Gönderen Konu: Saç Durumu  (Okunma sayısı 802 defa)

sinyor123

• Yeni üye
  • *
Saç Durumu
« : 14 Ekim 2021, 19:07:56 »
Askere gideceğim diye saçlarımı 3 numaraya vurdurdum komple. Saçımın tepesini üstünü ve arkasını çektim. Tepemde açılma olduğunu öngördüm. Sizlere danışmak istedim.

sinyor123

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Durumu
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2021, 20:11:47 »
Bu arada 26 yaşımdayım

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2021, 20:23:54 »
Aciklik yok, takma fazla kafana

sinyor123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2021, 20:25:33 »
Aciklik yok, takma fazla kafana

Doğal bir oluşum mu yani ?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2021, 21:04:02 »
Dostum saçlar kısa, haliyle saç derisine daha dik açıyla duruyorlar. Sen de tepeden dik açıyla foto çektiğin için sanki seyrekmiş gibi duruyor.

Saçları biraz uzatıp, 2-3 parmak gibi, öyle bakmak lazım. Ama bence 0 sorun gibi.

sinyor123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2021, 21:37:20 »
Dostum saçlar kısa, haliyle saç derisine daha dik açıyla duruyorlar. Sen de tepeden dik açıyla foto çektiğin için sanki seyrekmiş gibi duruyor.

Saçları biraz uzatıp, 2-3 parmak gibi, öyle bakmak lazım. Ama bence 0 sorun gibi.
Anladım hocam. sağol yorumun için

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2021, 00:21:20 »
Saçların genel olarak çok sık olmayan biriysen normal ama değilse dökülmelerinde son dönemlerde yoğun olarak olduysa saçların seyrelmiş demektir.
Bakma sen burdakiler kendilerinden çok iyi durumda birilerini gördülermi tavırlar hep sorun yok şeklinde oluyor.Sorduğun adamlar kel bir defa  ;D burdan hesabını yap.
Normalde 20 yaşlarındaki birinin üstelik dökülme problemi yoksa tepeden çekilmiş fotoğraflarında saç derisi parlamaz ama gelde burdakilere anlat.
Adamlar hiç incelemiyorlarki gençlerin saçlarını inceleseler zaten bunalıma girecek kişiler bunlar  ;D

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 15 Ekim 2021, 01:58:58 »
Sorun yok , proteinli beslen spor yap sikinti yok
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

sinyor123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 15 Ekim 2021, 07:25:48 »
Saçların genel olarak çok sık olmayan biriysen normal ama değilse dökülmelerinde son dönemlerde yoğun olarak olduysa saçların seyrelmiş demektir.
Bakma sen burdakiler kendilerinden çok iyi durumda birilerini gördülermi tavırlar hep sorun yok şeklinde oluyor.Sorduğun adamlar kel bir defa  ;D burdan hesabını yap.
Normalde 20 yaşlarındaki birinin üstelik dökülme problemi yoksa tepeden çekilmiş fotoğraflarında saç derisi parlamaz ama gelde burdakilere anlat.
Adamlar hiç incelemiyorlarki gençlerin saçlarını inceleseler zaten bunalıma girecek kişiler bunlar  ;D

Saçlarım uzunken parlamıyor ama şuan kısa diye belki

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2021, 09:11:33 »
Sorun yok dostum
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Ekim 2021, 10:18:02 »

Flaşlı fotoda nereyi çekersen çek parlar dostum. Arkadaş fotoları flaşlı atmış dikkatini çekerim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Ekim 2021, 12:38:16 »
Saçlar güzel filaş patlatığın halde güzel keyfine bak
Global Moderator

sinyor123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 15 Ekim 2021, 13:43:21 »
Saçlar güzel filaş patlatığın halde güzel keyfine bak
Hintell hocam, flaşsız resimdeki tepe sizce açık değil mi ? Yada flaşsız olsada ortamdaki ışığın vurmasından ötürü mü öyle görünüyor ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Ekim 2021, 13:46:09 »
Hintell hocam, flaşsız resimdeki tepe sizce açık değil mi ? Yada flaşsız olsada ortamdaki ışığın vurmasından ötürü mü öyle görünüyor ?

Normal dostum bir açıklık yok inleme saçlarını güzel saçların takıntı yapma
Global Moderator

sinyor123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 16 Ekim 2021, 07:55:30 »
Normal dostum bir açıklık yok inleme saçlarını güzel saçların takıntı yapma
Anladım hocam

Facebook Twitter Instagram