Gönderen Konu: 2 yıl finasterid kullanımı  (Okunma sayısı 2919 defa)

Esrar

• Yeni üye
  • *
2 yıl finasterid kullanımı
« : 14 Kasım 2022, 01:50:20 »
 21 yaşında finasteride başladım 23 yaşındayım. Hiç Bi sıkıntı yok saçlarım çıkmasa bile kalınlaştı baya. Eskiye göre çok iyi durumdalar. 2 yıl sürekli kullandım 1 ay ara vermek istiyorum acaba dçkülürmü bu arayı versem Fin olmasa kesinlikle keldimçok incelmişti boşluklar olmuştu ama beni5 yıl önceki halime attı 8)

GhostOfSparta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2 yıl finasterid kullanımı
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2022, 01:31:51 »
yan etki falan oldu mu hiç, ereksiyon, depresyon tarzı ?

Esrar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2022, 01:53:25 »
Knk ereksiyon konusunda en ufak Bi sıkıntı yaşamadım. Bazıları diyo sabah ereksiyon um kayboldu felan Bende hiç öyle sorun olmadı. Depresyon konusundaysa ilaca başladığımdan beri kafa çok rahat saç dökülmemi durdurdu. Eskisinden dahada mutluyum. Bende tek yan etki sperm de sıvılaşma oldu. Ama bazen normal oluyo bazen biraz sulu geliyo tek sıkıntı bu. Oda fazla büyütülecek Bi yan etki değildir heralde

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2022, 00:30:06 »
Knk ereksiyon konusunda en ufak Bi sıkıntı yaşamadım. Bazıları diyo sabah ereksiyon um kayboldu felan Bende hiç öyle sorun olmadı. Depresyon konusundaysa ilaca başladığımdan beri kafa çok rahat saç dökülmemi durdurdu. Eskisinden dahada mutluyum. Bende tek yan etki sperm de sıvılaşma oldu. Ama bazen normal oluyo bazen biraz sulu geliyo tek sıkıntı bu. Oda fazla büyütülecek Bi yan etki değildir heralde

boş ver sulu olsun ne zararı var  :) yan etki sayılmaz .

Esrar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2022, 00:32:22 »
Bırakınca geçerimi kesin acaba. Bide siz kullanıyormusun. Kullanıyorsanız kaç yıldır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2022, 15:02:03 »
baya sağlıklı hale getirmiş saçlarını kullanmadan önceki resmin yok mu?
Global Moderator

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #6 : 20 Kasım 2022, 11:11:40 »
1 yıl kullanmayınca Gidiyordu bildiğim kadarıyla

Esrar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2022, 11:15:19 »
Kullanmadan önceki foto yok ama bu kullanmaya başladıktan 10 ay sonra felan o seyrek yerlerin hiç biri kalmadı şuanda net bakınca ortadaki seyreklikler gözüküyo 1.5 yıl sonra o seyreklikler gitti kompla kalınlaştırdı ordaki ince kılları

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2022, 12:07:42 »
Kullanmadan önceki foto yok ama bu kullanmaya başladıktan 10 ay sonra felan o seyrek yerlerin hiç biri kalmadı şuanda net bakınca ortadaki seyreklikler gözüküyo 1.5 yıl sonra o seyreklikler gitti kompla kalınlaştırdı ordaki ince kılları
Herkesin net Bakınca Seyrek gözükür saçların baya Toparlanmış

Esrar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2022, 13:25:07 »
Allahtan araştırmışımda proscarı bulmuşum yoksa kesin keldim şuanda

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Kasım 2022, 13:45:33 »
Gözle görülür anlamda etkiyi 10. Ayda mi aldın , 7.5 aydır fin kullanıyorum tatmin edici bişey göremiyorum henuz umudum azalıyor
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Esrar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2022, 13:52:17 »
İlk 12 ay çok az kalınlaşma oldu. 12 aydan sonraki süredede baya artık kalınlaştı seyreklikler kapandı. Ama saçımın çıktığını sanmıyorum ince olan saç tellerinin hepsi kalınlaştı oyle oluncada seyreklikler kapandı

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2022, 15:02:13 »
İlk 12 ay çok az kalınlaşma oldu. 12 aydan sonraki süredede baya artık kalınlaştı seyreklikler kapandı. Ama saçımın çıktığını sanmıyorum ince olan saç tellerinin hepsi kalınlaştı oyle oluncada seyreklikler kapandı
Anladım teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2022, 15:19:15 Gönderen: muroreis »
Her gün 1/4 proscar 

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 29 Kasım 2022, 15:19:58 »
Şu açıdan güncel olarak aynı fotoyu atma şansın var mı daha düzgün before after olur inceleriz
Her gün 1/4 proscar 

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #14 : 29 Kasım 2022, 15:50:13 »
şu an saçın güncel durumunu atarmısın

Facebook Twitter Instagram