Gönderen Konu: Reçete istemeyen majistral kür yapacak yer varmı?  (Okunma sayısı 1399 defa)

Thescript

• Hero Member
Reçete istemeyen majistral kür yapacak yer varmı?
« : 14 Ağustos 2021, 14:18:34 »
3-4 eczane aradim farklı şehirlerden hepsi reçete ile istiyor bildiginiz uygun fiyata reçete istemeyen yer varmı sadece minoxilidil karisimida olabilir 100ml ya %7 lik minoxidil gibi yorumlariniza ihtiyacım var teşekkürler şimdiden

Requiemm

• Sr. Member
Ynt: Reçete istemeyen majistral kür yapacak yer varmı?
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2021, 09:01:20 »
ahmet nezıhı pekcanın eczanesını aradın mı ?  önceden recete istemeden hazırlıyordu

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2021, 15:09:15 »
ahmet nezıhı pekcanın eczanesını aradın mı ?  önceden recete istemeden hazırlıyordu

Reçeteyle yapıyor ama reçete konusunda aile hekimliğinden olan da yeterli ben öyle yaptım yardımcı oluyor

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2021, 15:11:09 »
Reçeteyle yapıyor ama reçete konusunda aile hekimliğinden olan da yeterli ben öyle yaptım yardımcı oluyor

önceden ben spiro losyon hazırlatmıştım baya oldu gerçı ama o zaman reçete ıstememıstı demekkı mevzuat değişmiş

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2021, 15:13:52 »
önceden ben spiro losyon hazırlatmıştım baya oldu gerçı ama o zaman reçete ıstememıstı demekkı mevzuat değişmiş

Aynen öyle reçete aile hekimliğinde gayet basit minox ve finas yazdirsaniz yeter diğer etkenleri yani azelaik gibi etkenleri kendisi ekliyor

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2021, 17:11:19 »
Aynen öyle reçete aile hekimliğinde gayet basit minox ve finas yazdirsaniz yeter diğer etkenleri yani azelaik gibi etkenleri kendisi ekliyor
Hocam bu kür saci yagli gösteriyor mu cok merak ediyorum. Yoksa internetteki minler gibi kurudugu zaman hic bir iz bırakmıyor mu?
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2021, 03:22:07 »
Hocam bu kür saci yagli gösteriyor mu cok merak ediyorum. Yoksa internetteki minler gibi kurudugu zaman hic bir iz bırakmıyor mu?

Alkol orani var ondan yağlı bir görünüm yok ama sert yapıyor o yüzden akşam surup sabah suyla calkalarsin en kotu ben günlük yıkıyorum saci

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2021, 10:14:22 »
Alkol orani var ondan yağlı bir görünüm yok ama sert yapıyor o yüzden akşam surup sabah suyla calkalarsin en kotu ben günlük yıkıyorum saci

Hocam fiyatı neydi bu kürün kac ml geliyor. Internetten almaktan daha kârlı galiba
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Ağustos 2021, 16:16:38 »
Hocam fiyatı neydi bu kürün kac ml geliyor. Internetten almaktan daha kârlı galiba

Valla animsayamadim ama uygun 100 ml 180 200 gbi bir rakamdi hocam

Facebook Twitter Instagram