Gönderen Konu: 08.12.2022/Asuman Hair Transplant/4500 greft/Nw7/Yaş 30  (Okunma sayısı 11332 defa)

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese hayırlı günler. 10 yıldır topik kullanan 6 yıldır da sessiz bir şekilde forumu takip eden biri olarak Asuman hanımda saç ekimi yaptırmaya karar verdim ve dün ekimim gerçekleştirildi. Tek seans ekimi hiç düşünmedim asuman hanım da imkansız dedi zaten o yüzden iki seansa karar verdik ancak birinci seansta bile bu kadar ekilebileceğini düşünmemiştim hiç. Açık alanım çok fazla olmasına karşın donör bölgem hacim olarak az da olsa sıklık olarak iyiydi o yüzden bu kadar greft çıkabildi. Çoğu greftin ikili, üçlü olduğunu söyledi alım yapan arkadaşlar.
Ekim Günü
Saat 08.30'da merkezde oldum özlem hanım karşıladı sağ olsun. Herkes çok sıcakkanlı iyi davrandı bana çok şükür bir problem yaşamadım. Normalde günde 2 hasta alıyorlarmış fakat benim şansıma o gün tek ben vardım o yüzden 4 kişi ilgilendi benimle ( Asuman hanım, Melike hanım, Enes ve Ozan bey). Anestezimi Melike hanım yaptı ancak ben bu kadar ağrılı olacağını düşünmemiştim. iğne sırasında baya canım yandı ama sonrasında hiçbir şey hissetmedim. Alımların çoğunu ozan ve enes bey yaptı ancak bir kısmında asuman hanım da dahil oldu. Orada yatarken zaman kavramımı kaybettiğim için asuman hanımın ne kadar durduğunu kestiremedim. Daha sonra kanal açma işlemi başladı tüm kanalları Asuman hanım elleriyle açtı sağ olsun baya uğraştı. Bu işlemlerden sonra saat yaklaşık 3-4 gibi 15 dakika yemek molası verdik ve yemek yedim. Aslında öncesinde de sordular ama acıkmadığım için gerek yok demiştim. Yemekten sonra ekime başladılar yaklaşık 5 saatlik bir ekim süresi oldu. Çoğu kısmında asuman hanım da dahil oldu hatta sonlara doğru sadece kendisi yaptı. Yaklaşık 13 saat süren operasyon ardından çok şükür ekimim bitti. Asuman hanım çok geniş bir alana ekim yaptığını ama kendisinin sonuçtan çok umutlu olduğunu belirtti. Sağ olsun çok ilgilendi her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesapladı işi şansa bırakmadı çok fazla. Ben kendime ekim yapacak olsam bir gün içerisinde ancak bu kadar uğraşabilirdim kendimle.
ERTESi GÜN
Ekim sonrası pendik'te pendik marine otel diye bir yerde konakladım hatta şu an otelden yazıyorum bu gönderiyi. Otel sadece yatmak için işinizi görecek bir yer fazla beklentisi olmasın kimsenin. Burdan 12-1 gibi ilk yıkamaya gideceğim durumu sık sık güncellemeyi düşünüyorum.
TAKVİYELER
Yaklaşık bir ay önce 1/4 proscar, Xpecia (sabah akşam), biotin, çinko, magnezyum, balık yağı ve d vitamini kullanmaya başladım. Kan değerlerim iyi çıktı sadece D vitaminim eksik geldi takviye kullanmama rağmen o da ülkenin yüzde sekseninde vardır sanırım.
Genel olarak ekimden, ilgi alakadan çok memnun kaldım. Saçlardan aldığım sonuca göre ve donör durumuma göre ikinci ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Bu süreçte insan yorum duymaya, tecrübeli kişilerden fikir almaya çok ihtiyaç duyuyor o yüzden yorum yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 08.12.2022/Asuman Hair Transplant/4500 greft/Nw7
« Yanıtla #1 : 09 Aralık 2022, 11:06:24 »
Ekim sonrası 1. gün

Passenger

• Full Member
Ynt: 08.12.2022/Asuman Hair Transplant/4500 greft/Nw7/Yaş 30
« Yanıtla #2 : 09 Aralık 2022, 12:06:20 »
Ekiminiz hayırlı olsun..gördüğüm en büyük acikliklardan biri..nw 7..böyle bir açıklık için iyi ki işinizi şansa bırakmadınız veya ucuz olsun bedava da prp var :) iyimis burası demediniz ve kaliteli bir yere gittiniz..inşallah sonuçtan mutlu olursunuz..10 gün boyunca dinlenin dışarıya çıkmamaya çalışın..
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Aralık 2022, 13:16:57 »
teşekkür ederim yorumunuz için evet belki de sitedeki en büyük açıklıklardan birine sahibim o yüzden garanti olsun diye Asuman hanımı seçtim çok uğraştı ama kendisi de beğendi iş bitiminde. hayırlısı olsun inşallah

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Aralık 2022, 13:25:51 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun. Güzel planlama olmuş.
2. ekiminizde kaç greft ektirmek istiyorsunuz?
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2022, 14:07:44 »
ne kadar greftim kaldı hiç bilmediğiniz ama olduğunu kadarını ektirmeyi düşünüyorum saçlar çıkınca tekrar bakacak Asuman hanım

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2022, 14:34:35 »
Zor bir alan ama planlama çok doğru ve güzel ön çizgin güzel sıklık ise gayet güzel olmuş donör güzel ama kalın telli inşallah harika sonuç alırsınız hocam Doktor musunuz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2022, 14:40:22 »
Selamlar meslek taşım zor bir alan evet ama donör bölümdeki saçlar kalın telli ve donörü tam göremesemde resimde iyi olduğunu düşünüyorum göründüğü kadar
Planlaman ve saç ekimin güzel sık olmuş
Maşallah umarım güzel bir sonuç alır sonrasına bakarsın
Global Moderator

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Aralık 2022, 14:44:27 »
Hayırlı olmasını dilerim güzel temiz sık bşr saç ekimi umarım her ekilen saç çıkar planlamada olabilecek en doğru planlama.

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Aralık 2022, 14:52:37 »
Zor bir alan ama planlama çok doğru ve güzel ön çizgin güzel sıklık ise gayet güzel olmuş donör güzel ama kalın telli inşallah harika sonuç alırsınız hocam Doktor musunuz?
çok teşekkür ederim hepimizin gönlüne göre olur inşallah. Diş hekimiyim evet.

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Aralık 2022, 14:57:15 »
Selamlar meslek taşım zor bir alan evet ama donör bölümdeki saçlar kalın telli ve donörü tam göremesemde resimde iyi olduğunu düşünüyorum göründüğü kadar
Planlaman ve saç ekimin güzel sık olmuş
Maşallah umarım güzel bir sonuç alır sonrasına bakarsın
çok sağ ol hintell hocam saç ekimi işi de bizim iş kadar hatta daha fazla ince işçilik istiyormuş onu anladım. Yorumun çok değerli benim için sağ olasın. Donörün uzun hali var onu ekliyorum.

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2022, 14:59:22 »
Hayırlı olmasını dilerim güzel temiz sık bşr saç ekimi umarım her ekilen saç çıkar planlamada olabilecek en doğru planlama.
çok teşekkür ederim Asuman hanıma çok güvendim sağ olsun elinden geleni yaptı umarım güzel sonuç alırız hepimiz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2022, 15:00:11 »
çok sağ ol hintell hocam saç ekimi işi de bizim iş kadar hatta daha fazla ince işçilik istiyormuş onu anladım. Yorumun çok değerli benim için sağ olasın. Donörün uzun hali var onu ekliyorum.

donör saçların beklediğimden kalın telli ve güzel

bizim mesleğe gelince saç ekimi zor evet aslında zordan ziyade iyi bir yer bulmak zor o yüzden forum önemli

ama bizim iş daha zor :)) üstüne tanımam

Global Moderator

dentist

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Aralık 2022, 15:07:04 »
donör saçların beklediğimden kalın telli ve güzel

bizim mesleğe gelince saç ekimi zor evet aslında zordan ziyade iyi bir yer bulmak zor o yüzden forum önemli

ama bizim iş daha zor :)) üstüne tanımam
haklısın hocam forum sayesinde buldum zaten Asuman hanımı çok faydası oldu bana. emeği geçen herkes sağ olsun.

Martopicor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Aralık 2022, 15:40:07 »
Hayırlı olsun hocam, benim de Asuman hanım da yaptirdigim ekimin uzunluğuna paralel olmuş seninki de, umarım sonuc beklediğine değer, gelişmelerini merakla takipte olacağım.
Ocean methy balance vitamin
Redoxan 3lu vitamin
Ocean b7 vitamin
Prozinc plus şampuan

Facebook Twitter Instagram