Gönderen Konu: Dr.Bekir BEK // 3030 Kök // ANKARA  (Okunma sayısı 12664 defa)

özgür efe

• Full Member
Dr.Bekir BEK // 3030 Kök // ANKARA
« : 22 Aralık 2023, 10:58:30 »
Merhaba arkadaşlar. 38 yaşındayım.2 yıldır saçlarımla ilgili araştırmalar yapıyordum. Tepe bölgem açık olduğu için. Bu süre zarfında da hintel hocam eksik olmasın baya başını ağrıttım. sonunda ekim operasyonunu hallettim.  :) Tavsiye üzerine gittiğim Dr. Bekir bey gerçekten mükemmel biri. HLC’ de çalışırken oranın en iyi doktorlarından birisi olması o zamanlar orada greft başına Euro alıyorlardı burada kendi kliniğinde 80 bin tl gibi sabit bir geçici fiyatı var. Bunu kaçırmak istemedim. HLC tekniğini kullanıyor ve tüm operasyonu kendisi yapıyor. ilgisi ve yaklaşımı çok iyiydi. Süreç benim için harika geçti. Asistanları da çok çok iyilerdi. 20-21 Aralık 2 günlük operasyonum bitti. Saçlarım ince telli olduğu için. İlk etapta 2 planlama yaptık ilk Ekim alanım ön taraf ikinci ekimim vertex. 6 veya 7 ay sonrasında olacak şekile göre planladık. O süre zarfına kadar da takviyelerle saçlarımı kalınlaştıracağım.
2840 kök aldılar.190 da sakaldan aldılar. Toplamda. 3030 kök alındı. Alınan köklerde tekli ile birlikte; çiftli, üçlü ve dörtlü olarak gayet iyi var dedi hoca. Öne sık bir ekim yaptı.Sakaldan alınan kök için süreci görmek istedi kendisi. Sakallarım kalın telli olduğu için daha az alarak ileride görüp bir değerlendirme 2. Ekimde yapacak. Ayrıca Ekim anında hem prp ve Mezoterapi uygulaması da yaptık. Ayda 2 defa bunu uygulayacağız 6 ay boyunca. Donör bölgeminde kısa sürede toparlayacağını belirtti hocamız.Umarım herkes istediği görüntüye kavuşur.

özgür efe

• Full Member
Ynt: Dr.Bekir BEK // 3030 Kök // ANKARA
« Yanıtla #1 : 22 Aralık 2023, 11:00:11 »
Merhaba arkadaşlar. 38 yaşındayım.2 yıldır saçlarımla ilgili araştırmalar yapıyordum. Tepe bölgem açık olduğu için. Bu süre zarfında da hintel hocam eksik olmasın baya başını ağrıttım. sonunda ekim operasyonunu hallettim.  :) Tavsiye üzerine gittiğim Dr. Bekir bey gerçekten mükemmel biri. HLC’ de çalışırken oranın en iyi doktorlarından birisi olması o zamanlar orada greft başına Euro alıyorlardı burada kendi kliniğinde 80 bin tl gibi sabit bir geçici fiyatı var. Bunu kaçırmak istemedim. HLC tekniğini kullanıyor ve tüm operasyonu kendisi yapıyor. ilgisi ve yaklaşımı çok iyiydi. Süreç benim için harika geçti. Asistanları da çok çok iyilerdi. 20-21 Aralık 2 günlük operasyonum bitti. Saçlarım ince telli olduğu için. İlk etapta 2 planlama yaptık ilk Ekim alanım ön taraf ikinci ekimim vertex. 6 veya 7 ay sonrasında olacak şekile göre planladık. O süre zarfına kadar da takviyelerle saçlarımı kalınlaştıracağım.
2840 kök aldılar.190 da sakaldan aldılar. Toplamda. 3030 kök alındı. Sakaldan alınan kök için süreci görmek istedi kendisi. Sakallarım kalın telli olduğu için daha az alarak ileride görüp bir değerlendirme 2. Ekimde yapacak. Çünkü saç tellerim ince telli. Umarım herkes istediği görüntüye kavuşur.

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #2 : 22 Aralık 2023, 11:02:29 »
Tecrübeli arkadaşlarımdan bundan sonrası için ne yapmam gerektiği hakkında yardım almak istiyorum.  Nasıl bir takviyeler almam gerekir ? Hem beslenme hem de diğer takviyeler gibi neler olabilir? Sigara içiyorum mümkün şekilde en aza indirdim.

Doktor beyin verdiği bu süreçte takviyeler :

-finasterid (6 ay)
-biotin (6 ay)
-çinko tablet (6 ay)
-vit d3 (6 ay)
-coraspin (1 ay)
-minotsidil (1 ay sonra başlanacak)

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2023, 11:05:29 »
Tecrübeli arkadaşlarımdan bundan sonrası için ne yapmam gerektiği hakkında yardım almak istiyorum.  Nasıl bir takviyeler almam gerekir ? Hem beslenme hem de diğer takviyeler gibi neler olabilir? Sigara içiyorum mümkün şekilde en aza indirdim.

-finasterid (6 ay)
-biotin 5000 (6 ay)
-çinko tablet (6 ay)
-vit d3 (6 ay)
-coraspin (1 ay)
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2023, 11:51:12 Gönderen: özgür efe »

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #4 : 22 Aralık 2023, 11:30:15 »
Herkese tekrardan hayal ettikleri saça kavuşması temennisiyle iyi günler dilerim. Kabul dökümü 1 ocakta olacak. Orada da paylaşacağım. Ondan sonra aylık olarak yapacağım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Aralık 2023, 12:51:33 »
Hayırlı olsun kardeşim saç ekimi planlaman çok güzel çok doğru ön çizgi çok güzel olmuş sık bir saç ekimi umarım çok güzel bir sonuç alırsın çok sağlıklı ve ve çok güzel duruyor saç ekimin
Global Moderator

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #6 : 22 Aralık 2023, 12:56:46 »
Hocam eksik olma. Her şey sizin sayenizde. Hakkınızı helal edin. Çok yordum sizi bu süreçte. Forumun gücü gerçekten çok etkili. Bunu diğer arkadaşlarımızda bu gücü Ekim anında kullansın.

S7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 22 Aralık 2023, 13:19:02 »
Hocam hayırlı olsun,umarim istediğiniz saçlara kavuşursunuz,kendisinin ekimlerini bende cok begeniyorum ama greft miktarı ekimlerine göre az oluyor,en azindan inceledigim konularda böyle,kapatıcılık icin biraz daha riske girmeye gerek var

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #8 : 22 Aralık 2023, 13:25:08 »
Merhaba hocam. Biz 2 ekim planladık. 6-7 ay sonra da saçları güçlendirmeyle de vertexe yapağız. Ekimleri güzel ve kaliteli yüksek ektikleri de var bir kaç yerde görüşmüştüm.4, 4.5 kök gibi . Valla hocam 1000 kökle bile yapılıp tepe kapatılanlara dahi şahit oldum.3.3.5 bence az değil. Tek Ekim için. İki ekim olacağından aslında donör korumayı seçiyor
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2023, 13:33:58 Gönderen: özgür efe »

S7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 22 Aralık 2023, 13:28:01 »
Evet insallAllah hersey dilediğiniz gibi olur kendisi gercekten cok basarılı bir ekimci

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2023, 15:11:56 »
Hayırlı olsun kardeşim saç ekimi planlaman çok güzel çok doğru ön çizgi çok güzel olmuş sık bir saç ekimi umarım çok güzel bir sonuç alırsın çok sağlıklı ve ve çok güzel duruyor saç ekimin
Hintell hocam önerinize ihtiyacım var. Bunlara ek nasıl bir takviye daha alabilirim? Besin olabilir gıda takviyesi vs

-finasterid (6 ay)
-biotin 5000 (6 ay)
-çinko tablet (6 ay)
-vit d3 (6 ay)
-coraspin (1 ay)

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 22 Aralık 2023, 20:29:23 »
Hayırlı olsun güzel ekim şahsen takipte olacağım ekiminizi umarım hayalinizdeki gibi olur sonuç.

özgür efe

• Full Member
« Yanıtla #12 : 22 Aralık 2023, 20:36:20 »
Hayırlı olsun güzel ekim şahsen takipte olacağım ekiminizi umarım hayalinizdeki gibi olur sonuç.
Çok teşekkür ederim hocam. Umarım hepimiz hayal ettiğimiz saçlarımıza kavuşuruz.

kılustası

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 22 Aralık 2023, 21:34:32 »
Özgür hocam hayırlı olsun ekimin.İnşaAllah sonucu iyi olur.Ben de dr Bekir bey de Ekim yaptırdım.Kabuk dökümü sonrası fotoğrafları yayınlayacağım.Şuana kadar çok memnunum.Gerçekten Bekir hoca bir şans şuan

hüseying

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 22 Aralık 2023, 22:01:31 »
Ekiminiz hayırlı olsun umarım istediğiniz sonucu alırsınız aslında Ben de Bekir Beyi forumda gördüm ve ekim düşünüyorum ama kendisine asistanları aracılığıyla ulasamadim görüşüp fikir alıp karar vereceğimİNSALLAH

Facebook Twitter Instagram