Gönderen Konu: majistral kur fiyati  (Okunma sayısı 4979 defa)

Eser Comak

• Yeni üye
  • *
majistral kur fiyati
« : 10 Ağustos 2021, 16:56:28 »
Arkadaslar burada bir kac kisinin bahsettigi dutasteride topical bir solusyon vardi dr. hamdi beyin hazirladigi. Ben bugun kendisi aradim ama sekreteri araciligi ile ogrendim ki fiyati 216 euro olmus. Burda insanlar bahsediyordu 200-300 tl arasi bir rakam. Hatta recete falan yazan vardi. Inanamadim. Bu kazik fiyat nedir. Kullanan varsa dr. hamid beyden buraya yazabilir mi?

slade23

• Hero Member
Ynt: majistral kur fiyati
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2021, 18:14:54 »
Arkadaslar burada bir kac kisinin bahsettigi dutasteride topical bir solusyon vardi dr. hamdi beyin hazirladigi. Ben bugun kendisi aradim ama sekreteri araciligi ile ogrendim ki fiyati 216 euro olmus. Burda insanlar bahsediyordu 200-300 tl arasi bir rakam. Hatta recete falan yazan vardi. Inanamadim. Bu kazik fiyat nedir. Kullanan varsa dr. hamid beyden buraya yazabilir mi?
O nasıl bir fiyat bir de diyecekler bir seneden önce sonuç beklemeyin. Asmedde ekim yaptırırım o paraya :)
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Ağustos 2021, 00:28:26 »
Hocam yurtdışından mı aradınız?

Daha birkaç ay önceki konularda 200-250 tl gibi fiyatlar konuiuyorlardı arkadaşlar. Tabi muayene ücreti dahil değildir sanıyorum buna.

Ama 200 küsür avro diyince 2000lira olur, bence bi yerde bi yanlış anlaşılma var sanki.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Ağustos 2021, 00:33:54 »
ne özelliği varmışki yaptığı kürün ,altı üstü toz finasterid temin edip minoxil forte ile karıştırmak.tabi birde dozajını ayarlamak lazım.

Eser Comak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Ağustos 2021, 00:40:59 »
Hocam yurtdışından mı aradınız?

Daha birkaç ay önceki konularda 200-250 tl gibi fiyatlar konuiuyorlardı arkadaşlar. Tabi muayene ücreti dahil değildir sanıyorum buna.

Ama 200 küsür avro diyince 2000lira olur, bence bi yerde bi yanlış anlaşılma var sanki.

hayir turkiyeye gelmistim kisa bir sure icin ama galiba googledan dr hamid diye arama yaptigimda bana yurt disi sayfasini atti. galiba lokasyon hemen guncellenmedi ya da yakin gecmiste yurtdisindayim diye yurt disi sayfasi return oldu top sonuclarda. muayene ucreti aynen dediginiz gibi farklidir. heralde yurtdisi hatti diye euro fiyati verdi sekreteri. sonradan bahsettim de forumlarda boyle boyle fiyatlar diye. guncelleme yapicam dedi. geri dondu ama fiyat ayniydi. hatta bi de bana arguman olusturmaya calisiyor dutasteride ve latanaprost cok pahali ispanyadan getiriyoruz. cidden rezillik. aliexpressten bile getiriyor olabilir yani.

Eser Comak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Ağustos 2021, 00:50:45 »
ne özelliği varmışki yaptığı kürün ,altı üstü toz finasterid temin edip minoxil forte ile karıştırmak.tabi birde dozajını ayarlamak lazım.

dutasteride ve latanaprost istedim icerik olarak ve solusyon olarak da trichosol kullaniliyor ama bunun direkt cok benzerini yaptiran arkadas 200 - 300 arasi bir rakam odemisti tl olarak. hani baskasina da 200 euro civari bir ucretten bahsette sikinti degil pahali der gecerim ama bir tutarsizlik var. sirf yurtdisi telefonunu aradim diye kazik fiyat verdi muhtemelen. valla butun eczanelere yayican topical dutasteride + trichosol karisim bilgisini. herkes yapmaya baslicak aslinda. tekelden cikicak. cok isterdim ugrasmayi bu tuccarlarla ama isim var. artik bir iki ay boyle sevmesem de oral finasteride ile devam edicem tedaviye.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Ağustos 2021, 05:53:05 »
dutasteride ve latanaprost istedim icerik olarak ve solusyon olarak da trichosol kullaniliyor ama bunun direkt cok benzerini yaptiran arkadas 200 - 300 arasi bir rakam odemisti tl olarak. hani baskasina da 200 euro civari bir ucretten bahsette sikinti degil pahali der gecerim ama bir tutarsizlik var. sirf yurtdisi telefonunu aradim diye kazik fiyat verdi muhtemelen. valla butun eczanelere yayican topical dutasteride + trichosol karisim bilgisini. herkes yapmaya baslicak aslinda. tekelden cikicak. cok isterdim ugrasmayi bu tuccarlarla ama isim var. artik bir iki ay boyle sevmesem de oral finasteride ile devam edicem tedaviye.

Eser minoksidil kullanıyor musun?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Ağustos 2021, 09:26:57 »
Ya bu insanlardan biktim artik. Taksicisinden doktoruna herkes mi ayni olur. Isini durust yapmak bu kadar mi zor.  Dunyanin her yerinde mi boyle yoksa sadece turkiyede mi boyle cok merak ediyorum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Eser Comak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 11 Ağustos 2021, 12:00:52 »
Eser minoksidil kullanıyor musun?

evet %5 gucunde minoxidil kullaniyorum ama alkollu bir arac oldugu icin topical dutasteride ile karistirmiyorum.

Emin Karabulut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 11 Ağustos 2021, 14:13:41 »
Ben kullanıyorum tanesini 255 ten satıyor bana. Kişiye özel yaptığını söylüyordu . Başkalarına yaptığına baktım aynı içerikle yapmış . Forumda başka birine 195 tl civarında bi fiyata verdiğini görmüştüm. Tanesine mi 200 euro dedi emin misin ?

cafer123

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 11 Ağustos 2021, 14:19:51 »
kullanan arkadaşlar nasıl tedavi memnun musunuz
  • Ekim Tarihi: 01.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi kkl
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi xpecia

Emin Karabulut

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2021, 15:56:25 »
3 ay oldu kullanalı bundan önce minoxil kullanıyordum bir değişiklik farketmedim ben

Eser Comak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 11 Ağustos 2021, 21:09:41 »
Ben kullanıyorum tanesini 255 ten satıyor bana. Kişiye özel yaptığını söylüyordu . Başkalarına yaptığına baktım aynı içerikle yapmış . Forumda başka birine 195 tl civarında bi fiyata verdiğini görmüştüm. Tanesine mi 200 euro dedi emin misin ?

evet +90 506 776 93 34 nolu numaradan aradim. websitesi olarak da https://www.drhamidaydin.com/ geldi sonuclardan dr hamid aydin diye aratinca. Isterseniz siz de deneyin. Avrupadan geldim falan diyin. hikaye uydurun bakalim ne fiyat diyor. bana 216 euro dendi.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2021, 03:14:43 »
Her eczacı yapa bilirmi bunu yoksa belli başlı eczacılarmı yapar
  • Yaşınız 25

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 12 Ağustos 2021, 04:27:23 »

3 aylık alınan kür üç ay gitmiyor değişim olarak bariz birşey görmedim kötüde diyemem ama her kür bitisinde hem muayene ücreti hemde kür ücreti mantıklı gelmedi onun yerine minoxil ve pekcan eczanesinden aldığım kür dönüşümlü yada aynı anda sıkarak kullanıyorum

Facebook Twitter Instagram