Gönderen Konu: Dr.Bekir bek 2800 Greft ANKARA  (Okunma sayısı 18062 defa)

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dr.Bekir bek 2800 Greft ANKARA
« : 17 Aralık 2023, 23:39:53 »
Merhaba Ankara Dr.bekir ile yapılan saç ekim sürecimi paylaşmak istiyorum.Burada az çok bilindiği üzere Bekir bey bütün işlemi baştan sona kendisi yapıyor ve çok profosyonel bir şekilde sabırla yapıyor.Hlc de ve muttalip keser de olduğu gibi greftleri aldıktan kısa bir süre sonra yerleştiriyor.Ve bunu yaparken hem mikroskop kullanıyor hem kullandığı yöntem çok güzel bir yöntem.Bu benim açımdan önemli bir durumdu.Bunun dışında hemşireleri gayet yetenekli ve kibar insanlar .Orada olduğum 2 gün boyunca benimle çok güzel ilgilendiler.Aslında arkadşaşlar uzun uzadıya anlatmak isterdim ama bence operasyon sonrası resimler yapılan işin kalitesi hakkına bir fikir veriyor.Şuan doktor tarafından bu fiyata yapılan bir saç ekimi gerçekten bir fırsat.Dr bekir le konuştuğumda hedefinin esas olarak yurtdışı piyasası olduğunu ama türk hastalara da memnuniyetle ekim yapacağını söyledi ama bu süreçte  ister istemez fiyatının yükseleceğini belirtti.Yani ne kadar daha bu fiyatlarda olur bilmiyorum.

operasyon ile ilgili kısaca bahsetmek gerekirse saç çizgisi planlaması bile 45 dk sürdü.Bütün istekleriniz mantık çerçevesinde dikkate alınıyor.Dr  bey kök alımını büyük bir titizlikle yapıyor.Her hastasında 2.ci bir şansı olması için elinden geleni yaptığını buna göre donör alımı gerçekleştridiğini söyledi.Dr bekir benim için yaptığı saç çizgisine ve sıklığına bayıldım.Ayrıc saçlarım ön bölgede beyaz ağırlıktaydı ama ekim sonrası siyah ağırlık olunca daha bir sevindim.Buradan hocama ayrıca teşekkür ediyorum:)))

Fotoğrafları paylaşıyorum(fotoğraflar klinikte çekildi) lütfen düşüncelerinizi paylaşın arkadaşlar

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Bekir bek 2800 Greft ANKARA
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2023, 23:40:39 »
.

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2023, 23:51:35 »
12.gün

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2023, 23:53:22 »
1.ay

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2023, 23:55:12 »
Hedefim yaza daha sık ve siyah:) saçlı,dövmeli ve fit bir vücutla girmek ;D ;D (spora da başladım)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2023, 00:54:03 »
ön çizgi tasarımın ve saç ekim sıklığın çok güzel olmuş saç geçişlerini de güzel yapmış bekir hoca
gayet kaliteli bir saç ekimi umarım güzel sonuç alırsınız hayırlı olsun
Global Moderator

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2023, 19:40:12 »
hayırlı olsun .saç kalitesi,açıklık ve yaş ve hatta saç rengide dahil olmak üzere iyi bir sonuç için tüm şartlar oluşmuş .dr seçimide gayet güzel .bu ekimden ultra bir sonuç bekliyorum ben şahsen  |-nazarboncugu-|

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Aralık 2023, 21:21:01 »
ön çizgi tasarımın ve saç ekim sıklığın çok güzel olmuş saç geçişlerini de güzel yapmış bekir hoca
gayet kaliteli bir saç ekimi umarım güzel sonuç alırsınız hayırlı olsun
Teşekkür ederim @hintell hocam.Sizden bu yorumları duymak güzel

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2023, 21:22:04 »
hayırlı olsun .saç kalitesi,açıklık ve yaş ve hatta saç rengide dahil olmak üzere iyi bir sonuç için tüm şartlar oluşmuş .dr seçimide gayet güzel .bu ekimden ultra bir sonuç bekliyorum ben şahsen  |-nazarboncugu-|
Teşekkür ederim hocam.İnşaAllah beklediğin gibi olur:))Ben de ultra bir sonuç isterim |-onayisareti-|

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2023, 22:58:33 »
Saç ekiminiz harika olmuş keser gibi ekim yapıyor maşallah doktor umarım çok güzel sonuç olur

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Aralık 2023, 07:32:52 »
Saç ekiminiz harika olmuş keser gibi ekim yapıyor maşallah doktor umarım çok güzel sonuç olur
Teşekkür ederim hocam inşaAllah

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2024, 21:32:53 »
Merhaba sayın forum sakini arkadaşlar.Dr Bekir bey de  ektirdiğim saçların 2.ay sonuçlarını paylaşıyorum.Saçların bir kısmı döküldü.Azalmakla birlikte hala dökülme devam ediyor.Psikolojik olarak zor bir süreç🤣🤣Her hafta dr a saçlarım çıkacak mı diye sormaktan adamı bıktırdım🙈

Cvn2135

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2024, 21:55:04 »
Hayırlı olsun, 4 aydan itibaran başlıyor çıkışlar sanırım inşallah umduğunuz gibi olur

LosPollos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Ocak 2024, 21:57:09 »
Sac kaliten ekim güzel duruyor abi, sonucu merakla bekliyorum

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Ocak 2024, 22:53:59 »
Hayırlı olsun, 4 aydan itibaran başlıyor çıkışlar sanırım inşallah umduğunuz gibi olur
Teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram