Gönderen Konu: Dr.Bekir Bek / 3.672 Greft / 29-30 Ocak  (Okunma sayısı 4929 defa)

Stancu10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr.Bekir Bek / 3.672 Greft / 29-30 Ocak
« : 31 Ocak 2024, 15:06:26 »

Merhaba arkadaşlar, 29-30 Ocak tarihlerinde iki günlük süren bir ekim süreci geçirdim. Bekir Hoca’yı forumda paylaşan arkadaşlar sayesinde buldum. Aslında ben süreci paylaşmayı düşünmüyordum ancak Bekir Hoca’ya forumda paylaşım yapan arkadaşlar sayesinde ulaşmam, gayet memnun geçirdiğim ekim sürecini paylaşmamamın bencilce olacağını düşünmem ve forumdaki dayanışmaya katkı sağlamak amacıyla sürecimi paylaşmaya karar verdim.

Ekimden 3 hafta önce Bekir hoca ile ön bir planlama yaptık ve ekim tarihini belirledik.

Ekim günü öncelikle planlamayı netleştirdik ve ön bölgede sık bir ekim ile birlikte açık alanın yarısından biraz fazlasını kapsayacak şekilde planlama yapıldı ve kalan bölge için de duruma göre ileri tarihte ikinci bir ekim planlandı. Ekim planlanan alan bir kalıpla karşılaştırıldı ve yaklaşık 3.600 civarında greft alınması planlandı.

Traş sonrası saat 10 civarında kök alma işlemlerine başlandı. İlk aşamada yaklaşık 900 kök alındı ve sonrasında yaklaşık 10 dk ara verildi. Sonrasında alınan 900 kökün ekimi yapıldı ve yemek molası verildi. Yemek sonrası aynı şekilde 900 civarı kök alındı ve kısa bir mola sonrası alınan kökler ekildi ilk gün süreç yaklaşık saat 20.00’ye doğru sona erdi.

İkinci günde de benzer şekilde işlemler devam etti ve 9 civarında başlayan ekim saat 19.00 civarında sona erdi.

Bekir hoca’ya 2 Asistanı yardımcı oluyor ancak her an her işlemi Bekir hoca kendisi gerçekleştiriyor. Kök alma ve kanal açmayı Bekir hoca yaparken asistanı tarafından Bekir hoca kanal açtıkça saç kökleri yerleştiriliyor, Bekir hoca yerleştirilen kökleri duruma göre düzeltiyor. Bekir hoca aç ve yerleştir yöntemi gerçekleştiriyor, kanal açılıyor ve saç ekiliyor. Tüm kanallar açılıp sonradan ekime geçilmiyor. Ayrıca 900 kök alınıp ekildiği için kökler yaklaşık 2 saat beklemiş oluyor uzun bir süre geçmiyor.

İkinci günün sonunda Bekir hoca tarafından ekim sonrası 10 günde nelerin yapılacağı gün gün yazıyor ve yıkama, takviye, iyileşme süreci ile ilgili her şey çok detaylı bir şekilde anlatılıyor ve hoca ayrıca detaylı bir şekilde yazıya geçirerek teslim ediyor. Annem, eczacıya gittiğinde eczacı bile sormuş ve bu kadar detaylı, özenli bir anlatım olduğu için doktor beyin ismini istemiş kendisi de ekim düşünüyormuş :)

Doktor bey ve asistanları ekim sürecinde her anlamda yardımcı oluyor, soruları sabırla ve samimiyetle yanıtlıyorlar.

Operasyonun iki gün sürmesi ve gün içinde de uzun saatler almasının sebebi Bekir Hoca’nın kök alımında ve diğer süreçlerde çok hassas davranmasından kaynaklanıyor.

Ekim süreci sonrasında şu an için rahatsız edici ödem, şişlik veya ağrı bulunmuyor.

Bekir hoca ekimi yeni açtığı kliniğinde gerçekleştiriyor, hijyenik açıdan da oldukça özenli davranılıyor.

Ücret şu an için 80.000 TL ancak önümüzdeki aylarda değişim olacak mı bilgim yok.

Özellikle Ankara’daki arkadaşlar için Bekir hocanın bir şans olduğunu düşünüyorum, yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Stancu10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Bekir Bek / 3.672 Greft / 29-30 Ocak
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2024, 15:09:24 »
A

ARS

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2024, 15:27:26 »
ekim güzel duruyor..yaş kaç acaba

Stancu10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2024, 15:36:43 »
ekim güzel duruyor..yaş kaç acaba

Yaşım 27

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2024, 18:32:31 »
Selamlar Hayır olsun Dr bekir bek saç ekiminiz planlamanız açık alana göre çok doğru planlanmış
Bu alan tek ekimle kapanmaz zaten ön hat ve gerisi gayet güzel planlama yapılmış.
Sık bir saç ekimi açık alana göre çok doğru biz saç çizgisi tasarlanmış güzel doğru bir seçim saç durumun için hayırlı olmasını dilerim

Güzel önzenli ve detaylı konun için ise ayrıca teşekkür ederim.
Global Moderator

Stancu10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2024, 18:43:22 »
Selamlar Hayır olsun Dr bekir bek saç ekiminiz planlamanız açık alana göre çok doğru planlanmış
Bu alan tek ekimle kapanmaz zaten ön hat ve gerisi gayet güzel planlama yapılmış.
Sık bir saç ekimi açık alana göre çok doğru biz saç çizgisi tasarlanmış güzel doğru bir seçim saç durumun için hayırlı olmasını dilerim

Güzel önzenli ve detaylı konun için ise ayrıca teşekkür ederim.

Selamlar Hintell Hocam ben teşekkür ederim ilgiliniz için 🙏

yavuz06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2024, 21:59:14 »
Güzel Ekim hocam hayırlı olsun.Güncellemeyi unutma lütfen:)

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2024, 22:39:12 »
Ekim gayet temiz ve güzel görünüyor .kaliteli bir işçilik ortaya konulmuş bu net bir şekilde anlaşılıyor fotoğraflardan yalnız saç tellleriniz çok ince ve açıklık fazla .bu bakımdan aşırı bir beklenti içerisinde olmamak lazım ama ben genede bu ekimden güzel bir sonuç bekliyorum umarım yanılmam.

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2024, 22:42:37 »
Maşallah çok güzel bir saç ekimi planlamış berk hoca finasterid önerdi mi kendi saçlarınız baya zayıf bu doktor bu işi çok iyi biliyor o yüzden local olarak da önerileri olmuştur finasterid gibi gelişi güzel saç ekmiyor adam
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Stancu10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2024, 22:51:17 »
Güzel Ekim hocam hayırlı olsun.Güncellemeyi unutma lütfen:)

Bir aksilik olmazsa 10 Şubat’ta kabuk dökümü olacak güncelleyeceğim inşallah hocam

Stancu10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2024, 22:53:21 »
Ekim gayet temiz ve güzel görünüyor .kaliteli bir işçilik ortaya konulmuş bu net bir şekilde anlaşılıyor fotoğraflardan yalnız saç tellleriniz çok ince ve açıklık fazla .bu bakımdan aşırı bir beklenti içerisinde olmamak lazım ama ben genede bu ekimden güzel bir sonuç bekliyorum umarım yanılmam.

Umarım yanılmazsınız hocam ben de durumumun farkında olduğum için kaliteli çalışan bir doktora yaptırmak istedim, umarım süreç iyi ilerler şu an için gayet memnunum

Stancu10

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2024, 22:54:53 »
Maşallah çok güzel bir saç ekimi planlamış berk hoca finasterid önerdi mi kendi saçlarınız baya zayıf bu doktor bu işi çok iyi biliyor o yüzden local olarak da önerileri olmuştur finasterid gibi gelişi güzel saç ekmiyor adam

Evet hocam çok hassas bir şekilde çalışıyor ancak ben yaşım ve medeni durumumdan ötürü finasterid kullanmak istemiyorum ilaç hakkında çok detaylı bir araştırma da yapmadım, ilerleyen süreçte belki değerlendirebilirim…

ARS

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Şubat 2024, 01:06:19 »
Bekir hoca donörden manuel alım yapmıyor demi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları