Gönderen Konu: dut onlerede etkili mi ?  (Okunma sayısı 599 defa)

hasan34

• Jr. Member
  • **
Ynt: dut onlerede etkili mi ?
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2021, 19:46:57 »
 DUT etkili diyorlar bende kullanmak istiyorum  ama xpecia + findenmi bunları kullanırken testislerim küçüldü ve masturbasyon yaparken menim çok sıvı hale geldi  grimsi renk gitti bildiğin zevk suyu oldu  korkuyorum  bu yüzden   kısır kalmaktan çok riskli geliyor bana  minoxidile başlamaya karar verdim    fazla bu hormonu blocklamak  mantıklı gelmiyor   erkeklik hormonu sonuçta  tedavim xpecia+min olarak ilerleyecek     

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2021, 19:58:08 »
DUT etkili diyorlar bende kullanmak istiyorum  ama xpecia + findenmi bunları kullanırken testislerim küçüldü ve masturbasyon yaparken menim çok sıvı hale geldi  grimsi renk gitti bildiğin zevk suyu oldu  korkuyorum  bu yüzden   kısır kalmaktan çok riskli geliyor bana  minoxidile başlamaya karar verdim    fazla bu hormonu blocklamak  mantıklı gelmiyor   erkeklik hormonu sonuçta  tedavim xpecia+min olarak ilerleyecek     
her nekadar aciklamaslarda.xpeciada fin vardir ikiside dht bloklular bunu ha dogal yolla yaissin ha ilacla fark etmiyor etkilerinin psikolojik olduğunu düşünüyorum

İnterista

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 13 Ağustos 2021, 21:25:37 »
Fin'e göre şakaklarda daha etkili olduğu söyleniyor. Bence tedavinize dermaroller ve minoxidil eklemeniz daha iyi olacaktır.
  • Medikal Tedavi Sert saç masajı,

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2021, 00:04:16 »
Daha fazla dht baskiladigi icin bir tik etkili olabilir ama pek bir sey beklemeyin. Ben dort aydir kullaniyorum, onlerde en ufak gelisme yok. Minoxidil kullanmadan o bolgelerde sonuc almak cok cok zor.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 14 Ağustos 2021, 15:13:42 »
Daha fazla dht baskiladigi icin bir tik etkili olabilir ama pek bir sey beklemeyin. Ben dort aydir kullaniyorum, onlerde en ufak gelisme yok. Minoxidil kullanmadan o bolgelerde sonuc almak cok cok zor.

valla bilmiyomki minoxil cok sikintili ya

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2021, 15:17:00 »
Minox sıkıntılı ama dut değil :)))

Facebook Twitter Instagram