Gönderen Konu: Saç Ektirme Kararı Aldım. Yardım.  (Okunma sayısı 675 defa)

cawlar

• Full Member
Saç Ektirme Kararı Aldım. Yardım.
« : 17 Kasım 2021, 23:09:46 »
Merhabalar
44 Yaşındayım. İzmir de yaşıyorum.
 Saç ektirmeye karar verdim ancak sonuç ne olur tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum.
Sanırım tek seferde kapanma ihtimali yok. İlk ekimi sadece ön tarafa mı yaptırmalıyım? Yoksa önden arkaya seyrelterek mi?(Bu durumda 2. ekim dhı yöntem olur)
Şimdiden teşekkürler.

dreamer87

• Jr. Member
  • **
  • Academica hospital saç ekimi
Ynt: Saç Ektirme Kararı Aldım. Yardım.
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2021, 01:09:15 »
Merhabalar,

Öncelikle almış oldugunuz karar hayırlı olsun ben de 3 gün önce saçımı ektirdim.. Nerede ekim yaptırmayı düşünüyorsunuz? Bence de iki seansta fue tekniği ile ekim olur ve genelde ilk tercih sacın ön çizgisini düzeltmek oluyor ekilecek alan geniş ise fue tekniği tercih ediliyor.. Umarım ekim sonrası da her sey gönlünüzce olur.
  • Ekim Merkezi ismi Academica hospital
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24730.0

Avrasya Hair - Academica Hospital
Greft: 3450
Dhi-Choi Kalemi
Ekim Günü: 16.11.2021
Yas: 34

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2021, 01:26:25 »
saç telleri ince ve açıklık fazla ,burda önemli olan ekim merkezi tercihi olur ,forumu çok iyi araştır kardeşim.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

cawlar

• Full Member
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2021, 15:30:54 »
Merhabalar,

Öncelikle almış oldugunuz karar hayırlı olsun ben de 3 gün önce saçımı ektirdim.. Nerede ekim yaptırmayı düşünüyorsunuz? Bence de iki seansta fue tekniği ile ekim olur ve genelde ilk tercih sacın ön çizgisini düzeltmek oluyor ekilecek alan geniş ise fue tekniği tercih ediliyor.. Umarım ekim sonrası da her sey gönlünüzce olur.

İzmir de yaşıyorum. ektirmek için araştırmalarım devam ediyor. Sibel Hanım ı düşünüyorum. Biraz pahalı ama en düşük paketten burada yaptımak mantıklı geldi. Birde Antalya daki AHD Hakan Doğan ay ekibine yaptırmak arasında kaldım. Orada ki çekincem mesafe. Bakalım henüz karar veremedim. Tecrübeli Arkadaşlardan yorum bekliyorum.
  • Ekim Tarihi: 19/01/2022
  • Ekim Merkezi ismi Sibel Ulusan
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44
19/01/2022 4800 greft

Dr.Sibel Ulusan saç ekimi sonuçları

cawlar

• Full Member
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2021, 15:34:59 »
saç telleri ince ve açıklık fazla ,burda önemli olan ekim merkezi tercihi olur ,forumu çok iyi araştır kardeşim.

Evet saçlarım ince zaten sırım gibi bir saç beklentimiz yok doğala yakınlık derecesi önemli. Dediğiniz gibi bu durumda ekim yeri çok ön plana çıkıyor. Sibel Hanımın ekibi ile Hakan Doğanay ın ekibinden birini tercih etmeyi düşünüyorum.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44
19/01/2022 4800 greft

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2021, 15:39:34 »
Merhaba. Malesef açıklığınız tek Ekimde kapanmayacak kadar geniş. Gerçekçi olmamız gerek. Hayal satmaya gerek yok. Eğer tepeyi umursamam diyorsanız ilk ekimde ön ve orta hattı halledip yolunuza bakabilirsiniz. Ama tabi bunun da bir garantisi yok çünkü %100 başarı sağlanmayabiliyor her Ekimde.
Benim size Önerim iki Ekim planlayın, ilk Ekim ön hat yoğun, ön cizgiyi geride tutup ön ve orta hatta Ekim yaptırın, 2. EKim de de eğer ilk Ekim de başarısı düşük alan olursa oralara da ektirip tepeye yoğun bir Ekim yaptırırsınız.

cawlar

• Full Member
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2021, 15:48:13 »
Merhaba. Malesef açıklığınız tek Ekimde kapanmayacak kadar geniş. Gerçekçi olmamız gerek. Hayal satmaya gerek yok. Eğer tepeyi umursamam diyorsanız ilk ekimde ön ve orta hattı halledip yolunuza bakabilirsiniz. Ama tabi bunun da bir garantisi yok çünkü %100 başarı sağlanmayabiliyor her Ekimde.
Benim size Önerim iki Ekim planlayın, ilk Ekim ön hat yoğun, ön cizgiyi geride tutup ön ve orta hatta Ekim yaptırın, 2. EKim de de eğer ilk Ekim de başarısı düşük alan olursa oralara da ektirip tepeye yoğun bir Ekim yaptırırsınız.

Açıklık fazla dolayısıyla iki ekim şart gibi durmakta. Sizin de dediğiniz gibi ön hattı biraz geriden alıp ilk ekimi bu şekilde gerçekleştirip sonraki çıkış durumlarına göre planlama yapmaya karar verdim.
Bu arada tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Acaba Antalya ya veya istanbul a gidip gelmek ekim için bir handikap olur mu?
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44
19/01/2022 4800 greft

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Kasım 2021, 17:56:38 »
Açıklık fazla dolayısıyla iki ekim şart gibi durmakta. Sizin de dediğiniz gibi ön hattı biraz geriden alıp ilk ekimi bu şekilde gerçekleştirip sonraki çıkış durumlarına göre planlama yapmaya karar verdim.
Bu arada tüm yorum yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Acaba Antalya ya veya istanbul a gidip gelmek ekim için bir handikap olur mu?

Hayır hiçbir şekilde handikap oluşturmaz , insanlar Amerika’dan, İngiltere’den kalkıp geliyor :)
Mümkünse minimum ilk 3 gün Ekim yaptırdığınız şehirde kalın.
İmkan varsa biraz daha kalırsanız yararınıza olur. Ha tabi aynı gün Ekim yaptırıp dönenler de var ama bence her ihtimale karşın en az 3 gün kalınmalı.

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Kasım 2021, 18:34:23 »
bence olur neden olmasın bu durumda olupta çok çok iyi sonuç alan çok sayıda arkadaşımız oldu ,ayrıca donör bölge güçlü görünüyor bu durum çok önemli bir avantaj.kafa yapısıda küçükse ekim mutlaka denemeli bence.

cawlar

• Full Member
« Yanıtla #9 : 18 Kasım 2021, 22:40:47 »
bence olur neden olmasın bu durumda olupta çok çok iyi sonuç alan çok sayıda arkadaşımız oldu ,ayrıca donör bölge güçlü görünüyor bu durum çok önemli bir avantaj.kafa yapısıda küçükse ekim mutlaka denemeli bence.

evet deneyeceğim. Teşekkürler.
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 44
19/01/2022 4800 greft

Facebook Twitter Instagram