Gönderen Konu: finasterid jel topikal finasterid  (Okunma sayısı 31405 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: finasterid jel topikal finasterid
« Yanıtla #15 : 26 Temmuz 2020, 21:58:10 »
Bukadar  etkili  bir ilaç  piyasada   neden yok ? Piyasada  işe  yaramayan  sac için  okadar şey varken  bu ilaç  neden yok

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 26 Temmuz 2020, 22:07:05 »
Bukadar  etkili  bir ilaç  piyasada   neden yok ? Piyasada  işe  yaramayan  sac için  okadar şey varken  bu ilaç  neden yok
Yabancılarda böyle videolar var.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Aralık 2020, 03:58:16 »
Finasterid jel temin edebileceğimiz bildiğiniz bir yer varmı arkadaşlar .
Bildiğim kadarıyla satışı kolay kolay olmayan bir ürün ,kullananlar nerden temin ediyor  acaba?

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #18 : 09 Ocak 2021, 00:02:58 »
Finasterid Jel yurt dışında satılmaya bir süre önce başlandı ama halen popüler değil yaygınlaşması için zaman lazım sanırım.
Serkan Aygın yurt dışından getirtebilirsen kullan çok çok iyi demişti. Ama hangi marka nedir nerededir nasıl getirilir bilmiyorum.
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 09 Ocak 2021, 11:28:40 »
şişlide satan bır eczane varmış. 470 tl fiyatı var 1 aylık kullanım için

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18794.0

F?rat Köken

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 02 Nisan 2021, 23:53:08 »
Evet ben de ekim için cilt doktorundan tavsiye alacaktım ki adam gerek yok dedi reçete ile finas minox karışımı birşey yazdı eczanede hazırlattım 1 ay oldu kullanıyorum hala. ben genelde sprey olayının pek işe yaramadığını düşünenlerdendim ama 1 ayda dökülmeyi kesmesi şaşırttı beni. bir de doktorun güvenilirliği önemli ben ilacı alırken öf pöf yine mi sprey boşa gidecek 6 7 ay diyordum herkes dr ziya dediyse kesin olur falan dedi kullanıyorum bakalım . fotoğraf işine de girsem mi bilmiyorum doktor da dedi çek şimdi fotoğrafını 1 yıl sonra da çek karşılaştır falan . kullanmadan önceki fotoğrafım var bakalım işe yaradığını gördüğümde onun da fotoğrafını çeker atarım buraya
Hocam bana da bu lazım , yardımcı olurmusunuz?

theodin

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 17 Nisan 2021, 19:31:29 »
finasterid  jeli aldım kullanıyorum.Şişli Fulya eczanesinden aldım.Fiyat 200 lira.Formülde yaptırdım azaleik asitli.Şimdilik iyi ama sonuç inş iyi olur.Düzenli uyguluyorum.Gece fin  jel gündüz minoxil .Haftada bir de azaleik asitli formülü dermorollerla yediriyorum.Vitaminde içiyorum.
  • Ekim Tarihi: 10.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi serkan aygın
  • Greft Miktarı 3168
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi finasteride gel, hair 360 tablet, hair 360 growth faktör şampuan

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 20 Şubat 2022, 19:02:23 »
Evet Asgeda sonuç ?

Evet ben de ekim için cilt doktorundan tavsiye alacaktım ki adam gerek yok dedi reçete ile finas minox karışımı birşey yazdı eczanede hazırlattım 1 ay oldu kullanıyorum hala. ben genelde sprey olayının pek işe yaramadığını düşünenlerdendim ama 1 ayda dökülmeyi kesmesi şaşırttı beni. bir de doktorun güvenilirliği önemli ben ilacı alırken öf pöf yine mi sprey boşa gidecek 6 7 ay diyordum herkes dr ziya dediyse kesin olur falan dedi kullanıyorum bakalım . fotoğraf işine de girsem mi bilmiyorum doktor da dedi çek şimdi fotoğrafını 1 yıl sonra da çek karşılaştır falan . kullanmadan önceki fotoğrafım var bakalım işe yaradığını gördüğümde onun da fotoğrafını çeker atarım buraya

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 21 Şubat 2022, 13:24:20 »
Fin'i direkt yutmak yerine neden jel olarak tercih ediyorsunuz? Yan etki olayından mı?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 21 Şubat 2022, 14:44:46 »
Fin'i direkt yutmak yerine neden jel olarak tercih ediyorsunuz? Yan etki olayından mı?

Evet, ana mantık o. Deriden lokal olarak emilenin illa ki  sistemik dolaşıma katıldığı da bir gerçek ama, saç derisindeki dht oranının daha efektif azaltıldığna dair çalışmalae var.

Tabi ne kadar doğru yanlış tartışılır. Ama yanetki olayının daha az olduğunu düşünüyorum şahsen.

Uzunca bir süre oral kullanmış birisi olarak çok da fayda göremedim veya çok çok minimal görmüşümdür. Topikalde de ancak o kadar olurdu.

Eğer ilk defa denenecek ise bi 6-7 ay topikal denenebilir diyw düşünüyoeum. Finasın iyi çalıştığı bireylerde topikal de iyi çalışır bence.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 21 Şubat 2022, 14:56:02 »
Eğer ilk defa denenecek ise bi 6-7 ay topikal denenebilir diyw düşünüyoeum. Finasın iyi çalıştığı bireylerde topikal de iyi çalışır bence.

İyi bir emilim sağlanırsa mantıken çok daha iyi çalışması lazım dolaşımda vakit kaybetmiyor karaciğer böbrek dalak mide gezmiyor yarılanmıyor olacak direkt hedefe hücum :)

avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 22 Ekim 2022, 20:42:21 »
arkadaşlar ankara satın alınabilecek yer bilen var mı ?

Carlos75

• Full Member
« Yanıtla #27 : 26 Ekim 2022, 02:22:43 »
Sakaklar icin etkili mi bu ?

reghull

• Full Member
« Yanıtla #28 : 10 Mart 2023, 21:40:24 »
nerden temin edebiliriz
  • Ekim Tarihi: 03.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın