Gönderen Konu: Saç Ekim Merkezi Kararı  (Okunma sayısı 420 defa)

kel piero

• Full Member
Saç Ekim Merkezi Kararı
« : 15 Eylül 2022, 18:29:54 »
Arkadaşlar 1 haftadır bütçeme uygun bir kaç merkezle sosyal medya ve telefon üzerinden görüşmelerim oldu. karar vermekte zorlanıyorum açıkçası o yüzden sizlere danışmak istedim. görüştüğüm yerler ve fiyatları şöyle

şahin çelik .15bin
serkan aydın 13bin
ahmet tosun 13bin
medeks 13 bin
sibel ulusan 18bin

asuman hakan doğanay serkan aygın gibi isimlerle de görüştüm ancak greft başı 1euro istedikleri için 35-50bin arası fiyat çıkıyor o yüzden beni aştığı için onları eledim. fiyat performans olarak yukarıdakileri değerlendirmek istiyorum. sizce ön çizgi başarısı doğal ekim görünen olarak hangisini önde görüyorsunuz. saçımın fotoğraflarını önceki açtığım konunun linkini aşağıya bırakıyorum oradan bakabilirsiniz. şimdiden hepinize teşekkürler

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28492.0

kel piero

• Full Member
Ynt: Saç Ekim Merkezi Kararı
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2022, 19:08:06 »
birde benim saçıma safir fue tekniği mi yoksa dhi mı daha iyi olur?
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Bilemedim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2022, 20:18:01 »
Bende Medeks ile görüştüm 18.000 dediler yanlış olmasın

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2022, 22:18:57 »
şahin çelik  ve ahmet tosun bu listede diğerlerinden daha iyiler bence.

Bakbi96

• Full Member
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2022, 22:31:51 »
Arkadaşlar 1 haftadır bütçeme uygun bir kaç merkezle sosyal medya ve telefon üzerinden görüşmelerim oldu. karar vermekte zorlanıyorum açıkçası o yüzden sizlere danışmak istedim. görüştüğüm yerler ve fiyatları şöyle

şahin çelik .15bin
serkan aydın 13bin
ahmet tosun 13bin
medeks 13 bin
sibel ulusan 18bin

asuman hakan doğanay serkan aygın gibi isimlerle de görüştüm ancak greft başı 1euro istedikleri için 35-50bin arası fiyat çıkıyor o yüzden beni aştığı için onları eledim. fiyat performans olarak yukarıdakileri değerlendirmek istiyorum. sizce ön çizgi başarısı doğal ekim görünen olarak hangisini önde görüyorsunuz. saçımın fotoğraflarını önceki açtığım konunun linkini aşağıya bırakıyorum oradan bakabilirsiniz. şimdiden hepinize teşekkürler

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28492.0

Güncel mi verdiler bu fiyatları

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2022, 11:11:44 »
Bende Medeks ile görüştüm 18.000 dediler yanlış olmasın
doğrudur sabit fiyatımız 18bin dediler ama fotoğraflarıma baktınız mı bilmiyorum açıklığım az olduğu için bizi çok fazla zorlamaz dediler o yüzden sana uygulanacak işlemin fiyatı 13bin olur dediler. kişiye göre fiyat çıkarabiliyorlar anladığım kadarıyla
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2022, 11:13:32 »
şahin çelik  ve ahmet tosun bu listede diğerlerinden daha iyiler bence.

bende şahin hoca  ve medeks arasında kaldım en son olarak. p.tesi kararımı vereceğim şu anda şahin çelik 1 adım önde
« Son Düzenleme: 17 Eylül 2022, 11:28:33 Gönderen: lalati »
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2022, 11:18:43 »
@Bakbi96  evet dostum fiyatlar güncel geçen hafta aldım. ancak beni normal bi ekim olarak değerlendirmediler fotoğraflarımdan göründüğü gibi açıklığım az sadece sıklaştırma yapılack o yüzden fiyatlar tamamen kel birine göre biraz daha aşağıda. ayrıyeten sağlık çalışanıyım bunu söylediğimde biraz daha yardımcı olmaya çalıştılar
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Bilemedim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Eylül 2022, 21:53:24 »
Ben Medeks ‘te karar kıldım ay sonu İçin randevumu aldım Gökhan bey oldukça emin ve güven verici şekilde bilgikendirme yaptı herkesin saçı istediği gibi olur inşallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Eylül 2022, 23:39:20 »
Fiyatlar yanlış

Ve daha önce açtığınız konu var ğaylaşımı oradan yapmalıydınız her soruya ayrı konu açılmaz forumda bir konu üzerinden her şey paylaşılır
Global Moderator

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #10 : 19 Eylül 2022, 00:02:47 »
Fiyatlar yanlış

Ve daha önce açtığınız konu var ğaylaşımı oradan yapmalıydınız her soruya ayrı konu açılmaz forumda bir konu üzerinden her şey paylaşılır
k.bakmayın hocam forumda yeniyim tam hakim değilim kurallara. fiyatlarda yanlışlık yok fiyatlar bana yani  kişiye özel verildi. saçıma göre açıklık az olduğu için normal fiyattan daha düşük yapacaklarını söylediler. normali şahin bey 18 bin medeks 18bin ahmet tosun 14bin serkan aydın 15bin
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Facebook Twitter Instagram