Gönderen Konu: Frontal bölgede hala devam eden minyatürleşmeye çözüm önerisi ?  (Okunma sayısı 2942 defa)

Xeth

• Hero Member
25 mg düşünüyorum, frontalde azalma var mı yoksa aynı mı sence ?

Birinde saçın temiz diğerinde değil. O bile çok farkeder. Eşit şartlarda çekmen gerekiyor fotoları

oralminoxidil

• Hero Member
25 mg düşünüyorum, frontalde azalma var mı yoksa aynı mı sence ?

masaj ve oral minoksili denedin mi , spiro kullanmak istiyorsan kullan yanetki görünce bırakırsın zaten. açı ışık farkediyor ki tedavi başlangıcında dökülmeler artar hala tedavi başlangıcındasın

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

emekli kel

• Hero Member
 şakaklar sanki biraz aşağı inmiş ön ortadada içerden giden gitmiş kalanlar kalınlaşmış gibi döngü olabilir falan .kişi dokulme agresifleşince ya tedaviye ya ekime yonelir en basta ilacında fayda etmediği dokulme var.zaten dhtyi gunluk baskılamıon kaldıki o yasta dht baskılanmasına karsıyım minoxuda gunluk kullanmıon.yetersiz mucadelen var.tabi resimlerde aynı ışıkta aynı makine ile olmalı aynı sartta olmalı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
androjen reseptör sayısını minox neredeyse hiç etkilemez, antiandrojenler etkiler spiro ru gibi zamanla dozu arttırmak gerekir bunlarda. ben 250mg oral spiro kullanan birini okumuştum hala da yanetki görmüyorum diyodu 100le başlamıştı
spro ru bunlar androjen reseptor sayısında  nasıl bir degisiklikler sebep olur bu dedigin bence tropikal uygulayanlarda boyle oluyordu sence oral spro da buna etki edermi  yada o zaman butun vucuda etki etmesi lazım reseptor butun vucutta var buda   cok zararlı olmazmı ben spronun 25 mgnın bile oral yoldan ciidi sorunlar acacagına inanıyorum  sen bu arkadasa oral minox kullan diyorsunda bu birde oral spro kullanır sana diyeyim adam  muhtesem uclu dortlu yapar  bence buna  tavsiye verirken  dusunmelisin   cunku atomik bomba gibi arkadas .
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

oralminoxidil

• Hero Member
spro ru bunlar androjen reseptor sayısında  nasıl bir degisiklikler sebep olur bu dedigin bence tropikal uygulayanlarda boyle oluyordu sence oral spro da buna etki edermi  yada o zaman butun vucuda etki etmesi lazım reseptor butun vucutta var buda   cok zararlı olmazmı ben spronun 25 mgnın bile oral yoldan ciidi sorunlar acacagına inanıyorum  sen bu arkadasa oral minox kullan diyorsunda bu birde oral spro kullanır sana diyeyim adam  muhtesem uclu dortlu yapar  bence buna  tavsiye verirken  dusunmelisin   cunku atomik bomba gibi arkadas .

oral kullanım daha çok etki eder bence.

elinden geleni ardına koymasın bu yola baş koymuş.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

|Logan|

• Hero Member
Keşke önce finasterid kullansaydın. Bazı kişiler finasterid kullanırken saçını koruyabiliyoken dutasa geçtiklerinde daha da kötü etkilediklerini görmüş. Yani ters tepebiliyo bazen. Ön bölgen my preciousun dediği gibi incelmiş baya. Masaj dermaroller falan ekle spiro boşver. Sen hep direkt en güçlü olana başvuruyosun finasterid yerine dutasa başvuruyosun tedavine masaj dermaroller eklemeden hemen güçlü olana geçip oral spiro istiyosun.
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
Keşke önce finasterid kullansaydın. Bazı kişiler finasterid kullanırken saçını koruyabiliyoken dutasa geçtiklerinde daha da kötü etkilediklerini görmüş. Yani ters tepebiliyo bazen. Ön bölgen my preciousun dediği gibi incelmiş baya. Masaj dermaroller falan ekle spiro boşver. Sen hep direkt en güçlü olana başvuruyosun finasterid yerine dutasa başvuruyosun tedavine masaj dermaroller eklemeden hemen güçlü olana geçip oral spiro istiyosun.
[/quote dudas alıyorsanız haftada 1 alın ters tepmez yani kotuye gitmez  ama her gun alınanlar veya haftada 2  3 bunlar zarar vermeye baslıyor hatta bunu soleyeyim bakın yeri geldiginde kotuledigim ilacı bile  sac konusunda iyi oldusunu soyleyebiliyorum cunku ben sallamıyorum bu benim analizlerim  haftada 4 gun fin 1 gun dut 2 gun bosluk haftayı boyle tamamlayanlar     sacta  kotu bir etkilesim olmamıs iyiye gidenler ben dutu hic tavsiye etmem ama bu tedavide basarılı olanlarını gordum            eger dokulmeniz cok agresifsse boyle kullanabilirsiniz 1 2 yıl  fazla yıl kullanılmadıgı icin  agır ilac oldugu icin ben hic onermiyorum ama haftada 1 dut almak sacınızı kotuye goturmez   
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Peki sence finasteride geçiş yapmalı mıyım yoksa dutasteridde devam mı ?
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

emekli kel

• Hero Member
 yiğen salla bu yasta finmiş dutmuş.dht hayati enzinm.beyine karaciğere erkekliğe heryere lazım.çakma spiro yap ustten sür.minoxuda gunde 2 yap.en bata  ilacın işe yaramadığı genetik dokulmeye denk geldiysen kotu gunluk dut içcen bir işe yaramaz.saçının yukardan resimleride lazım genel minyaturleşme hakkında bilgi verici
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

|Logan|

• Hero Member

Ciddi ciddi oral spiro mu kullanıcaksın tedaviye yazmışsın bir de. Yatakta kızları saçınla tatmin edersin artık o zaman
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

Lauri

• Hero Member

Finasdan daha sert olan dutas seni tatmin etmiyor, oral spiro kullanmayı düşünüyorsun. Bi de adama finasa mı geçeyim diyorsun.

Adamım senin sorunun saç olmayabilir. Dipte daha başka sorunlar olmasın?

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
Finasdan daha sert olan dutas seni tatmin etmiyor, oral spiro kullanmayı düşünüyorsun. Bi de adama finasa mı geçeyim diyorsun.

Adamım senin sorunun saç olmayabilir. Dipte daha başka sorunlar olmasın?
Dutasterid serbest testosteronu daha çok arttırarak dökülmeye sebep oluyorsa finasa geçmek de mantıklı olabilir o açıdan söyledim, oral spiro tam bir kapalı kutu, beklentilerimle uyuşmadığı için 3 ayda ben min dut kombosuyla norwood düşmeyi bile bekledim o yüzden panik yapıyorum kardeşim kafam karışık biraz anlayış
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

Lauri

• Hero Member
Dutasterid serbest testosteronu daha çok arttırarak dökülmeye sebep oluyorsa finasa geçmek de mantıklı olabilir o açıdan söyledim, oral spiro tam bir kapalı kutu, beklentilerimle uyuşmadığı için 3 ayda ben min dut kombosuyla norwood düşmeyi bile bekledim o yüzden panik yapıyorum kardeşim kafam karışık biraz anlayış

Testo düşündüğün kadar saç dökmez. Hiç gidip testo değerlerini ölçtürdün mü? Referans aralığın çok çok üzerinde çıkarsan belki diyecem.

Senin sorunun sabırsızlık veya aşırı takıntılı bir adam olman. Rahat bırak biraz kendini. Saç dökülmesinde yapılabilecek maks şeyleri deniyorsun zaten. Minoxil + avodart.

Eğer vitamin, demir vs eksiğin de yoksa, ve hala inceliyorsa, yapacağın başka da birşey yok. Bu çizginin daha ötesi, feminenleşmeye girer.

Hem dht hem testo aynı anda baskılanmamalı. Haaa scalpte artan testoyu lokal baskılamayı deneyeyim dersen eyvallah. Ru veya topikal spiro ekle. Ama gözünü seveyim 4-5 ay bi kullan sonra gel.

emekli kel

• Hero Member
 testo ve 5 ar birleşip dhtyi oluşturur.zaten finde bir bileşenin yerine gecip dusurur dhtyi.

Facebook Twitter Instagram