Gönderen Konu: Saç Ekimi Yaptırma Kararı  (Okunma sayısı 2119 defa)

exaybachay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Yaptırma Kararı
« : 23 Ekim 2018, 18:56:15 »
Merhaba Arkadaslar,

Siteye dün abone oldum ve siz bilgili arkadaslara danısmak istedim.
Uzun bir süredir aklımda vardı ve bir türlü cesaret edemiyordum ve herhangi bir yere güvenemiyordum. Yazın kaştayken tanıştıgım bir hanımefendi sayesinde gaza geldim :) Kendisi Anatomica'da çalışıyormuş.
Gecen hafta kendilerine foto atıp fiyat bilgisi aldım. Gelen cevap 3000-3500 arası graft yapılacak ve ücret olarak 8000 TL oldugunu belirttiler. (ilaç sampuan losyon dahil) Hotel isteniyorsa 8400 TL. Tabiki  bana çok yüksek geldi ücret.
Sonrasında bir arkadasın duydugu baska bir yere sordum. (Estepalace) Onlar da 3500-4000 arası ekim yapılacağını ve ilac, sampuan vs dahil 5000 TL oldugunu söylediler. Kasımda fiyat artısı olacakmış. Ama ekim ayı icinde 100 TL kapora ile kasım ayı icin rezerv yapılıp, ekim fiyatından faydalanabilirsiniz dediler. Gerçekten ilgili görünüyorlar. Ama forumda okuduklarıma ve kendi gözlemlerime dayanarak çok fazla reklam yapıyorlar gibi geldi bana..(ben de reklamcıyım:) ) Ve bircok basarısız sonuc var..Tabi bunların çoğu eski zamana yönelik sonuclar..Yıl 2018 i bitirmek üzereyken daha da tecrubelenmiş olabilirler mi?
Etrafta çok fazla ekim yapan yer var ve kafa karasıklıgı cok fazla olmaya basladı. Yaptıracaksam da bu sene bitmeden yaptırmak istiyorum. Çünkü sene bitmeden 1 haftalık iznimi kullanıp o sürecte ekim yaptırsam guzel olur. O şekilde işe gitmem mümkün degil :/
Onlara attıgım fotoları buraya koyuyorum ve fikrinizi ögrenmek isterim..(Traş olmadan önce berberde cektirmiştim)

exaybachay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Yaptırma Kararı
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2018, 18:58:47 »
Bir de traş sonrası foto ekliyorum.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2018, 19:13:33 »
Merhaba foruma hoşgeldiniz,

Öncelikle saç ekimi öyle aniden karar alınıp düzgün araştırmadan yapılmamalı. Yaşanacak pişmanlığın geri dönüşü bazen olmuyor maalesef. Forumu saç ekimi yaptırmadan keşfetmeniz sizin için büyük bir artı bunu konuları araştırdıkça kendinizde fark edeceksiniz. Bence saç ekimi için uygun bir adaysınız doğru yapılacak ellerde sizi memnun edecek bir sonuca ulaşabilirsiniz. Özellikle bu estetik operasyon olduğu için fiyat bana göre ikinci planda olmalı. Malum operasyon sonrası ömür boyu o saçları taşıyacaksınız bazen ekim yaptıranlar eski hallerini bile arar oluyorlar. Forum çok büyük, çok fazla sizi bilgilendirecek konular var mutlaka saç ekimi aceleye getirmeden önce bu konuları araştırın zamanla daha bilinçli olacaksınız zaten. Özellikle forumlardaki konuları açılan cerrahlara mail olarak mevcut saçlarınızın fotoğraflarını gönderip ayrıca bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle dökülen saçlarınızda tamamen ölmemiş gibi gözüküyor medikal tedavileri de araştırmanızı öneriyorum.

Şimdiden kolay gelsin  :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2018, 01:54:05 »
Foruma hoşgeldiniz donör bölgeniz kalıteli duruyor ekime uygunsunuz
Ama bu iş ona güvendim bunu önerdiler diye malesef olmuyor Arkadaşınızda saç ekse bu iş çok bambaşka bir boyut o yüzden kendinize güvenin bu işi kendiniz araştırıp doğru ekimi yaptırabilirsiniz ancak başkasının beğendiğini beğenmezsiniz başkasının beklentisi sizim beklentiniz olmaz o yüzden kendiniz araştırın kendinize 6 ay bu iş için boş vakitlerinizde forumda ekimleri inceleyin ben dahil herkesten sadece fikir alın Ekiminizi yaptıracağınız yere örnekleri inceleyerek kesinlikle maddi durumunuzuda ekleyerek kemdiniz karar veriniz
Global Moderator

Uyumsuz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2018, 09:33:58 »
Hoş geldın.Saç ekimi yaptırmadan once ekım yapılcak yerı iyi arasıtırp klinigi bastan sona gez.Sana karsı ilgi yaklasımları nasıl ekım oncesı test yaptır.Test yaptırmadan ekım yaptırma ekım sonrası suprızler bekleyebılır.

exaybachay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2018, 18:54:07 »
Arkadaşlar geç geri dönüş yaptım kusura bakmayın. İlginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi biraz daha bekleyip iyice araştırdıktan sonra kararımı vereceğim. Ama çok fazla secenek olduğu ve benim de surekli bu merkezleri test edip gezemeyeceğim için bu yıl yaptırmak artık çok zor :) Yaza saçlı girerim belki dedim ama olmadı :D
Saç kesilmeden ekim yapılabilmesi benim sacım icin uygun mudur acaba? Öyle de bir yöntem varmış. Daha tam detaylı arastırma fırsatı bulamadım.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2018, 12:32:10 »
Traşsız ekimi sormak lazım, ama genelde kaçınıyor merkezler. Çok az açıklık olduğu zaman belki. Üstteki saçlar gidici ne yazık ki, güzel bir ekimle başarılı aonuç alabilirsin dostum. Hayırlıaı olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Ekim 2018, 12:35:53 »
Traşsız ekime uygun olduğunuzunu düşünmüyorum açıklık az degil
Global Moderator

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2018, 10:41:48 »
 Geçmiş olsun kardeşim

Yaşınızı yazmış olabilirsin göremedim

Kalan saçlarınızın  dökülme evresi bitmemiştir tabiki

Ama kalanların bundan sonra çok az dökülmesi olacak gibi

Hacimli  saçlarınız var

Sağlıklı bir ekim ile mutlu olacağınızı umuyorum

Size yapılan iyi yada kötü yorumları  not alın

Size en yakın dökülme tiplerini inceleyin

Aklinizda ne kadar ekimci varsa  aratarak özellikle  1 yıllık  olan sonuçlara bakın

Sadece burasi değil ne kadar saç ekim siteleri varsa demiyorum
Elinizden geldiğince araştırma yapın

Ve en önemlisi  söylentilere gelmeyin
Kendi kararınız olsun doktor seçimi

Ek olarak kalan saçlarınızı muhafaza etmeye çalışın

Kafadan hacamat ile 6 ayda 1
Finansterid ile  günde 1
Xpecia ile günde 2
Dermarolller ile haftada 2
Kan yapıcı ve inceltici meyve ve sebzeler her zaman

Allah başka dert vermesin

exaybachay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Kasım 2018, 18:32:33 »
Çok sağolasın dostum.
Yaşım çok göstermesem de 38 oldu :) Baba tarafında zaten saç dökülmesi, kellik durumu var..Amca, kuzen fln..gidiyor..Benim de kaçısım olamadı dolayısıyla :))
Dediklerinizi not alıp uygulamayaca çalışacağım.

Cok tesekkur ederim.

Geçmiş olsun kardeşim

Yaşınızı yazmış olabilirsin göremedim

Kalan saçlarınızın  dökülme evresi bitmemiştir tabiki

Ama kalanların bundan sonra çok az dökülmesi olacak gibi

Hacimli  saçlarınız var

Sağlıklı bir ekim ile mutlu olacağınızı umuyorum

Size yapılan iyi yada kötü yorumları  not alın

Size en yakın dökülme tiplerini inceleyin

Aklinizda ne kadar ekimci varsa  aratarak özellikle  1 yıllık  olan sonuçlara bakın

Sadece burasi değil ne kadar saç ekim siteleri varsa demiyorum
Elinizden geldiğince araştırma yapın

Ve en önemlisi  söylentilere gelmeyin
Kendi kararınız olsun doktor seçimi

Ek olarak kalan saçlarınızı muhafaza etmeye çalışın

Kafadan hacamat ile 6 ayda 1
Finansterid ile  günde 1
Xpecia ile günde 2
Dermarolller ile haftada 2
Kan yapıcı ve inceltici meyve ve sebzeler her zaman

Allah başka dert vermesin

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Kasım 2018, 19:13:03 »
Welcome to hair dream :)
Kardes, iyice arastir, bilgilen öyle yap.... uzmana ve icine sinen yere ektir.....

Facebook Twitter Instagram