Gönderen Konu: 2.5 yıllık ilişkim bitti.  (Okunma sayısı 3174 defa)

Bruce Wayne

• Sr. Member
2.5 yıllık ilişkim bitti.
« : 23 Mayıs 2021, 21:30:02 »
Başlıkta da yazdığım gibi olay bu. Herhangi bir ihanet filan olmadı aramızda, normal konuşarak ayrıldık fakat ben alışamıyorum. Seneye kpss'ye gireceğim öğretmenlik için fakat sınava çalışmayı bıraktım 2 haftadır. Derslere bile onunla birlikte çalışıyorduk, her şeyi birlikte yapıyorduk o yüzden günlük aktivitelerde bile o aklıma geliyor. Uyku düzenim zaten boku yedi 2 haftadır sabah 5-6 gibi yatıyorum öğlen 2-3 gibi kalkıyorum. Aklımda intihar gibi saçma şeyler yok tabiki ama o kadar hissizleştim ki ölsem üzülmem bile. Hiçbir şeyden zevk alamıyorum artık.
Bunları anlatacak pek yakınım ya da kardeşim filan yok o yüzden buraya yazmak istedim, muhtemelen birçok kişi gelip kafana takma gelir geçer diyecek ama geçmiyor işte ve geçmeyecek de.

Adar Kukilo

• Full Member
Ynt: 2.5 yıllık ilişkim bitti.
« Yanıtla #1 : 23 Mayıs 2021, 21:38:31 »
 Geçmeyecek bişey yok 22yaşındayım lise birde hayatıma girdi Ünüversite son sınıfta bitti ilk günler çok agladım üzüldüm gelmesini istedim şimdi iyi ki olmamış diyorum önüne bak sana sen lazımsın

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 23 Mayıs 2021, 21:44:31 »
Geçmeyecek bişey yok 22yaşındayım lise birde hayatıma girdi Ünüversite son sınıfta bitti ilk günler çok agladım üzüldüm gelmesini istedim şimdi iyi ki olmamış diyorum önüne bak sana sen lazımsın
Hocam ben de 23 yaşındayım, instagramdan hikayelerimizi bile kaldıramadım. O kaldırdı ama ben yapamıyorum işte olmuyor.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Mayıs 2021, 22:07:27 »
Dostum enteresan bir tesadüf olmuş, benimde 2,5 yıllık ilişkim yeni bitti 3 ay önce ben ayrılmıştım, dayanamadım özledim, ben yazdım şimdide onun hisleri bitmiş. Hayat tercihlerden ibarettir kardeşim, o yüzden önüne bakmazsan 2 adım kaybedersin, bende aynı duyguları yaşıyorum alın yazım değilmiş diye geçiştiriyorum önünde çok iyi insanlar çıkar, o yüzden yapman gereken sancıyı inciye çevir.

emre07x

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 23 Mayıs 2021, 22:59:53 »
6 yıllık ilişkim bitti, halinden çok iyi anlıyorum.Nefes almak o kadar zor geliyorki ama naparsın işte hayat devam ediyor yaşın genç başka odaklanabileceğin şeyler bul.Kafanı dağıtmaya çalış zor biliyorum ama dene güzel kardeşim umutsuzluğa kapılma.

mustafakorhan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2021, 23:22:41 »
İnsanların verdiği öğütlerle kafandan kimseyi atamazsın. Ama şunu idrak etmen gerekir. Acı çekilir, üzüntü yaşanır. Fakat bir süreliğine yaşanır. Sonrasında toparlanmak ve hayatına bakmak gerekir. Bir kişi hayatından çıktı diye ağlayıp sızlanmanın bir manası yoktur.
  • Yaşınız 28

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2021, 23:53:44 »
Teşekkür ediyorum arkadaşlar cevaplar için, pandemi de olunca mecbur evin içinde tıkılı kaldık daha da kötü geçmesine sebep oluyor bu durum. Umarım dediğiniz gibi atlatılır bir şekilde.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Mayıs 2021, 00:24:47 »
Geçmiş olsun arkadaşlar imreniyorum size nasıl 2.5 yıl bi iliskiyi sürdürebiliyorsunuz :)

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2021, 00:28:12 »
Geçmiş olsun arkadaşlar imreniyorum size nasıl 2.5 yıl bi iliskiyi sürdürebiliyorsunuz :)
Zaman ne kadar çok artarsa yıkımı da o kadar çok oluyor hocam. Bir iş sahibi olup, askerlik işini halletmeden bu tür uzun bir ilişki yapmayacağım artık.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 24 Mayıs 2021, 06:38:45 »
Zaman ne kadar çok artarsa yıkımı da o kadar çok oluyor hocam. Bir iş sahibi olup, askerlik işini halletmeden bu tür uzun bir ilişki yapmayacağım artık.
Eğer dönmesini istiyorsan vereceğim taktiği uygula  fotoğrafları sil 1 hafta öyle Dursun görsun sonra instegrami kapa wp de online olma numarasını sil şimdi ne için ayrıldınız kim haklı bilmiyorum 1 2 ay ortalıkta oyle bir gözükme ki seni gören ki öldün mü ya desin ama tabi sosyal olma demiyorum sadece kıza gözükme ye iç gez sınavlardan sonra sınavlarına odaklan sonra eğer seni seviyorsa binlerce kez arayacaktır barışmak veyada konuşmak için bilmiyorum ben 2 kere yapmıştım bunu tutmuştu
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Mayıs 2021, 09:11:08 »
Cevabı yok durum aynı çünkü:) 2,5 yıl
Global Moderator

mustafakorhan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 24 Mayıs 2021, 11:50:00 »
Teşekkür ediyorum arkadaşlar cevaplar için, pandemi de olunca mecbur evin içinde tıkılı kaldık daha da kötü geçmesine sebep oluyor bu durum. Umarım dediğiniz gibi atlatılır bir şekilde.

Mümkün olduğunca sosyalleşmeye çalış. Sosyalleştikçe üzüntün azalacaktır. En azından aklına gelmeyecektir. Aklına gelmeyince de etkisi yavaş yavaş azalır.
  • Yaşınız 28

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 24 Mayıs 2021, 13:45:59 »
Hayırlısı değilmiş.Yenisi bulunca anlıyorsun.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 25 Mayıs 2021, 01:02:27 »
Eğer dönmesini istiyorsan vereceğim taktiği uygula  fotoğrafları sil 1 hafta öyle Dursun görsun sonra instegrami kapa wp de online olma numarasını sil şimdi ne için ayrıldınız kim haklı bilmiyorum 1 2 ay ortalıkta oyle bir gözükme ki seni gören ki öldün mü ya desin ama tabi sosyal olma demiyorum sadece kıza gözükme ye iç gez sınavlardan sonra sınavlarına odaklan sonra eğer seni seviyorsa binlerce kez arayacaktır barışmak veyada konuşmak için bilmiyorum ben 2 kere yapmıştım bunu tutmuştu
Bunu birkaç kere ben de yaptım ve işe yaramıştı ama şuan yapma ihtiyacı duymadım. Çok kötüyüm ama bu sefer yapmak gelmedi içimden.

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 25 Mayıs 2021, 01:03:11 »
Cevabı yok durum aynı çünkü:) 2,5 yıl
Vay be abi sen de mi..
2,5 yıl bir eşik galiba, atlatan evleniyor.

Facebook Twitter Instagram