Gönderen Konu: Dr.Bekir Bek 3500 Greft ANKARA  (Okunma sayısı 4434 defa)

Cgl06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dr.Bekir Bek 3500 Greft ANKARA
« : 12 Nisan 2024, 15:02:57 »
Öncelikle selamlar, biraz geç kalmakla birlikte Dr. Bekir Bek tarafından bizzat ekimi yapılıp birinci ayını tamamladığım saç ekimi sürecim hakkında toplu bilgi vermek istiyorum.

32 yaşındayım ve yaklaşık 2 senedir saç dökülmem durması sebebi ile saç ektirmek hep aklımın bir köşesinde vardı. Çeşitli sebepler ile operasyonu hep ertelemiştim. Bekir hoca ile tanıştıktan sonra süreci erteleme sebebimin şimdiye kadar görüştüğüm 2 saç ekim merkezinin içime sinmemiş olduğunun farkına vardım.  ;D

Ocak ayı ortalarında idi bilgi almak için randevu talep ettim ve bizzat hocamız ile tanıştım. O görüşmede süreç tüm ayrıntıları ile anlatıldı, gösterildi, tek günlük 5000-5500 köklük ekimlerin estetik ve biyolojik olarak sıkıntılarından bahsedildi. Şimdi burda uzun uzadıya yazmak doğru olmaz zaten tamamı aklımda da kalmadı ama çok basit bir örnek ile estetik kısımdan örnek vermek gerekirse iki ekim arasında en basit şöyle fark var aynı süreçte 1 günde diğer merkezler de 5000 kök ekerken Dr. Bekir Bek günde 1600-1700 köklük bir ekim yapıyor. Tamamını bizzat kendi gerçekleştiriyor. Bakın burası  bence en önemli kısmı, greftlerin tamamının donör bölgeden alımı ve ekilecek bölgeye ekimini bizzat hocamız gerçekleştiriyor. Her bir tele dünya kadar emek ve zaman veriyor  :) Velhasıl bilgi almak için gittiğim görüşmeden bir baktım tarih seçerken buldum kendimi. Görüşmeye gittiğim de ki en yakın tarih olan 15-16 Mart tarihini aldım ve operasyonum o tarihlerde gerçekleşti.

Şimdi biraz da operasyon süreci hakkında bilgi vereyim. Tüm süreç hakkında önceden bilgilendiriliyorsunuz bu arada varsa sigara kullanımının azaltılması-kesilmesi, kan sulandırıcı kullanılmaması vs vs. Sabah saç traşı sonrası saç hattı çiziliyor. Her aşamayı bizzat yürüttüğü gibi bu aşayı da hocamız bizzat yürütüyor. Eski fotoğraflarıma bakarak en doğal duracak şekilde yaklaşık 1 saatlik bir çalışma sonrası altta resimlerde de görülen saç hattımızı belirledik. 2 tam gün sürdü saç ekimim.

Resimlerde gözüktüğü gibi ön ağırlıklı bir ekim programladık. Ön taraflar yoğun, arka tarafa gidildikçe biraz seyrekleşen bir ekim yapıldı. Arka tarafın da ön kısım gibi yoğun gözükmesini  istersem daha sonra bir günlük daha ek bir ekim yapılabileceğinin bilgisini hocamız vermişti. Ve eklemişti, büyük ihtimal ikinci ekimi çok düşünmeyeceksin bu program seni mutlu edecektir diye eklemişti.

Birinci ay itibari ile şuan süreçten çok memnunum. Şok dökülme denilen süreç 1 haftadır başladı. Mayıs ayı başında ilk seans prp için hocamızın yanına gideceğim. Hocamız bu operasyonu 2 günlük bir operasyon olarak programlamıyor, operasyon sonrası 1-6 aylık dönem olarak da programlıyor. Yapılacaklar, yapılmayacaklar, kullanılacak takviyeler vsvs. Dediğim gibi ben şuan ekilen saçlarımdan ve süreçten de çok mutluyum :)

Sonuç kısmına gelirsem, benim saç ektirecek arkadaşlara tek tavsiyem içlerine sinmeyecek bir yerde saçlarını ektirmesinler. Sonuçta estetik bir düşünce ile yaptırılan bir işlemi sonrasında yaptırmasam da olurdu veya yaptırdım içime çok sinmedi dedirtecek yerlerden uzak dursunlar.  Kesinlikle kesinlikle uzman bir hekim tarafından işlemin bizzat yapılması bence olmazsa olmaz...Ben ilk görüşmeye gittiğimde Dr. Bekir hocaya güvendim ve çok da irdelemeden tüm süreci ona teslim ettim, iyi ki öyle yapmışım. ;)

Cgl06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Bekir Bek 3500 Greft ANKARA
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2024, 15:04:37 »
Resim sınırı sebebi ilk başlığa ekleyemedim güncel 1. ay fotolarımı burda paylaşıyorum  :)

xl98

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2024, 15:08:15 »
temiz bir ekime benziyor umarım güzel sonuçlanır.

2 sorum var
1- ne kadar ödediniz?
2- bekir hoca'nın kimseye temple peak ekimi yaptığını görmedim acaba prensip olarak mı yapmıyor yoksa hiçbir hastası şu ana kadar istemedi mi? bu konu hakkında bir bilginiz var mı?
Doktor değilim. Yazdıklarım tıbbi tavsiye değildir.

Cgl06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Nisan 2024, 15:18:45 »
temiz bir ekime benziyor umarım güzel sonuçlanır.

2 sorum var
1- ne kadar ödediniz?
2- bekir hoca'nın kimseye temple peak ekimi yaptığını görmedim acaba prensip olarak mı yapmıyor yoksa hiçbir hastası şu ana kadar istemedi mi? bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

Fiyat olarak ben yılbaşı dönemin de randevu oluşturup görüşmeyi yapmıştım, o dönem için 80.000TL idi rakam ve o fiyattan operasyon yapıldı bana. Şuan bu rakam güncel mi bilmiyorum, 4 ay geçti yaklaşık. Diğer soruya gelirsek benim saç açıklığım ve kendi tercihim olarak ön ağırlıklı bir ekim yapıldı bana, prensip tarzında bişi olduğunu düşünmüyorum çünkü hocamızla yaptığım görüşmede temple peak bazı örnekler vardı.

xl98

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Nisan 2024, 15:31:34 »
Fiyat olarak ben yılbaşı dönemin de randevu oluşturup görüşmeyi yapmıştım, o dönem için 80.000TL idi rakam ve o fiyattan operasyon yapıldı bana. Şuan bu rakam güncel mi bilmiyorum, 4 ay geçti yaklaşık. Diğer soruya gelirsek benim saç açıklığım ve kendi tercihim olarak ön ağırlıklı bir ekim yapıldı bana, prensip tarzında bişi olduğunu düşünmüyorum çünkü hocamızla yaptığım görüşmede temple peak bazı örnekler vardı.

Sizin adınıza sevindim. Muhtemelen ileride 2. bir seansa ihtiyaç duyacaksınız çünkü önde büyüyen saçlar nedeniyle arkadaki boşluk kontrasttan dolayı daha da gözünüze batacak ama Bekir Hoca hem donör yönetiminde hem de doğallıkta şu ana kadar iyi sonuçlar gösterdi. Sürecinizi takip edeceğim. Benim de ekim yaptırmak için listeme aldığım bir yer.
Doktor değilim. Yazdıklarım tıbbi tavsiye değildir.

Cgl06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2024, 15:34:43 »
Sizin adınıza sevindim. Muhtemelen ileride 2. bir seansa ihtiyaç duyacaksınız çünkü önde büyüyen saçlar nedeniyle arkadaki boşluk kontrasttan dolayı daha da gözünüze batacak ama Bekir Hoca hem donör yönetiminde hem de doğallıkta şu ana kadar iyi sonuçlar gösterdi. Sürecinizi takip edeceğim. Benim de ekim yaptırmak için listeme aldığım bir yer.

İyi dilekleriniz için teşekkürler :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Nisan 2024, 17:21:10 »
planlama saç ekim sıklığı ön çizgi tasarımı kabuk sonra ki görüntü maşallah harika duruyor her şey çok beğendim sonucunda güzel olur inşallah
Global Moderator

yakupin

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Nisan 2024, 17:55:09 »
HAYIRLI OLSUN  çok kaliteli bir saç ekimi olmuş maşallah bende asmed de ektirdim çok mutluyum umarım sizin de çok güzel olur

Cgl06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2024, 18:34:55 »
planlama saç ekim sıklığı ön çizgi tasarımı kabuk sonra ki görüntü maşallah harika duruyor her şey çok beğendim sonucunda güzel olur inşallah

Güzel yorumunuz için çok teşekkürler. Bir sorun gördüğünüz de açık açık söylediğinizi diğer yorumlarınızda gördüğüm için sizin bu pozitif yorumunuz çok kıymetli  :)

HAYIRLI OLSUN  çok kaliteli bir saç ekimi olmuş maşallah bende asmed de ektirdim çok mutluyum umarım sizin de çok güzel olur

Çok teşekkürler  :)

blackeagle

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Nisan 2024, 12:48:47 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz.İnşaAllah güzel sonuçlanır.Bekir bey in yeni bir hastasını görmek sevindirici.Operasyon çok güzel duruyor.Bir de forumda dikkatimi çeken hocanın şok dökülme safhası diğerlerine göre daha geç başlıyor sanki.1.ay da hala saçlarınız var diğer yerlerde 3.haftadan itibaren dökülmeşer başlıyor.Acaba ekim yönteminden dolayı olabilir mi?Donör bölgeniz ne durumda hocam?

Cgl06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Nisan 2024, 15:18:12 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz.İnşaAllah güzel sonuçlanır.Bekir bey in yeni bir hastasını görmek sevindirici.Operasyon çok güzel duruyor.Bir de forumda dikkatimi çeken hocanın şok dökülme safhası diğerlerine göre daha geç başlıyor sanki.1.ay da hala saçlarınız var diğer yerlerde 3.haftadan itibaren dökülmeşer başlıyor.Acaba ekim yönteminden dolayı olabilir mi?Donör bölgeniz ne durumda hocam?

Şok dökülme için yorum yapacak kadar bir tecrübem yok, ama sebebini bilmemekle birlikte şok dökülmenin biraz geç olduğu doğru. Donör bölgesine gelirsek, ben şanslıyım doktor beyin söylediğine göre istersen 2-3 ekim daha rahat rahat yaptırabilirsin bu dönor bölge ile demişti.

Donör bölgenin iyileşme süreci olarak da 10 gün aktif olarak hocamızın verdiği losyonu günde 3-4 kez bölgeye sürmüştüm, kabuk dökümüne gittiğimde hocamızın yanına büyük oranda donör bölgem iyileşmişti benim zaten. Şuan saç da uzadığı için en ufak görüntü olarak bir fark yok eskiye göre :)

Lazrail

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 13 Nisan 2024, 15:37:30 »
Hayırlı olsun,bekir beyin ekimleri öncesinde nasıl olacağının mesajını veriyor gerçekten

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Nisan 2024, 22:54:32 »
hayırlı olmasını dilerim gayet kaliteli bir saç ekimi olmuş sık güzel ön çizgi harika saç yönleri süper maşallah

chech

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 22 Nisan 2024, 00:12:05 »
Hocam merhaba, saç ekiminiz harika duruyor sonunda çok mutlu olacağımıza eminim.

Bir şey sormak istiyorum Bekir Hoca sürekli olarak kullanmanız için hangi şampuanı tavsiye etti hocam?

Cgl06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Nisan 2024, 15:11:40 »
Hocam merhaba, saç ekiminiz harika duruyor sonunda çok mutlu olacağımıza eminim.

Bir şey sormak istiyorum Bekir Hoca sürekli olarak kullanmanız için hangi şampuanı tavsiye etti hocam?

İlk 1 ay dalin, sonrası için Siveno doğal dökülmeye karşıtı şampuanı kullanabilirsin dedi Bekir Hoca. Daha 10 gün fln oldu kullanmaya başladım o şampuanı, pozitif negatif bir etki görecek kadar kullanmadım daha yani  :)

Facebook Twitter Instagram