Gönderen Konu: Majistral kür olarak minox yaptırsak ?  (Okunma sayısı 980 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Majistral kür olarak minox yaptırsak ?
« : 12 Mayıs 2022, 22:21:31 »
Fiyatlar uçtu en mantıklısı 100 ml bazı eczacılar yapıyormuş bunlar hangi eczacılar birde reçete yaptırmam mi lazım nerde nasıl yaptırabilirim detaylı bilgi verirmisiniz lütfen gidipte eczaneden 280 TL ye minox almayalım hazırından

Bu konunun üstünde duralım lütfen minox kullananlar için cebimizi zorlamayalım arkadaşlar ne yapacağız böyle 287 TL olmuş minox

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Majistral kür olarak minox yaptırsak ?
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2022, 22:57:11 »
Aynen konuyu takipteyim,hazır etken madde alıp kullanan var mı arkadaşlar arada fark var mı acaba diğerlerine göre,var mı kullanıcı deneyimi? Hem daha hesaplıya gelir,hem ppg deri tahrişinin önüne geçilir,bilen arkadaşlar yardımcı olursanız seviniriz.
  • Yaşınız 31

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2022, 23:04:09 »
Aynen konuyu takipteyim,hazır etken madde alıp kullanan var mı arkadaşlar arada fark var mı acaba diğerlerine göre,var mı kullanıcı deneyimi? Hem daha hesaplıya gelir,hem ppg deri tahrişinin önüne geçilir,bilen arkadaşlar yardımcı olursanız seviniriz.
gerçekten cebimize zarar 280 TL nedir Allah aşkına en mantıklı olan majistral kür olarak yaptırmak 100 ml %7 lik minox koyuyorlar yani fiyatta 200 gelsin en fazla ve vitamin felanda koysalar içeriğine yeme yanında yat daha ne olsun üstadlar minox kullananlar yapmamız lazım artık birşeyler

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2022, 23:32:26 »
İnsan Düşmesin  işte abi. Düştümü her yerden vuruyorlar. Allah belasını versin hayatım zehir oldu.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2022, 14:48:17 »
Minoxil'i kaç sene önce kullanmıştım. Kısa bir süre kullandım ama sonra bırakmıştım
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2022, 18:25:27 Gönderen: Pier »

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2022, 00:38:57 »
Buldum bir eczane çokta ilgililer reçete ile birlikte minox karışımı yapıyorlar içerisinde şunlar mevcut ama bu losyon 120 ml olmuyor mu yüzde 5 lik minox az olmazmı bu arada üstadlar normal minox kutulu olanla içeriği aynımı reçetedr yazanların hepsi dahil?

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2022, 11:19:17 »
Buldum bir eczane çokta ilgililer reçete ile birlikte minox karışımı yapıyorlar içerisinde şunlar mevcut ama bu losyon 120 ml olmuyor mu yüzde 5 lik minox az olmazmı bu arada üstadlar normal minox kutulu olanla içeriği aynımı reçetedr yazanların hepsi dahil?
Yuzdeyi grama gore yapiyolar heralde. Ozaman yuzde 5 oluyo. Normal minoxlarda retinoik asit olmuyo o iyi bisey
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 14 Mayıs 2022, 11:39:26 »
Yuzdeyi grama gore yapiyolar heralde. Ozaman yuzde 5 oluyo. Normal minoxlarda retinoik asit olmuyo o iyi bisey
yani şimdi anlamadım bu reçetedr yazanların toplamı 100 ml mi 100 olsa bile %5 minox az değilmi benim bildiğim 7 olması lazım ama

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 14 Mayıs 2022, 12:24:43 »
yani şimdi anlamadım bu reçetedr yazanların toplamı 100 ml mi 100 olsa bile %5 minox az değilmi benim bildiğim 7 olması lazım ama
Toplami 100gr dir. Normalde minox kadinlar icin yuzde 2, erkekler icin yuzde 5 hazirlaniyor. Ama ne kadar cok minox o kadar fayda. Yurtdisinda yuzde15lik minoxlar bile var.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 14 Mayıs 2022, 13:04:53 »
Toplami 100gr dir. Normalde minox kadinlar icin yuzde 2, erkekler icin yuzde 5 hazirlaniyor. Ama ne kadar cok minox o kadar fayda. Yurtdisinda yuzde15lik minoxlar bile var.
konuştum eczaciyla 100 ml ye 7 lik minox yapcaz ve fiyat nedir sizce 210 felan denk geliyor kargoyla birlikte

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2022, 13:58:52 »
konuştum eczaciyla 100 ml ye 7 lik minox yapcaz ve fiyat nedir sizce 210 felan denk geliyor kargoyla birlikte
Çok iyi ya iletişim bilgileri verebilir misin dostum?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2022, 14:14:20 »
Her şehre gönderim yaparlar mı? Bide kepek,tahriş yapan ppg bunda da koyulayacak galiba artı olarak retinoik asit ile deriye daha çok zarar vermesin o kafama takıldı şimdi o konuda bi görüşme sağladınız mı eczacı ile?
  • Yaşınız 31

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2022, 15:34:53 »
Çok iyi ya iletişim bilgileri verebilir misin dostum?
tabiki elime sorunsuz ulaştığında vereyim kul hakkı olmasın istiyorum
Her şehre gönderim yaparlar mı? Bide kepek,tahriş yapan ppg bunda da koyulayacak galiba artı olarak retinoik asit ile deriye daha çok zarar vermesin o kafama takıldı şimdi o konuda bi görüşme sağladınız mı eczacı ile?
evet muhtemelen de ppg dediğiniz glikoz değilmi hemen kurumasın diye olan şey o zararlımı ki veya retinoik asit dediğimiz kafada kuruluk mu yapar bilmiyorum bana tam bilgi verirseniz çok sevinirim ona göre reçete yaptıricam çünkü

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2022, 16:07:28 »
tabiki elime sorunsuz ulaştığında vereyim kul hakkı olmasın istiyorumevet muhtemelen de ppg dediğiniz glikoz değilmi hemen kurumasın diye olan şey o zararlımı ki veya retinoik asit dediğimiz kafada kuruluk mu yapar bilmiyorum bana tam bilgi verirseniz çok sevinirim ona göre reçete yaptıricam çünkü
Bunu eczacının seçmesi daha mantıklı olur diye düşünüyorum..ppg yani alkol cildi tahriş edebiliyor ya hani kimilerinde o yüzden millet rogain köpük
 kullanıyo ppg yok diye,retoneik asit i bilmiyorum hani asit ya adı yakar deriyi soyar diye dedim,bunları eczacınıza sormanız lazım diye düşünüyorum.
  • Yaşınız 31

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2022, 18:10:29 »
Retinoik asit cildi yakarak yenilenmeyi sagliyodu galiba. Ben de kremi vardi surulen yerler soyuluyo altindan yeni deri geliyo. Hatta geçenlerde abarttim 2gun pespese sürdüm yuzum kipkirimizi oldu 1 hafta oyle gezdim. Sac icin de faydali deniyodu.
  • Yaşınız 21

Facebook Twitter Instagram