanımı
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2024, 22:34:26 »
Asker de devam edebilirsin eğer kastın cantaya bakıyorlar arama yapıyorlarsa  çok irdelemezler illede sorarlarsa prostat için kullanıyorum dersin sorun kalmaz.

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2024, 02:01:20 »
Bir tanıdığıma askerde proscar kullanırken sıkıntı çıkarmışlar doktor raporu istediklerini söylemişti. Daha sonra hasteneye gidip saçı için kullandığıyla ilgili rapor alıp sağlık heyetine teslim etti sıkıntısız kullandı.
Biraz da şans işi aramalarda falan yakalatmazsan sağlık raporuylada uğraşmazsın veya bölük komutanı takık birisi değilse bir şey demez.
  • Yaşınız 22
Yardımcı olmak için yazdığım yazılar tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Mart 2024, 07:08:05 »
Aklıma oda geldi rapor vs lakin bana göre istisna her komutan uğraşmaz olursada tek yol o kalır biraz şansına diyebiliriz lakin istememe oranları daha yüksek bana göre

kelkalmamaliyim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Mart 2024, 11:12:42 »
Doktor raporunu herhangi bir dermatoloji doktorundan alabilir miyiz yoksa askeri hastaneye mi gitmek lazım? Rapor almak en doğrusu gibi ne olur ne olmaz

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Mart 2024, 18:06:15 »
Doktor raporunu herhangi bir dermatoloji doktorundan alabilir miyiz yoksa askeri hastaneye mi gitmek lazım? Rapor almak en doğrusu gibi ne olur ne olmaz
Yanılmıyorsam proscar için ürolog bölümüne gidip ordan rapor alman lazım.
  • Yaşınız 22

Mehmet Semiz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Nisan 2024, 19:42:14 »
Bende 20 nisan da gidicem propeia almayı dusunyoryn bedelli yapacağım için bana yeter ama çantaya mi saklasam yoksa direk soylesemmi bilmiyorum xrayde gozukurmu bilenler cevaplasin

Alper1

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2024, 20:08:55 »
Bende 20 nisan da gidicem propeia almayı dusunyoryn bedelli yapacağım için bana yeter ama çantaya mi saklasam yoksa direk soylesemmi bilmiyorum xrayde gozukurmu bilenler cevaplasin
Üstündekileri girişte çıkartıyorsun yani muhtemelen farkederler. Ama zaten bedelli gideceğin için kısa süreli fin bırakmanın eksi bir yönü olmaz.
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram