Gönderen Konu: tedavim yeterli mi  (Okunma sayısı 251 defa)

bohemian

• Full Member
tedavim yeterli mi
« : 21 Haziran 2021, 17:50:33 »
merhaba arkadaşlar az önce saçlarımı 10 numaraya vurdum daha net bir tedavi yapabilmek için. bu saçlara yaptığım tedavi yeterli mi sizce güncel tedavim imzamda artı olarak ketoral krem + azalderm + acnelyse + allerset krem karışımını yapıcam ve 2günde bir şakaklara sürücem. dutlu minoxu 1 aydır kullanıyorum onun haricinde 2yıldır minoxil ve xpecia kullanıyordum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), saw palmetto(1), oral hint yağı(1 tatlı kaşığı), yeşil çay(1), dutlu minoxil(8 dut akşamları 8 fıs), dermastamp(haftada bir 1.75-2), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Jasonkenn

• Jr. Member
  • **
Ynt: tedavim yeterli mi
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2021, 21:58:51 »
Genel seyreklik topikalin en baş belası finassız zor olur diye düşünüyorum hocam en azından 0.5 mg falan da olsa düşünün

bohemian

• Full Member
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2021, 08:42:23 »
Genel seyreklik topikalin en baş belası finassız zor olur diye düşünüyorum hocam en azından 0.5 mg falan da olsa düşünün

Hocam dutlu mine 6 ay kadar sure tanıdım eger etki etmezse finasa basliycam
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), saw palmetto(1), oral hint yağı(1 tatlı kaşığı), yeşil çay(1), dutlu minoxil(8 dut akşamları 8 fıs), dermastamp(haftada bir 1.75-2), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

khomur

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2021, 11:12:20 »
Dutlu minox işe yaramıyor diye biliyorum dutasterid topikal olarak işe yaramaz.

bohemian

• Full Member
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2021, 11:17:43 »
Dutlu minox işe yaramıyor diye biliyorum dutasterid topikal olarak işe yaramaz.

Ciddi etki alanlar var ama dokuda birikip is yaptigini soyluyolar. Baska ulkelerde finli ve dutlu minoxlar da satiliyor
  • Yaşınız 21

Facebook Twitter Instagram