Gönderen Konu: Xpecia böbrekleri yoruyor abiler  (Okunma sayısı 685 defa)

Casper2

• Yeni üye
  • *
Xpecia böbrekleri yoruyor abiler
« : 25 Aralık 2022, 18:35:36 »
Merhaba arkadaşlar ben 2 yıldır günde 2 tane olmak üzere xpecia kullanıyorum ve gerçekten benim mucizem oldu diyebiliriz belki 4 ay daha kullanmasam saçlarım giderdi o derece topladı. Ben hemşireyim geçenlerde bi değerlerime baktırayım dedim günde en az 4.5 5 litre su içmeme rağmen kreatinin değerim baya bi yüksek çıktı hatta belkide böbreklerde taş bile yapmış olabilir ultrasona girecem konuyla ilgili haberdar ederim sizi. Bunu buraya yazma nedenim hiç olmazsa bile 6 veya 9 ayda bir değerlerinize baktırın öyle kör kütük şekilde kullanmayın içinde fazla madde var ve bunun emilimi atılımı böbrekleri yoruyor en azından ara verip kullanmakta fayda var.

hERAng

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Xpecia böbrekleri yoruyor abiler
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2022, 00:52:45 »
Ben 1 ay kullandim  biraz iyi geldibama cok sivilce yapti  sanırım bu yuzden bırakıcam

Casper2

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2022, 01:19:58 »
İçinde biotin olduğu için yapabiliyor evet

probably-kel

• Jr. Member
  • **
  • Ah Sh*t, Here We Go Again
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2022, 15:21:19 »
çıktı mı böbrek taşı?
.
Vive la patrie, vive la nation, vive la liberte!

Ennio Morricone - L'estasi dell'Oro
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2022, 22:00:09 »
Eger dokunuyorsa kullanma kardeşim
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2022, 22:02:30 »
 zararlıysa bırak.insallah kotu bişi çıkmaz dr yasaklamazsa kullan yasaklarsa proscar deneyebilirsin masajla dısardan besle saçları.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

GhostOfSparta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ocak 2023, 18:34:28 »
bende kullanmıştım, kreatin kinaz değeri ortalama 200 olması lazımken bende 11250 çıktı, direkt bıraktım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Ocak 2023, 18:38:05 »
 xpecia sıkıntılı içine ne olduğu belli değil uretildiği yerde merdiven altıymış
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 07 Ocak 2023, 23:42:29 »
Ben de uzun süredir xpecia kullanıyorum finasteride geçme düşüncem var eczaneden ne diyip alıyoruz bilen var mı acaba
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 07 Ocak 2023, 23:43:38 »
 proscar de .al 5 bol parcaları kapalı kapta sakla.youtubeye finasterid proscar falan yaz nasıl boluneceğini gorursun.

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2023, 00:24:25 »
proscar de .al 5 bol parcaları kapalı kapta sakla.youtubeye finasterid proscar falan yaz nasıl boluneceğini gorursun.

Abi maddi sorunum yok acaba propecia mı alsam diye düşünüyorum proscarda tedarik sorunu falan oluyor yazıyorlardı ve propecia her eczanede bulunuyor mu
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 08 Ocak 2023, 00:41:17 »
 tedarik sorunu olmaz ya ikisinide bulursun ya bulamazsın.bedavadan o kadar para vermeye gerek yok maddi sorunla alakalı değil.saçma olur o parayı vermek

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2023, 01:33:59 »
tedarik sorunu olmaz ya ikisinide bulursun ya bulamazsın.bedavadan o kadar para vermeye gerek yok maddi sorunla alakalı değil.saçma olur o parayı vermek

Anladım abi son sorum, 2 günde bir mi her gün mü kullanmak gerekir
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2023, 08:59:06 »
 her gün

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2023, 10:02:09 »
Bende 12 ay kerozan artik biotin kullandim.ayda bir şaşmaz sag bogrumde yan tarafta bir agri gelir 2 saat gecmez sonra 2 saat sonra gecerdi ama hic sasmadi her ay 2 saat agridi gecti.son aylarda biraktim ve o agri olmadi tahminim karacigeri falan yoruyoruz vucut tepki veriyor .kerozan arti biotin en dogalallari sozde ama fazlasi zarar herseyin.vitamin bagimliligi ilac bagimligi cok kotu birsey vucut icin kanimca.finans omur boyu dusunemiyorum vucut icin
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram