Gönderen Konu: Proznic Plus Yan Etkiler ve Alternatif Şampuan  (Okunma sayısı 921 defa)

iraquois

• Jr. Member
  • **
Proznic Plus Yan Etkiler ve Alternatif Şampuan
« : 17 Mayıs 2021, 19:50:45 »
Merhaba arkadaşlar, ekimimin 26. günündeyim şampuan değiştireceğim. Proznic plus tavsiye edildi ancak bu şampuanın içeriğinde saw palmetto bulunduğu yazıyor. Ki ben finasterid ve türevlerinin kullanılması karşıtıyım yan etkileri saymakla bitmiyor düşük ihtimal olsa bile ağır yan etkileri bulunuyor. Bu şampuan yerine tavsiye edebileceğiniz şampuan var mı acaba saç ekiminden sonra kullanılmak üzere.

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Proznic Plus Yan Etkiler ve Alternatif Şampuan
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2021, 19:51:54 »
Şampuandan bişi olmaz kullanmaya devam et.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2021, 19:57:21 »
Merhaba arkadaşlar, ekimimin 26. günündeyim şampuan değiştireceğim. Proznic plus tavsiye edildi ancak bu şampuanın içeriğinde saw palmetto bulunduğu yazıyor. Ki ben finasterid ve türevlerinin kullanılması karşıtıyım yan etkileri saymakla bitmiyor düşük ihtimal olsa bile ağır yan etkileri bulunuyor. Bu şampuan yerine tavsiye edebileceğiniz şampuan var mı acaba saç ekiminden sonra kullanılmak üzere.

hocam içmiyorsunuz bile bu kadar korkmanın mantığı yok ,ki kilo kilo saw palmetto yesek bile yanetki yapacağını düşünmüyorum

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

iraquois

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2021, 20:45:31 »
hocam içmiyorsunuz bile bu kadar korkmanın mantığı yok ,ki kilo kilo saw palmetto yesek bile yanetki yapacağını düşünmüyorum
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Bu arada imza süpermiş :D. Doğru söylüyorsunuz içmiyorum bile ama bir yorumda psikolojik olarak etkilenen vardı. Saçı düzelteceğiz diye komple kafayı kaybetmeyelimde :). Yinede araştırmak gerekli ondan sordum fikir almak için.
  • Ekim Tarihi: 21.04.2021
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 3700
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Evocapil Tablet

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2021, 23:50:30 »
Teşekkür ederim cevaplarınız için. Bu arada imza süpermiş :D. Doğru söylüyorsunuz içmiyorum bile ama bir yorumda psikolojik olarak etkilenen vardı. Saçı düzelteceğiz diye komple kafayı kaybetmeyelimde :). Yinede araştırmak gerekli ondan sordum fikir almak için.
hocam saw palmetto dışında yediğiniz çoğu yiyecekti dht yine engelleniyor kayda değer birşey olmamasına rağmen ssmpuandsn birşey olmaz bahsettiğim kabak cekirdegi vs
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2021, 15:03:50 Gönderen: Kellikbey »

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2021, 00:41:25 »
nE : D
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Facebook Twitter Instagram