Gönderen Konu: Genetik Saç Dökülmesi ve Diş Çürümesi Arasındaki Bağlantı  (Okunma sayısı 1565 defa)

Yardımsever

• Sr. Member
AgA  saç dökülmesi olan insanların diş çürükleri yaşama ihtimali daha yüksekmiş  siz ne diyorsunuz yorumlar....
Yok artık neymiş bu saç dökülmesi ya

Cardozoo

• Hero Member
Hocam valla bu durum doğru olabilir. 16 yaşımda çürükler başladı. Ufak tefek ama giderek artıyordu. Özellikle ön dişlerin arası ve en ön 2 dişin arkasında çürüme vardı. Halbuki dişlerimi de iyi fırçalardım. Şu an yaşım 19 ağzımda on beşe yakın dolgu vardır. Ama genetikte olabilir.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hikaye 35 yaşındayım  2 tane dolgu yaptırdım daha yeni diğer dişlerde sıkıntı yok buda normal zaten

slade23

• Hero Member
34 yaş 10 yaşında azılara yapılan 4 dolgumla hayatıma devam ediyorum bence de hikaye
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

hasan34

• Jr. Member
  • **
Hikaye 35 yaşındayım  2 tane dolgu yaptırdım daha yeni diğer dişlerde sıkıntı yok buda normal zaten
yav ne hikayesi dolgu nedir  diş çürüğü var demektir benim düşüncem genetik dökülmesi olanların dişleri daha hızlı çürümeye başlıyor vücut dişleride aynen saç gibi hor görüyor sebebini söyliyeyim inflamasyon bağırsakta olan olaylar hem saçı hemde dişlerin ömrünü azaltıyor bence...

slade23

• Hero Member
yav ne hikayesi dolgu nedir  diş çürüğü var demektir benim düşüncem genetik dökülmesi olanların dişleri daha hızlı çürümeye başlıyor vücut dişleride aynen saç gibi hor görüyor sebebini söyliyeyim inflamasyon bağırsakta olan olaylar hem saçı hemde dişlerin ömrünü azaltıyor bence...

Kardeşim 24 yıldır dişlerim çürümemiş. 10 yaşında çürütüp bırakıyor mu bu dişleri yani ergenliğe bile girmeden? Etrafında yaldır yaldır saçı olup kanal tedavisiyle uğraşan onlarca tanıdığım var. Sizin mantığınıza kadınların porselen gibi dişi olması lazım. Her boku dht ye bağlamayın hikaye tabi
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
yav ne hikayesi dolgu nedir  diş çürüğü var demektir benim düşüncem genetik dökülmesi olanların dişleri daha hızlı çürümeye başlıyor vücut dişleride aynen saç gibi hor görüyor sebebini söyliyeyim inflamasyon bağırsakta olan olaylar hem saçı hemde dişlerin ömrünü azaltıyor bence... 2 tane dolgunun 2 diş çürüğü olduğunu belirtmek için yazdım zaten  bir insanın ömrünün sonuna kadar cürüksüz inci gibi dişleri olmaz varsada dünyada sayılıdır  benim babamın saçları 20 yaşındaki biri gibi gür ama 40 yaşındayken ön dişleri hariç hepsi çürüktü şuan 65 yaşında saçları hala sıfır sorun ama ağızda hiç diş kalmadı

hasan34

• Jr. Member
  • **
Kardeşim 24 yıldır dişlerim çürümemiş. 10 yaşında çürütüp bırakıyor mu bu dişleri yani ergenliğe bile girmeden? Etrafında yaldır yaldır saçı olup kanal tedavisiyle uğraşan onlarca tanıdığım var. Sizin mantığınıza kadınların porselen gibi dişi olması lazım. Her boku dht ye bağlamayın hikaye tabi
abi saçı döken sadece dht değilki inflamasyon denen olay var sacta birden dökülmüyorki zamanla   inflamasyon bağırsak sorunları yaratıyor buda dişlerde bakteri oluşumunu arttırıyor dişlerde bundan etkileniyor demek istedim kesinlikle bir baglantısı var buna inanıyorum bak zamanla ortaya çıkacak bu forumdan çok bilgilendim bu aga lı olan insanlar daha erken hastalığa yakalanıyorlar kalpkrizi geçirme riski yüksek erken ölme riski yüksek dişleride ömrünü eksiltiyor demek istedim .

hasan34

• Jr. Member
  • **

ELCEVAP  babanın genetiği sağlam ya senin  koca bir AGA    hormona duyarlı   istisnalardan bahsediyorsun   dış etkenlerde sebep oluyor misal sigara diş çürümesine ben sadece hızlandırıyor bu süreci dedim .

Lauri

• Hero Member
abi saçı döken sadece dht değilki inflamasyon denen olay var sacta birden dökülmüyorki zamanla   inflamasyon bağırsak sorunları yaratıyor buda dişlerde bakteri oluşumunu arttırıyor dişlerde bundan etkileniyor demek istedim kesinlikle bir baglantısı var buna inanıyorum bak zamanla ortaya çıkacak bu forumdan çok bilgilendim bu aga lı olan insanlar daha erken hastalığa yakalanıyorlar kalpkrizi geçirme riski yüksek erken ölme riski yüksek dişleride ömrünü eksiltiyor demek istedim .

Kardeşim pek mantıklı önermeler değil bunlar ya. Canınız mı sıkılıyor anlamıyorum ki. Yaaa hadi geçtim, sen haklısın.

Kellerin diş çürüklerinin daha fazla olduğu kanısına vardık. So what amk? Nereye varacağız buradan? Neye yarayacak bu?

Çok iyi diş bakımının saçlara iyi geleceği önermesinde mi bulunacaksın? Sakız çiğnemenin iyi geleceğini önerenler de olmuştu forumda.

Aklını bunlarla meşgul etme. Kendi dökülmene iyi gelecek etkenleri, en az  yanetki maksimum fayda getirecek tedavi yönetimini geliştir kendin için.

Virtüöz

• Hero Member
Kim nederse desin ahanda bu mastürbasyonun saç dökülmesinde rol oynadığını düşünüyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

hasan34

• Jr. Member
  • **
Kim nederse desin ahanda bu mastürbasyonun saç dökülmesinde rol oynadığını düşünüyorum.
mast yapmasan bu sefer hormonlar vücutta her zaman tavan şalvarlı kadın görsen boşalırsın  vücudun bomba gibi olur yada her zaman rüyalanma  ne yapacaksın masta devam .....     

hasan34

• Jr. Member
  • **
Kardeşim pek mantıklı önermeler değil bunlar ya. Canınız mı sıkılıyor anlamıyorum ki. Yaaa hadi geçtim, sen haklısın.

Kellerin diş çürüklerinin daha fazla olduğu kanısına vardık. So what amk? Nereye varacağız buradan? Neye yarayacak bu?

Çok iyi diş bakımının saçlara iyi geleceği önermesinde mi bulunacaksın? Sakız çiğnemenin iyi geleceğini önerenler de olmuştu forumda.

Aklını bunlarla meşgul etme. Kendi dökülmene iyi gelecek etkenleri, en az  yanetki maksimum fayda getirecek tedavi yönetimini geliştir kendin için.
haklısın  ama merakımdan yazdım...

Virtüöz

• Hero Member
mast yapmasan bu sefer hormonlar vücutta her zaman tavan şalvarlı kadın görsen boşalırsın  vücudun bomba gibi olur yada her zaman rüyalanma  ne yapacaksın masta devam .....   

Mastürbasyonun genetik dökülmesi olmayanlara etkisi yok.Onlar günde 5-6 kez yapsın birşey olmaz.Ama genetik varsa bu mastürbasyon kesinlikle etkiliyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram