Gönderen Konu: Dr Bekir Bek 31 Ocak Ankara  (Okunma sayısı 4979 defa)

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dr Bekir Bek 31 Ocak Ankara
« : 07 Ocak 2024, 15:40:27 »
İyi günler forumdan gördüğüm Ankara merkezli bir kaç yer ile görüşüp Dr Bekir Bek de saç ekim islemimi yaptirmaya karar verdim ve 31 Ocak için randevu oluşturdum.sahsen neden bu ekim merkezi diye soran olursa ekim tekniginin farklı oluşu tek uzun oturum yerine 4 part seklinde köklerin dışarıda fazla kalmayacağı anlayış ve teknikle ekim yapmasi diyebilirim.Evet isim yapmış çok fazla merkez var ama isim yapan kişi sadece kanal açıyor greft alma ve diğer işlemleri ekibi yapıyor Dr bey hem grefti kendi alıyor hem ekimi kendi yapiyor. Ben bu izlenimimi sadece görüştüğüm sınırlı yerler içinde değerlendirdim tabiki tüm ekim merkezlerini değerlendirecek kapasitede değilim belirtmek isterim.Ayrice Hekim olarak Yaklaşımı çok samimi içtenlikle sorularınızı yanıtlıyor ve içinizi rahatlatıyor. Kendisi de Saç ektirmis birişi olarak en iyi bizi anlayacak kişilerden biridir diye düşündüm Süreci elimden geldiğince ve becerebildigimce buradan paylasmaya çalışacağım. Uzun süredir forumu takip ediyordum çok faydasını gördüm bilgilenme anlamında. Ayrıca ektirrmeyi düşündüğüm Dr beyin ekimlerine de ulaşabilmek için de yararlandım. Diğer üyelerin paylaşımları kararimda etkili oldu Forumda emeği geçen ve paylaşım yapan sorularıma içtenlikle cevap yazan kişilere ayrıca teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Bekir Bek 31 Ocak Ankara
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2024, 18:04:14 »
hayırlı olsun kardeşim
Global Moderator

S7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2024, 23:33:58 »
Hayırlı olsun doktor bey ortalama kaç greft ekilecek onun hakkinda bilgi verdi mi ?

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2024, 00:01:46 »
Operasyon günü ekilecek alana göre greft alırız ekilecek alan net ölçüldüğünde belli olur dedi 3000_3500 arası tahmin etti Net rakam vermedi hocam

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2024, 21:09:07 »
hayırlı olsun çok doğru bir seçim

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Ocak 2024, 21:26:27 »
bence de iyi ve doğru bir seçim saç ekimlerini çok beğendim çok başarılı Hlc deki sonuçları efsane diyorlar

monoblok

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Ocak 2024, 22:33:55 »
Hayırlı olsun saç ekimleri çok kaliteli bir doktor
Finatına göre güzel bir saç ekimci bence
Fiyatları arrmadan yaptırmanız iyi olmuş
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2024, 23:07:36 »
İyi bir seçim yapmışsınız Hüseyin hocam .Ben de dr Bekir bey de saç ettirenlerden biri olarak Şuana kadar memnunum

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2024, 01:34:58 »
İyi günler forumdan gördüğüm Ankara merkezli bir kaç yer ile görüşüp Dr Bekir Bek de saç ekim islemimi yaptirmaya karar verdim ve 31 Ocak için randevu oluşturdum.sahsen neden bu ekim merkezi diye soran olursa ekim tekniginin farklı oluşu tek uzun oturum yerine 4 part seklinde köklerin dışarıda fazla kalmayacağı anlayış ve teknikle ekim yapmasi diyebilirim.Evet isim yapmış çok fazla merkez var ama isim yapan kişi sadece kanal açıyor greft alma ve diğer işlemleri ekibi yapıyor Dr bey hem grefti kendi alıyor hem ekimi kendi yapiyor. Ben bu izlenimimi sadece görüştüğüm sınırlı yerler içinde değerlendirdim tabiki tüm ekim merkezlerini değerlendirecek kapasitede değilim belirtmek isterim.Ayrice Hekim olarak Yaklaşımı çok samimi içtenlikle sorularınızı yanıtlıyor ve içinizi rahatlatıyor. Kendisi de Saç ektirmis birişi olarak en iyi bizi anlayacak kişilerden biridir diye düşündüm Süreci elimden geldiğince ve becerebildigimce buradan paylasmaya çalışacağım. Uzun süredir forumu takip ediyordum çok faydasını gördüm bilgilenme anlamında. Ayrıca ektirrmeyi düşündüğüm Dr beyin ekimlerine de ulaşabilmek için de yararlandım. Diğer üyelerin paylaşımları kararimda etkili oldu Forumda emeği geçen ve paylaşım yapan sorularıma içtenlikle cevap yazan kişilere ayrıca teşekkür ederim
Hayırlı olsun hocam. İyi bir seçim yapmışsınız. Aramıza hoşgeldiniz.  :)

Seven

• Full Member
« Yanıtla #9 : 17 Ocak 2024, 13:52:46 »
Bencede çok doğru bir saç ekimi tercihi araştıran insanın saç ekiminden anlayan insanım tercih edeceği bir hoca Dr bekir bek

Bir saçı 2 günde ekiyor fiyatı 80 bin sanırım bir kaç aya bu fiyatı mumla ararız.

Hlc deki saç ekimlerini greft ücreti 3,5 euro yapıyordu kısaca 5000 greft 15 bin euro yu geçiyor:)

Ve bu hizmete 80 bine ulaşmak şimdilik büyük fırsat.
Biterse Bitsin Sonu değil ya!!

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Ocak 2024, 01:03:19 »
Haklısınız İNŞALLAH diğer ektiren arkadaşlar gibi güzel bi sonuç alırım. Ekim günü yaklaştıkça heyecan artiyor

yavuz06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ocak 2024, 08:07:05 »
Şimdiden hayırlı olsun Hüseyin hocam.İyi bir tercih yaptınız.İnşaAllah sonucu da iyi olur.Takipte olacağız

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2024, 15:43:54 »
Tekrar merhabalar planlandığı gibi 31 Ocak 1 Şubat tarihleri de ekimim yapıldı. Şu ana kadar geçen süreçte ve Dr Bekir Bey ve ekibi süreci profesyonelce yönetti.Acikcasi ben secimimden son derece memnunum İNSALLAH sonuçlarda iyi olur. Düşünenler karar aşamasındakiler için ben de bu foruma bakarak araştırıp karar verdiğim için yaşadıklarımı ve süreci paylasiyorum.

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Şubat 2024, 15:57:25 »
1. Gün sabah gittiğimde saç ekim cizgim büyük bir sabırla ve beklentim göz önünde tutularak planlandı saç trasim yapildi ve donör alanimdan gereken greft için alım bolgeleri ve sayıları hesaplandı.saclarim beyaz oldugundan donorde greftlerin loop ile net gorulebilmesi için donör alanı boyandı. Damar yolu açıldı.masaya alınarak önce anestezi yapıldı az acidi abartılacak bir agrisi yok.Sonra ilk alıma geçildi tamamlanıp kısa bir mola ve arkasından alınan köklerin ön tarafa ekimi gerçekleşti. Tekrar mola ve yemek arası sonrası 1. Gün öğleden sonra 2
 Kök alımı kısa mola  ve  2. kokekimi gerçekleşti normalde

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Şubat 2024, 16:06:03 »
Saat 20 gibi ekim işlemi bitti gereken ilaçlar verildi ve evime döndüm. Açıkçası ilk geceden çok korkuyordum agri kesicimi alarak istirahat ettim kesinlikle neredeyse  ağrısız ve odemsiz çok rahat  bir gece gecirdim.  Sabah 8:30 gibi kliniğe gittim ön hazirlik sonrası gene aynı şekilde 2 gün sabah 3. Kez kök alımı ve kısa mola sonrası ekimi gerçekleşti öğlen yemek molası sonrası 4. Kök alımı  kısa mola ve ekimi gerçekleşti. Saçlarım yoğun beyaz az siyah olmasına rağmen Dr bey büyük sabırla siyah kökleri onceleyerek alım yaptigini soyledi. Bu konuda ayrıca extra teşekkür ediyorum:)

Facebook Twitter Instagram