Gönderen Konu: 2.ekimi düşünüyorum.Fikirleriniz ?  (Okunma sayısı 1930 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Bu kafadan cacık olur mu
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2020, 15:55:04 »
2500-3000 greft çıkar önlere ekilse bile arka boş kalır.Sakalları feda ederseniz bir şekilde toparlanır.Ama ben tavsiye etmem.Protez saç deneyebilirsiniz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2020, 16:40:26 »
Daha önce Ekim mi yaptırdın?

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2020, 16:48:11 »
On taraflar sik arkaya dogru seyrek bir ekim yapilabilir. Vertex haric.
Acik alan cok fazla donorunuz az ama kaliteli duruyor.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2020, 17:52:50 »
Ekim yapılmış gibi daha önce. Çizgiler çok belirgin. Verteks o kadar acılmısken ustte sac olabilmesi de normal sartlarda pek mümkün değil gibi. Bence bu kafa protezlik.
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2020, 18:15:55 Gönderen: alltheother »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2020, 18:30:08 »
 bir arkadasın buna yakındı saçı en onden geriye seyrek ekim yaptırdı tipi değişti en ön çizgiyi sık tuttu karsıdan bakınca orman gibi saçı var gozukuyor tabi yanına gelince seyrek ve kel yerler meydana çıkıyor ama karsıdan on çizgi goze carpar önden geriye seyrelen bir ekimle yuzun değişir.yada şunu yaparsın sakal en iyi tepenin arka kısmını kapatır genele seyrek ektirirsin bir topik caktınm kafaya hiç dokulmemiş gibi olur genel seyrek ektirip topikleyip gezenler var hiçmi ama hiç belli olmuyor ne ekimleri ne topikleri.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Kasım 2020, 18:38:54 »
10 yıl önce 3 bin greft ekildi.Olan bu

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2020, 03:26:55 »
Önlere ortalara 3000-4000 greft tek atış, vertex ve arkasına çıkıyorsa eğer 800-1000 sakal gibi bir planlama. Kapanabildiği kadar olur, vertex kapanmazsa pigmentasyon işlemi ile o noktayı gür gösterirsiniz.

Protez saç zengin değilseniz uğraşılacak bir şey değil, 6 ayda perte çıkar ve 15 günde 1 bakım ister ayrıca her ortamda belli olacak mı stresi yaşarsınız. Nw7 olan kişilere aynı konularda protez saç önerilip duruyor ama senin olmayan şey ile nereye kadar.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2020, 19:06:18 »
Bilsem enseden 3000 4000 arası çıkar hemen ekliyorum sonuçta önceki ekimden 3000 greft alındı bu enseden.kulak üstleri biraz seyrek. sakallar oldukça gür ve sık .klinikler kafamı karıştırıyor
Asuman hanım 4000 greft alırım diyor Şahin çelik 2000 greft. Esme Serkan ekim olmaz diyor ama istersen 2000 enseden 1000 de sakaldan ekerim.
Acaba asuman hanım hiç sakaldan alıp ekim yaptığını gördünüz mü?
Klinikler niye bu kadar tutarsız?

Karakutu

• Hero Member
Ynt: 2.ekimi düşünüyorum.Fikirleriniz ?
« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2020, 03:48:50 »
Bu enseden 4000 kök biraz abartılı gibi geldi.2 bin en fazla 2 beşyüz + 1000 de sakaldan alınabilir ama bu sayı kapatmaz. Bir yıl sonra vertexe sakaldan bir miktarla idare eder şekle gelebilir tabiiki ekilenler düzgün çıkarsa.

İlk ekiminizi hangi merkez yapmıştı?.

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2020, 22:22:41 »
Bende öyle düşünüyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 14 Kasım 2020, 22:35:49 »
 sahsen ekimci olsam bende yolardım arka tarafı 4 bin çıkartırım derdim ama ondan sonra arkada ne kalıcak.esma serkana arkadasım ektirdi sakal destekli biraz gec çıktı saçlar ama ekim fena değil.çıktı sonucta.oda arkadaslarını gorup gitmiş.şimdilik basarılılar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 16 Kasım 2020, 21:49:11 »
sahsen ekimci olsam bende yolardım arka tarafı 4 bin çıkartırım derdim ama ondan sonra arkada ne kalıcak.esma serkana arkadasım ektirdi sakal destekli biraz gec çıktı saçlar ama ekim fena değil.çıktı sonucta.oda arkadaslarını gorup gitmiş.şimdilik basarılılar.

Benim düşüncem Dhi ve pertukan yöntemiyle ekilen saçlar tam anlamıyla çıkmıyor gibi.
Bende ilk ekimi mi pertukan yöntrmiyle ektirdim tutmadı.Ondan dolayı Esma serkan’nım ekimlerinde çıkışlar istenilen seviyede değil gibi.Tabi bunlar benim görüşüm

colak

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Siz olsanız saç ektirir miydidiz?
« Yanıtla #13 : 20 Kasım 2020, 03:05:42 »
?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Kasım 2020, 19:07:56 »
 pardon yeni gördüm.esma serkanın ekimleri normal.bende klasik tekniği severim ama hangi teknik olursa olsun senden onceki orneklerine bak.genelde ornek gorup gidenler ekimlerden memnun oluyor.

Facebook Twitter Instagram