Gönderen Konu: Askeri Personellerin Saç Ektirmesi?  (Okunma sayısı 272 defa)

Recep Kızılkaya

• Yeni üye
  • *
Askeri Personellerin Saç Ektirmesi?
« : 30 Mart 2024, 15:15:31 »
Selam arkadaşlar bir sorum olacak sac ektirmeyi düşünüyorum fakat askeri personelim sizce ektirmelimiyim yoksa sözleşme bitimindemi ektirmeliyim? 2-3 senem daha var fakat bu şekilde gözükmek istemiyorum. Kritik bölgelerde bulunduğum için kompozit başlık kullaniyorum günde 6-7 saat birkaç önemli doktora sordum (Sibel Ulusan vs.) Ve bu hocalarim sorun olmayacagini söylediler ara sira havalandirirsam birsey olmaz dediler? Sizce ne yapmalıyım? Değerli görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Alper1

• Sr. Member
Ynt: Askeri Personellerin Saç Ektirmesi?
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2024, 15:59:47 »
Yıllık izniniz oluyor mu bilmiyorum ama eğer oluyorsa ekimide ona denk getirirseniz kritik süreci rahat atlatırsınız en azından. Ekimin ilk 2 haftası dikkat etmek gerekiyor ayrıca başlıklar şapkalar vs. zarar verebilir diye düşünüyorum.
  • Yaşınız 22

Recep Kızılkaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2024, 21:39:41 »
Yıllık izniniz oluyor mu bilmiyorum ama eğer oluyorsa ekimide ona denk getirirseniz kritik süreci rahat atlatırsınız en azından. Ekimin ilk 2 haftası dikkat etmek gerekiyor ayrıca başlıklar şapkalar vs. zarar verebilir diye düşünüyorum.

Oluyor hocam 20 gün boşluk bile yaratabilirim :) önemli olan 20 günden sonra havalandirarak kompozit baslik vs kullansam çok sorun teşkil edermi acaba?

Alper1

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2024, 22:10:35 »
Oluyor hocam 20 gün boşluk bile yaratabilirim :) önemli olan 20 günden sonra havalandirarak kompozit baslik vs kullansam çok sorun teşkil edermi acaba?
20 günden sonra bir sorun olacağını sanmam hocam. Ekim yaptıracağınız yerde doktorlada detaylıca konuşabilirsiniz.
Bu arada ekim yapmadan önce forumda insanların tavsiye ettiği ekim yerlerine göz gezdirmenizi tavsiye ederim zira çoğu kişinin başı kötü merdiven altı ekim yerleri tarafından yandı.
  • Yaşınız 22

Recep Kızılkaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2024, 22:32:06 »
Medeks yada Zafer Ulusan da ekecez bakalm :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2024, 23:11:27 »
İkiside iyi merkez hocam
Global Moderator

Recep Kızılkaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2024, 07:18:16 »
İkiside iyi merkez hocam
Anladım hocam peki yukarıdaki sorum hakkındaki görüşünüz nedir? Sizce ektirmelimiyim yoksa beklemelimiyim meslek sonuna kadar?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Nisan 2024, 01:38:40 »
be3nce istiyorsan ektirmelisin çünkü saç ekimi zaten 1 senelik bir süreç
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram