Gönderen Konu: Üniversite okusan da bişey olmuyor okumasan da ne yapacağım akıl verir misiniz  (Okunma sayısı 859 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Elle tutulur zaten Türkiye de 2-3 bölüm var .
(Tıp , sağlık alanı , askerlik vs vs ) bunun haricinde diğer meslekler iş bulması çok zor .
Öyle fasa fiso bölüm de okumam . Matematik le aram da yok . Bu nedenle Ege Akdeniz çevresinde gastronomi düşünüyorum uzun süredir aklımda olan bir bölüm .
Ne düşünüyorsunuz fikrinizi almak isterim .
Okumak bildiğiniz üzere artık zorlaştı ciddi para gidiyor şimdi bitirip elinde hiç bişey olmamak var . Giden paraya mi acirsin zamana mi neye . Okumasam desem bu sefer ne yapacağım ?  Hep içimde kalacak keşke okusam . Böyle bir ikilem içindeyim

emekli kel

• Hero Member
 sıkcan dişi iyi bir uninin iyi bir bolumunu okucan yoksa boş.matematikle aran olup olmamasına bakmaz.benim yiğen vardı ben ders calıstırırdım cocukluktan  5 6 basamaklıları carpardım o tek basamaklıları beceremezdi aynı yastaydık sıktı dişi calısmayan kafasınla calıstı matematikçi oldu dershaneler kurdu tanıdıklarıda vardı tabi.kapasite olarak bakma çok calısmak ve tanıdık sart.ne öküzlerle okudum bilionmu kafaları gerzek seviyede herifler orda burda müdür olmuş .daha ne diyim .kapasite işi değil bu iş
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ülke maalesef bilim...mühendislik ...öğretmenlik ...çalışmak için uygun değil...Adamın varsa...dil bilmeme de gerek yok...hatta anadilini bile düzgün konuşmasan...5 kelimelik bir cümleyi doğru dürüst kuramasan da olur...

HEKTOR

• Hero Member
sıkcan dişi iyi bir uninin iyi bir bolumunu okucan yoksa boş.matematikle aran olup olmamasına bakmaz.benim yiğen vardı ben ders calıstırırdım cocukluktan  5 6 basamaklıları carpardım o tek basamaklıları beceremezdi aynı yastaydık sıktı dişi calısmayan kafasınla calıstı matematikçi oldu dershaneler kurdu tanıdıklarıda vardı tabi.kapasite olarak bakma çok calısmak ve tanıdık sart.ne öküzlerle okudum bilionmu kafaları gerzek seviyede herifler orda burda müdür olmuş .daha ne diyim .kapasite işi değil bu iş

Akdeniz de gastronomi düşünüyorum orda sağlam dil öğrenirim gibi geliyor

HEKTOR

• Hero Member
Ülke maalesef bilim...mühendislik ...öğretmenlik ...çalışmak için uygun değil...Adamın varsa...dil bilmeme de gerek yok...hatta anadilini bile düzgün konuşmasan...5 kelimelik bir cümleyi doğru dürüst kuramasan da olur...

Valla öyle. ne yapacağım şaşırdım zaten

emekli kel

• Hero Member
 sıkcan dişi yapabilceğinin en iyisini yapıcan bu 2.cisi ilki tanıdık bulmaya calıscan ulkemizde her işte onemli yerde adamın olcak yoksa iş zor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eskiden kişisel gelişim için üniversite şart idi bunsebeple olmazsa olmaz idi ama şimdilerde kişiselmgelişimi internet aracılığı ile kendinizde pek ala sağlayabilirsiniz.
İşverenin aradıgı şey personelin firmasına , markasına katmadeger katması .. bunu yapabilecek donanıma sahip olman için ise kendinizi yetiştirmelisiniz.. hem sosyal anlamda hemde yabancı dil anlamında. Meraklı olmak önşart.. meraklı olacaksın araştıracaksın araştırırken kendini yetiştireceksin .. zaten bir işverene dahi ihtiyacın kalmaz kendini yetiştirirken vizyonunda gelişecek .. şuan bütün ticaretin online yapıldığı bir dünyada kendisini yetiştiren gençlerin para kazanması için bir işverene ihtiyacı olmadığı kesin..

emekli kel

• Hero Member
 sloocer inanırmısın önemli yerler okuyupta sıradan demiom halen sokakta hayvana bağırır gibi ana babasına bağıran soven buyuklerini ayağına cağıran maaşınla herkese kibir yapan güzel diplomalı cahilde dolu.aile en bastan şımartınca terbiye vermeyince ne okul ne para onu adam etmiyor ben bunu çok gordum

kelaynak3636

• Sr. Member
İyi bir bölüme gitmeyeceksen gitme.Boşuna 4 sene para,zaman harcama
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

emekli kel

• Hero Member
 sistem oyle olmuşki hayatında okula gitme torpill varsa en baba işyerinde en baba gorevdesin

HEKTOR

• Hero Member
İyi bir bölüme gitmeyeceksen gitme.Boşuna 4 sene para,zaman harcama

Başkan gastronomi düşünüyorum

Ve okurken ufak ufak çalışmak ingilizcemi geliştirmek

Poyrazss

• Yeni üye
  • *
İyi bir ünninin iyi bir bölümünü kazanmıyorsanız, ailenizin de durumu çok iyi değilse açık öğretimden diploma alıp iş yaşamına girmek daha mantıklı geliyor Ben 2 üniversite bitirdim master yarıda bıraktım okuduğum bölümlerle ilgili bir iş yapmıyorum okumasamda olurmuş
  • Yaşınız 36

Snowly12

• Hero Member
Elle tutulur zaten Türkiye de 2-3 bölüm var .
(Tıp , sağlık alanı , askerlik vs vs ) bunun haricinde diğer meslekler iş bulması çok zor .
Öyle fasa fiso bölüm de okumam . Matematik le aram da yok . Bu nedenle Ege Akdeniz çevresinde gastronomi düşünüyorum uzun süredir aklımda olan bir bölüm .
Ne düşünüyorsunuz fikrinizi almak isterim .
Okumak bildiğiniz üzere artık zorlaştı ciddi para gidiyor şimdi bitirip elinde hiç bişey olmamak var . Giden paraya mi acirsin zamana mi neye . Okumasam desem bu sefer ne yapacağım ?  Hep içimde kalacak keşke okusam . Böyle bir ikilem içindeyim

Ben matematik beceremezdim. Dilden kasip ingilizce ogretmenligi okudum. Kolay bir bolum ve eger kendini gelistirebilirsen gercekten iyi para var.

Cok fazla calismadan gunde 5-6 saat calisarak iyi paralar kazanabiliyorsun
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

emekli kel

• Hero Member
 iyi birsey okumadın tanıdıkta yok işte kendini geliştircek g.tte yok o zaman bişide beklememek gerek.orta seviyeyede pek ekmek vermiyor sistem iyi bir ünini iyi bir bölümü yada tanıdık olcak.yada uyanık olucak bakıcan dunya piyasalarına gelecekte ne para edicek onu okucan.gecen programda uzman diyorki  saçın tamamen çozumunu bulan bill gatesten zengin olur diyor.saç okulu kurmak gerek

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Lise mezunu isen kpss ye çalış..memur olabilirsen zenginde olmazsın aç ta kalmazsın ..

Facebook Twitter Instagram