Gönderen Konu: 16 Kasım'da Ekim öncesi değerlendirme  (Okunma sayısı 373 defa)

Subzero

• Hero Member
16 Kasım'da Ekim öncesi değerlendirme
« : 09 Ekim 2021, 12:12:58 »
Herkese merhaba
16 Kasım'da Serkan aygın da saç ekimim var saçlarımın durumunu aşağıya atıyorum , yaklaşık 9 aydır finasterid kullanıyorum saç ekimine daha güçlü saçlarla girmek için ve dokulmeyi durdurmak için . Saç ekiminden önce tavsiyeleriniz neler ? Sizce olur mu bu saçlar ? şakak ekimine gerek var mı yoksa sadece ön bölgeye Ekim yapılsa yeterli mi ?
Ön bölge normelden daha yoğun çıkmış ama aslında daha seyrek , Serkan hocadan tek isteğim öndeki saçları yok sayarak Ekim yapması ve sık bir ön bölge ekimi sizce isteklerim karşılanıp güzel bir sonuç alır mıyım ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 16 Kasım'da Ekim öncesi değerlendirme
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2021, 13:39:04 »
Ekime gayet uygunsun zaten uzun zamandır finasterid kullandığın için donör bölgende ki folüküller transfere uygun iyi beslenmiş sağlıklı ve sağlam köklerdir donör çoklu greft açıcısından tolojen oranında azdır bu da saç ortalamanı yükseltir kısaca ekime çok uygun doğru adımlarla iyi araştırıp karar vermissin forumu

Ben çok iyi güzel bir sonuç alacağını düşünüyorum hayırlısı olsun
Global Moderator

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2021, 13:56:46 »
Saç ekimi için riskli grupta olduğunuzu düşünüyorum.Saç yapısı aşırı dalgalı ve sert görünüyor .Bu tür saçları olan kişilerin sonuçları ya çok iyi oluyor yada vasat.Benim forumda bu tür saçları olanlarda gözlemlerim hep bu şekilde oldu.Sanırım kök yapısı farklı olduğu için donör bölgeden alıma göre sonuçlar değişkenlik gösteriyor.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2021, 14:22:27 »
Ekime gayet uygunsun zaten uzun zamandır finasterid kullandığın için donör bölgende ki folüküller transfere uygun iyi beslenmiş sağlıklı ve sağlam köklerdir donör çoklu greft açıcısından tolojen oranında azdır bu da saç ortalamanı yükseltir kısaca ekime çok uygun doğru adımlarla iyi araştırıp karar vermissin forumu

Ben çok iyi güzel bir sonuç alacağını düşünüyorum hayırlısı olsun
peki hintell sence nasıl bir ön çizgi olmali ve sakaklara Ekim gerekiyor mu ? Ortalama kaç greft gider sence ön ve ortadaki saçlı alanlara girilince

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2021, 23:13:55 »
Güncel

Facebook Twitter Instagram