Gönderen Konu: minoxil sprey dökülme yaparmı  (Okunma sayısı 5044 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: minoxil sprey dökülme yaparmı
« Yanıtla #15 : 06 Şubat 2019, 12:50:49 »
Kullanmayin arkadaşlar bende faydasindan çok zararınıi gördüm diyebilirim gerçekten
Saç çıksın derken eldeki dende oldum yada ben yanlış kullandım oda olabilir bilmiyorum ama araştırınca çoğu büyük doktor tavsiye ediyor ben de tam olarak olaya Fransız kaldım diye bilirim bu foto 2016 ortalarına doğru çekildi ve şuan ki durumumda forumda mevcut bakıp siz karar verin 1 sene içinde yüzde 60-70 kaybettim diyebilirim

Expan sen ne kadar kullandın? döngü oluştu mu kullandığın süre zarfında

Expan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 09 Şubat 2019, 03:49:27 »
Expan sen ne kadar kullandın? döngü oluştu mu kullandığın süre zarfında
1ay filan kullandım bilinçsizce sonrada aklıma geldikçe başkan bence oluştu okadar saçın kısa bir süre içinde dökülmesinin başka bi açıklaması olamaz bence fotoda kendinde görüyorsun benim acilmalar vertexten başlamıştı halbuki kim tavsiye ettiyse onun ben haha :)

Skywalker

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 10 Şubat 2019, 00:19:44 »
Ben yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum yeni sac çıkarmadı ama olanı koruyor, benim asıl merak ettiğim Türkiye de satılan minoxil forte sprey ile yurtdışı çıkışlı kirkland minoxidil arasında kalite farkı var mı bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim

stoper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 10 Şubat 2019, 21:06:15 »
Ben ekimden 1 ay sonra başkadım. 9. aydada bıraktım. Saçlarımı kalınlaştırdı ve verteksi kararttı. Fakat 9. Aydan sonra çok bariz olmasada güçsüzleştiğini fatk ettim saçlarımın. Minoxsil kullanımı bırakıldıkran bir kaç ay sonra halikaten negatif yüzünü gösteriyor.

Ben bilgisi olan tecrübeli dostlardan şunu öğrenmek istiyorum finasterid önerirmisiniz kullanmalımıyım? Vertekse katkı yaparmı? Minoxil kadar etkili olurmu saçlarda
...

Akgoismail

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 21 Nisan 2019, 01:28:18 »
Arkadaşlar, yaklaşık 2 aydır bu siteyi takip ediyorum, çok faydasını gördüm. Bilgilendim. Bende sizlere Minoxil ile ilgili yaşadığım tecrübemi paylaşmak için sırf üye oldum. 2017 yılı ocak ayında minoxile başladım. Tepe bölgem ve ön bölgemden 1 yıl içinde resmen saç fışkırdı. Elimle çekiyordum yolamıyordum. Ancak 2018 yılı ocak ayında 1 yıl sonra yani, akşam işten eve geldim yemeğimi yiyip çayımı içtim. Televizyon izlerken bir fenalık, bir çarpıntı geldi ölüyodum az daha. Patlayacak gibiydim. Balkona çıktım hava almaya yere yığılcaktım. Duş alayım dedim belki geçer diye ama nafile. 33 yaşındayım en sağlıklı yaşımdayım, Arabaya atladığım gibi ankara onkoloji acilinde aldım soluğu arabayı nasıl sürdüm bilmiyorum neyseki gece yarısı yollar boştu. Kalp grafisi yaptı doktor bişeyin yok dedi. "Hocam nasıl olur ölüyom ben" diyorum inanmıyor psikolojiktir diyor yarın randevu al dahiliye doktoruna git diyor. Halbuki psikolojim filanda bozuk değil taş gibiyim elhamdülillah. Neyse, 2 saat sonra eve geldim. Herşeyi düşünüyom niye oldu bu diye, Kalp krizi geçiriyom sandım, Sonra bu spreyden şüphelendim kutunun içindeki kağıtta yan etkilerini okuyayım dedim bir baktım, meğerse çarpıntı yaparsa bırakın diyormuş hiç dikkat etmemişim. Bıraktım hemen, lanet olsun dedim hiç açılmamış 1 şişemide lavobaya bir güzel döktüm. Bıraktım, Olan saçlarda tekrar 2 ayda döküldü. Aradan 15 ay geçti inanın kalp ritmim ve sağlığım yeni yeni düzeldi. Belki bir kaç kişiye faydam olursa ne mutlu bana. Bu yazdıklarımı yabana atmayın lütfen. Minoxil başlığı altında bir kaç yerde daha paylaşmak istiyorum sakıncası yoksa bu yazdıklarımı. Sırf benim başıma gelenleri sizde yaşarsanız bilginiz olsun lütfen.

Facebook Twitter Instagram