Gönderen Konu: Azerbaycanda saç ekimi  (Okunma sayısı 89 defa)

wedward

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Azerbaycanda saç ekimi
« : 09 Mayıs 2024, 08:33:36 »
İyi günler arkadaşlar, yeni üyeyim ama aylardır bu forumu takip ediyorum, öncelikle bu forumu kuran ve buraya değerli zamanını ayıran, bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Ülke Azerbaycan, yaş 27, erkek tipi saç dökülmesinden (male pattern baldness) muzdaribim. Norwood scale 3, şakaklarda açılma var ve temporal points denilen bölgeler seyrek (14-15 yaşlarımdan beri bu bölgeler seyrek) ve natürel saç çizgim de (hairline) çok yüksekte (geniş alın). Saçın geri kalanı ve donör bölgesinde saçlar kalın ve iyi durumda, dökülme, seyrelme yok. Her hangi bir ilaç kullanmadım bu zamana kadar (finasteride, minoxidil ve s.)

Şimdi sormak istediğim şey malumunuz saç ekimi konusunda ince eleyip sık dokumak lazım ve donör bölgesini mahvetmek istemiyorum ; we have only one head  :) Azerbaycanda yerel bir kaç saygıdeğer doktor ile konuştum, fiyat aldım ama kararsızım. Türkiye ile karşılaştırdığımda Azerbaycanda fiyatlar çok ucuz ve bu bir az beni tereddütte bırakıyor. Çünkü bir çok kez saç ekiminin pahalı bir işlem olduğunu ve ucuz ekimlerin iyi sonuç vermeyeceğini okudum.

Sizce saç ekimini Azerbaycanda mı yaptırmalıyım yoksa Türkiyede mi? Türkiyede Keser, Pekiner gibi doktorlar, HLC gibi kliniklerin saç ekiminde çok iyi olduğunu okudum/gördüm defalarca. Bu arada bütçe sıkıntım yok, ekim fiyatı önemli değil, önemli olan saç ekiminin kaliteli yapılması ve iyi, doğal sonuç vermesi, saç çizgisi ve temporal points denen bölgeler doğallık açısından çok önemli ve işini bilen bir doktora yaptırmak istiyorum. Saç ekimi gibi bir işlemde bütçeden kısmak ve kötü bir sonuç almak istemiyorum. Azerbaycanda ekim fiyatları Keser, Pekiner gibi doktorlara göre çok ucuz, bu kadar ucuz olması sorun olurmu ve Türkiyede bu doktorlara ekim yaptırmak daha mantıklı seçim mi? yoksa para israfı mı olur?

Teşekkürler, saygılar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Azerbaycanda saç ekimi
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2024, 13:42:21 »
azerbaycan hakkında bilgimiz yok ne kadar başarılı saç ekiyorlar bilemeyiz ama türkiye de bu alt sırada saydıklarım bu işi çok iyi yapanlar fiyatlarına göre

asmed dilek çakır
hakan doğanay
hlc değil ama hlc den ayrılan bekirbek hoca var o çok iyi ankara da o da
onun dışında asuman
ahmet tosun
şahin çelik
akl
sibel ulaşan
medeks
bunları araştırabilirsin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram