Gönderen Konu: Majistral kür minox dut  (Okunma sayısı 8072 defa)

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Majistral kür minox dut
« : 10 Mayıs 2021, 02:27:36 »
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır takipteyim forumda buradan bir kaç arkadaşımızada danıştım konuyuda açmak istedim benim sakaklarda biraz açılma ve önlerde biraz ön tarafta bir gucsuzlukte yaşıyorum danışmak istediğim şöyleki iki ay önce Finas aldım üç gün kadar aldığım.ilk günden üç gün içerisinde de migdem acayip guruldadi ve sabah ereksiyonu ereksiyon bayağı bir azaldı direk biraktim ondan sonra bu durum devam etti urologa gidemedim hala da devam etmekte suandada çok düşük miktarlarda minox dut karışımı alıyorum ama düşük oranlar bir doktorum hazırladığı ama.bundurumun bununla ilgisi yok çünkü zaten o finastan sonra bu seyirde gidiyorum şimdi yeni bir doktor ve reçete var bunu zaten ekte paylaşıyorum buna da bir bakabilirsiniz yorumlarınızi bu reçete hakkında da almak isterim ve şuan ki durumum nedir sizce ayrıca şuan xpecia da alıyorum xpecia yıda almam bunun üstüne daha mı sıkıntılıdır bu konular hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Kellikbey

• Sr. Member
Ynt: Majistral kür minox dut
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2021, 02:35:42 »
Takipteyim 👍

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2021, 02:41:33 »
hocam bu losyonu kim reçete etti, hangi eczane yapıyor fiyatı nedir bilgi verir misiniz

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2021, 02:45:43 »
hocam bu losyonu kim reçete etti, hangi eczane yapıyor fiyatı nedir bilgi verir misiniz

Hocam YouTube görürsün zaten Dr Hamit aydin buna daha baslamadim onların kendi eczaneleri var biliyorsunuz her eczane hazırlayamiyor ama losyonun fiyatı 160 TL civarlarinda

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2021, 03:16:05 »
Hocam YouTube görürsün zaten Dr Hamit aydin buna daha baslamadim onların kendi eczaneleri var biliyorsunuz her eczane hazırlayamiyor ama losyonun fiyatı 160 TL civarlarinda

hocam losyonu çok çok beğendim alıp kullanmak isterim , eczaneyi arasak direkt kargolarlar mı ve eczanenin ismi nedir

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2021, 03:22:38 »
hocam losyonu çok çok beğendim alıp kullanmak isterim , eczaneyi arasak direkt kargolarlar mı ve eczanenin ismi nedir

Hocam onu söylemiyorlar çünkü muayene oldum doktorda söylememeleride normal aslında ama ben bir alayim olmazsa senin içinde bir konuşurum yardımcı olmak isterim iletişimde kalalim
Bu arada senin de konular hakkında tecrübelerini biliyorum kardeşim ürün hakkında yardımcı olurum orası kolay benim konum finasla ilgili suanki bu ereksiyon vs üç günden sonra böyle oldu senin düşüncelerin nedir

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2021, 03:57:02 »
şişli fulya eczanesinden alabilirsiniz hocam kargoluyorlar.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Mayıs 2021, 04:11:16 »
reis topikal kullanmazsin normal de şaşırdım ürünü merak etmene galiba güzel bir losyon içerisindeki maddelerin özellikleri nedir bilgilendirebilirmisin kardeşim

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2021, 04:54:36 »
Hocam onu söylemiyorlar çünkü muayene oldum doktorda söylememeleride normal aslında ama ben bir alayim olmazsa senin içinde bir konuşurum yardımcı olmak isterim iletişimde kalalim
Bu arada senin de konular hakkında tecrübelerini biliyorum kardeşim ürün hakkında yardımcı olurum orası kolay benim konum finasla ilgili suanki bu ereksiyon vs üç günden sonra böyle oldu senin düşüncelerin nedir

hocam bu losyonu kullanken finas kullanmanıza gerek yok bence kullanıyorsanız da düşük doz kullanın 0.25 gibi. onun dışında yanetki psikolojik olabilir yüksek ihtimal zamanla geçecektir birkaç hafta sonra devam ederse hala bırakın

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 10 Mayıs 2021, 05:01:21 »
şişli fulya eczanesinden alabilirsiniz hocam kargoluyorlar.

orayı genelde topikal fin için diyorlardı bu loayonu da yapıyolar mı ki

reis topikal kullanmazsin normal de şaşırdım ürünü merak etmene galiba güzel bir losyon içerisindeki maddelerin özellikleri nedir bilgilendirebilirmisin kardeşim

hocam dut ve minoksili biliyorsunuz zaten. dutun oranı yüksek bu losyonu her gün kullanmazdım ben haftada 2 uygundur. trichosol dutasteridin kana geçmesini engellemek için var. yani alkol , dmso ya da lipozomal çözümler gibi bu da bir çözüm . dmso ya da lipozomal çözümlerde dut daha fazla kana geçip yanetki yapabiliyor ama trikosolde en azından yabancı forumlarda okumadım bunu. nikotinamid çoğu losyonda var kan akışını arttıracak ve muhtemelen pgd2 düşürcek. latanoprost da pge2 analoğu daha yüksek yüzdelerde minoksil kadar çalıştığı söyleniyor ama bu oran da iyi. retinil palmitat dediği de tahminim retinoik asitle alakalı . bu da tretionin olarak geçer minoksilin bazı kişilerde çalışmama sebebi sulfotransferaz enzimi eksikliğidir bu madde de bu enzimi arttırıp minoksilin çalışmasını sağlar gücünü arttırır.

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2021, 05:11:05 »
kendiniz içerik ekleyip çıkarabiliyorsunuz diye biliyorum.

Eser Comak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2021, 10:00:20 »
Harika birinin turkiyede bunlari karistirmasi. 160tl verilir boyle bir urun icin cunku eger tanidigin eczaneci yoksa yaptiramazsin.

Latanaprost miktari gordugum bir arastirma ile ayni seviyede orda da 500mcg/ml kullanmislar o da 0.5mg a tekabul ediyor ml basina.

Ancak dutasteride miktari asiri fazla ve ml basina 2.5mg dutasteride aliyosun 50ml sise hazirlicaksa. Bunu genelde 0.1% yogunlukta bir cozelti olarak oneriyolar yabanci forumlarda. Bence bi sor neden bu kadar yuksek. Neyi baz almis belirlerken ve kullanim sikligi hakkinda bir sey diyor mu? Eger yok haci ben degistirmem diyosa miktar icin 10 gunde bir kere falan kullan. Eger tek seferde 1mlyi asicaksan daha az siklikta kullanabilirsin hatta (10 gun uzeri). Dutasteride in yarim omru 4 5 hafta.

Retinyl palmitate neden secmis retinol ve retinala gore onu anlamadim. Retinol ve retinal daha fazla metabolizme giriyor deride ve daha gucluler. Belki ucuz diye onu secmis olabilir.

Sonuc olarak detaylari gecersen super urun bence kesin al basla ama dutasteride miktari fazla.

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Mayıs 2021, 10:09:31 »

hocam dut ve minoksili biliyorsunuz zaten. dutun oranı yüksek bu losyonu her gün kullanmazdım ben haftada 2 uygundur. trichosol dutasteridin kana geçmesini engellemek için var. yani alkol , dmso ya da lipozomal çözümler gibi bu da bir çözüm . dmso ya da lipozomal çözümlerde dut daha fazla kana geçip yanetki yapabiliyor ama trikosolde en azından yabancı forumlarda okumadım bunu. nikotinamid çoğu losyonda var kan akışını arttıracak ve muhtemelen pgd2 düşürcek. latanoprost da pge2 analoğu daha yüksek yüzdelerde minoksil kadar çalıştığı söyleniyor ama bu oran da iyi. retinil palmitat dediği de tahminim retinoik asitle alakalı . bu da tretionin olarak geçer minoksilin bazı kişilerde çalışmama sebebi sulfotransferaz enzimi eksikliğidir bu madde de bu enzimi arttırıp minoksilin çalışmasını sağlar gücünü arttırır.

Peki trichosol zaten kana gecmemesini sağlayan bir etken dutun fazla olması ne gibi bir zararı olabilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 10 Mayıs 2021, 10:59:34 »
Losyona ne zaman başladın?
Global Moderator

Eser Comak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 10 Mayıs 2021, 11:01:17 »
Peki trichosol zaten kana gecmemesini sağlayan bir etken dutun fazla olması ne gibi bir zararı olabilir

Trichosolun dutasteride in tamamen kana gecmesini engelledigini dusunmuyorum. Eger ozellikle yarim omru dutasterideden dusukse, zamanla biriken dutasteride ile, ED gibi seyleri yasamaya devam edebilirsin kullanim sikligina gore. En dusuk ve hala efektif dozu bul onla basla ki uzun vadede ugrasma herhangi olusucak bir yan etkiyle.

Facebook Twitter Instagram